Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Mini R59 iç mekanda aşırı Ses

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Mini R59 iç mekanda aşırı Ses

İyi günler herkese

Aracımın iç mekanında asırı ses var. Sesten kastım ilk baslarda tentenin demirlerinden olduğunu düşünüyordum sonrasında sol kapıdan geldigini farkettim. Bazen öyle taktiğim oluyor ki sinirden kapıyı tekmeledigim oldu. Alternatif bir çözüm olarak kapıyla koltuk arasına ceketimi sıkıştırıyorum(yalıtım niyetine) servise gitmeye vakit bulamadım henüz sizin düşüncelerinizi öğrenmek isterim, saygılar...

kapı ve tente bağlantı fitillerinden mi kaynaklanıyor acaba ? Cabrio araba kullanmayan derdinizi anlayamaz sanırım KAAN NERDESSİİN ?!!
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Özellikle radyoyu açtığımda dayanılmaz bir cizilti/cizirti oluyor kablolardan olabilir mı acaba

Yorum Yap

Kaan yetisti Asilcim sana bulusmada soylemistim. Kis oldugu icin fitiller sertlesiyor ve bu sebeple biraz daha fazla ses aliyor. Ayrica sag koltuk kemer tokasi arkada plastik kisima carpiyor bide onun yogun bir sesi var. Radyonun sesinide acinca titresim artiyor ve daha fazla temas etmesini sagliyor. Istersen sag koltugun kemerini tak ve oyle bi kullan bakalim.

IZM-5655-TCHB

Yorum Yap

Kaanim kemerden değil ona eminim sol kapının icinde bir problem var elimle baskı uyguladığımda ses kesiliyor. İç plastik aksamın sesi normal ama onun üstüne kapıdaki ses beni çıldırtıyor

Yorum Yap

Istersen bi servise goster. Benden oyle bi ses gelmiyor.

IZM-5655-TCHB

Yorum Yap

Araci alirlen cam filmi vs yapildi mi yada daha sonra siz boyle bir islem yaptirdiniz mi ?

Yorum Yap

Hayır yaptırmadım, kapının sökülmüş olma ihtimalimidir acaba?

Yorum Yap

Bir arkadaşımıza Borusanda sıfır araç aldığında cam filmi hediye edilmiş,

Daha sonra film yapılırken sökülen kapı içi takılırken geçmelerden biri veya 2 tanesi kırılmış ve bu şekilde tutturulmuş aklıma bu geldi fakat böyle birşey yok ise en faydalısı aracı yetkili servisie sanırım izmirde Özgörkey var oraya gidip şikayetinizi bildirmeniz olacaktır

Yorum Yap

Tesekkür ederim ilginiz için

Yorum Yap

Asil istersen bugun bi goruselim senin su ses olayina bir bakalim. Merak ettim acaba nasil birsey. Gorerek daha ise yarar seyler soyleyebiliriz. Ozgorkeye giderkende haber ver bende geleyim. Daha rahat cozeriz

IZM-5655-TCHB

Yorum Yap

Cızırtının geldiği yer kapı mı yoksa kolonlardan mı geliyor, onu kontrol etme şansınız var mı?
                        [CENTER]
                        VENI, VIDI, MINI.
                        [/CENTER]

Yorum Yap

Kaanım yeni gördüm yarın derslerden vakit bulursam ararım seni gideriz uygun olursan

Yorum Yap

Kapıdan geldigine eminim

Yorum Yap

Benim her iki MINI'de de sol kapi kilidinden citirdamalar geldi.. Malum tam da kulagimizin dibinde..

Sent from Beko Su Sebili..
                              www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X