Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Otomatik Cam İndirme/Kaldırma vs..

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı soundcLash tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Yani mekanik bi arıza degil mesela 1haftadir Kekuti ye bahsettigim arıza vardi dün alkolik bi arkadasin eli değdi düzeldi sagolsun (: simdi tam ayarında çalışıyor nazar değmesin

Sent via Tapatalk
    5 Black.
    Havalar soguk, icerde isitici calistiriyorsun, motoru calistiran bobin genlesiyor problem 'goreceli' duzeliyor. Sarhos arkadasin bir faydasi yok, ben de 16 yil sonra ortaokul askimla bulustuktan sonra duzelmisti... Ne yapayim her bozuldugunda O'nunla mi bulusacam? Ayni dertten muztaripiz biliyom. Hurfelere inanip ne kendini ne de beni yakma derim. :-)

Yorum Yap

Yok motordan degil bisey dedi ama dinlemedim ozaman sensör diyesim geliyor ben arada bir gidip pcye baglatip sıfırlama yaptırıyordum en son gittiğimde arıza var dedi arkadas

Sent via Tapatalk
      5 Black.
      MOdül mü bişey vardı o arızalanmıştır camı kapatırken son noktaya gelipte tekrar otomatik şekilde aşağı indiği oluyormu
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Havalar soguk, icerde isitici calistiriyorsun, motoru calistiran bobin genlesiyor problem 'goreceli' duzeliyor. Sarhos arkadasin bir faydasi yok, ben de 16 yil sonra ortaokul askimla bulustuktan sonra duzelmisti... Ne yapayim her bozuldugunda O'nunla mi bulusacam? Ayni dertten muztaripiz biliyom. Hurfelere inanip ne kendini ne de beni yakma derim. :-)
        Aslına bakarsan benimde arkadasla görüşmeye pek niyetim yok Rusya'dan geldi 2gunde ayağımızı bozdu ama senin durum daha vahimmiş ben Gökhan'ın dediği gibi modülü değiştireyim düzelmezse son care ''motör''

Sent via Tapatalk
        5 Black.

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          MOdül mü bişey vardı o arızalanmıştır camı kapatırken son noktaya gelipte tekrar otomatik şekilde aşağı indiği oluyormu
          Ewet oldu onlada baya ugrastim ama el alışkanlığı olmuştu artık tam son noktada durdurabiliyordum camı (: her türlü eziyeti denedi üzerimde o modül mu neyse

Sent via Tapatalk
          5 Black.

Yorum Yap

CM geldi bu dert ortadan kalktı demekki

Yorum Yap

kekuti bey aracınızın cam sorunu dün akşam itibarı ile çözülmüştür bir daha akü kutup başını sökerseniz sorun tekrerlayacaktır bilginize

Yorum Yap

kekuti bey aracınızın cam sorunu dün akşam itibarı ile çözülmüştür bir daha akü kutup başını sökerseniz sorun tekrerlayacaktır bilginize. aslında bu bir sorun değil di kutup başı söküldüğü için resetlemek gerekiyordu resetledik sorun yok.

Yorum Yap

Yusuf & Ahmet Beyler, elinize sağlık. Aracım emin ellerde

Egsoz nası olmus yaw ? kimse yorum yapmadı daha ?
                  1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                  2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                  4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                  5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Merhabalar, ben kilit açma tuşuna uzunca basarak anahtardan camları açabiliyorum. Ama aynı şekilde kapıları uzaktan kumanda ile kilitledikten sonra, kilitleme tuşuna uzunca basında camlar kapanmıyor. Sizlerde durum nasıl?

Yorum Yap

durum hepimizde aynı bi modül takılıyr diye biliyorum camların kapanması için

Yorum Yap

durum hepimizde aynı bi modül takılıyr diye biliyorum camların kapanması için
                        Anladım hocam, ama biraz saçma bi sistem olmuş bu sistem

Yorum Yap

Arkadaslar benim arabanin camlari kumandadan acma tusuna basinca aciliyor fakat kilitleme tusuna basili tutunca kapanmiyor. Bu herkesde mi böyle yoksa bir tek bende mi böyle? Birde sanirim kumandadan sunroofda acilabiliyormus. Dogru mudur?

Yorum Yap

Arkadaşlar benim araçta kumandada sunroofu ve camları açma kapama özelliği yoktu sadece anahtarı kapıya takıp çevirince oluyodu sanayide 100 liraya yaptırdım ama adamın ne yaptığını ne taktığını bilmiyorum başımdan git çalışamıyorum dedi bende yarım saat sonra gittim bitirdi adam tanıdık bir elektrikçiydi dayım mekanik ustası olduğu için onun çevresinden birisi

Yorum Yap

Aslı ::lord_sarven:: tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Arkadaşlar benim araçta kumandada sunroofu ve camları açma kapama özelliği yoktu sadece anahtarı kapıya takıp çevirince oluyodu sanayide 100 liraya yaptırdım ama adamın ne yaptığını ne taktığını bilmiyorum başımdan git çalışamıyorum dedi bende yarım saat sonra gittim bitirdi adam tanıdık bir elektrikçiydi dayım mekanik ustası olduğu için onun çevresinden birisi
                              Sağlıklı çalışıyor mu peki? Takılma ya da aksaklıklar yapıyor mu yani? Birde sunroof dahil hepsini açma kapama şansımız var mı acaba şunu yapacak bir yer bulamadık kafamıza göre yahu

Yorum Yap

Valla bendeki bir sıkıntı çıkarmıyo kumanda kabını bi anahtarcıda değiştirdim tuşları sert bastığından dolayı biraz sert basmam gerekiyo birde pilini değiştir kumandanın bir sıkıntı yaratmaz ben sunroofla camları kapatabiliyorum açabiliyorumda çok faydalı oluyo gerçekten İstanbuldaysan yardımcı olurum şu anda kaça takar adam bilemem ama kendime taktırıyomuşum gibi taktırırırz

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X