Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Mini R59 iç mekanda aşırı Ses

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Asil Yıldırım tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    İyi günler herkese

Aracımın iç mekanında asırı ses var. Sesten kastım ilk baslarda tentenin demirlerinden olduğunu düşünüyordum sonrasında sol kapıdan geldigini farkettim. Bazen öyle taktiğim oluyor ki sinirden kapıyı tekmeledigim oldu. Alternatif bir çözüm olarak kapıyla koltuk arasına ceketimi sıkıştırıyorum(yalıtım niyetine) servise gitmeye vakit bulamadım henüz sizin düşüncelerinizi öğrenmek isterim, saygılar...
    Uzerinde orjinal lastiklermi var...bn runflatlerle bazi yollarda radyoyu duymuyordum...sert lastikde cabrio arada etken olabilir...
    Mini cooper s cabrio r57 pepper white 09

Yorum Yap

Aslı ozsimav tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Uzerinde orjinal lastiklermi var...bn runflatlerle bazi yollarda radyoyu duymuyordum...sert lastikde cabrio arada etken olabilir...
      aldıgımda conti. contact 3 ssr vardı hala onları kullanıyorum rft

Yorum Yap

Benim araçtada ses var ama dediğin gibi değil kasis ve çukurlarda ancak spor suspansiyondan kaynakli bu . Sestede haporlörler iyi değil ondan basi bira kismak çözüm olabilir. Bitde arkada reflektör ses yapiyordu bende keşfettim.ayrica yangin tüpünün çengelide yapiyor olabilir.ancak kesinlikle rahat sürüş bekleme

Yorum Yap

Ayrıca yıkamalardandan sonra spoiler aştını iyi kurulaman korozyona karşı iyi olur

Yorum Yap

Reflektor ve yangın sodurme tupu cıkarıyorum hemen bassı kıstım kapıdaki titreme buyuk oranda azaldı tesekkür ederim

Yorum Yap

Hadi geçmiş olsun asil sinir bozucudur rahat uyursun bu gece

Sent from my iPhone using Tapatalk
              sigpic[FONT=Arial Black][/FONT]

Yorum Yap

Aslı Asil Yıldırım tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Reflektor ve yangın sodurme tupu cıkarıyorum hemen bassı kıstım kapıdaki titreme buyuk oranda azaldı tesekkür ederim
                Adam receteyı okumus ilacı vermiş nası kullanılacağını yazmıs hemen sorunu halletmene sevındım asil ufak tefek şeyler ama ne kadar rahatsız ediciymiş baksana
                IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Cok tesekkür ederim herkese buyuk sevap kazandınız

Yorum Yap

oh mis toplamislar sevap pointsi sirtiniz yere gelmes.. hohoho

Sent from my Ericsson GH688 using Tapatalk UHF v2
                    sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                    X