Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

1.6 D Chip Tuning

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı murat_ozekin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    benimde aracım dizel ben baya araştırdım ve halada araştırmaktayım. EcuFast dizel araç hiç yapmamış gittim bizzat konuştum. Ancak superchips en iyisi ve gayet başarılı.
    bunlara bakmanı tavsiye ederim.
    http://www.superchips.co.uk/search?m...7&variant=2351
    http://www.btgmaslak.com/
    En iyisi olduguna nasil kanaat getirdiniz ki ?
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı DCooperW tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Kardeş bende elektrik ve elektronik mühendisiyim inan onlar aldatmaca 5 dollarlık board üzerine bende sana yapayım ama motoru yakarsın valla.Girme garantisi ve sertifikası olmayan işlere.
      Bunu da anlayamadim ?

Yorum Yap

Aslı murat_ozekin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        benimde aracım dizel ben baya araştırdım ve halada araştırmaktayım. EcuFast dizel araç hiç yapmamış gittim bizzat konuştum. Ancak superchips en iyisi ve gayet başarılı.
        bunlara bakmanı tavsiye ederim.
        http://www.superchips.co.uk/search?m...7&variant=2351
        http://www.btgmaslak.com/
        Simdi birsey yazarken ne yazdıgımızı iyi anlatmamız gerekir birincisi Ecufast hic dizel arac yapmamıs dediginiz zaman insanlar yanlış anlarlar netekim Benim Chrysler Grand Voyager 2.8 CRDI ımı 5 sene önce yaptılar ve hala problemsiz ve gücü bariz artmıs bir sekilde kullanıyorum ikincisi cümlenizde eksik bilgi var ECUFAST binlerce dizel araba yaptı ama MINI Dizel yapmadılar sebebine gelince MINI 2011 sonrasındaki ECU lerine şifre koydu dışarıdan müdahale olmasın diye ve şu anda o yüzden 'MINI Dizellere' mudahale etmiyor veya edemiyorlar, üçüncüsü superchips bizim 1992 den beri bildigimiz bir ürün hatta Turkiyeye Best oto idi sanırım onlar getirmisti ama kalıp yazılım ile custom yazılımı zaten bu konuda bilgisi olan fazla karsılastırmaz , şu anda dünyada yazılım geliştiren superchipsden cok daha iyi firmalar da var Wimmer vs yani birine birsey için en iyisi derken sorumluluk da almış oluyorsunuz ki bence almayın yani bazısına iyi gelen bazısına kötü gelebiliyor, benim CM ALL4 um ki üzerinde İskender downpipe, forge re-circulation valve, bobin, JCW buji, BMC drop-in filter ve ECUFAST yazılım var, safe bir yazılım yaptılar hardcore bir basınc basmıyorum (peak 19 psi 1,31bar) cok memnunum. Uzun yıllardır Suzuki Swift GTI ile basladık Eagle Talon ile devam ettik ve dogru yazılımın arabaya özel yazılım oldugunu bulduk sonucta firmalar sizin arabanıza üstündeki parcalara hatta sizin deniz seviyesinde mi dagda mı oldugunuza ve nem oranınıza bakmıyorlar Özellikle Piggy back aletleri veya araca özel yazılmamıs yazılımlardan uzak durmak gerekiyor, garantiye gelince ECUFAST bosuna bu ismi yapmadı. Sponsorumuz olmaları dışında uzun yıllardır tanıdıgım bir firmadır ve güvenilirlik konusunda da gözümü kapayıp garantisi bitmemiş aracımın ecusunu hiç düşünmeden kendilerine gönderdigim bir firmadır.
        LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Alen, zannediyorum Murat Bey bunu demek istemedi. İnternetten buldukları arasında Superchips'in MINI Dieselin reklamını gördü zannediyorum

Diğer firmalar hakkında yorum yapmadan evvel benim tek belirtmem gereken nokta, bu forumda yazılım denince Ecufast sponsordur. Dolayısıyla bizde sponsorlarımızı korumak adına asla başka bir yazılım konusu geçirmiyoruz (etik olmadığını düşündüğümüzden ötürü). Nasıl ki başka bir boya sponsorumuz veya parça için sponsorumuz var ise aynı şekilde. Ben kendim bile parça getiriyordum, çoğu kişiyede bulma konusunda, yurt dışından getirmek konusunda yardımcı olmuşumdur. Ancak şimdi Onur-Oto gibi bir sponsorumuz var ve tüm tedarik onda. Ben istesem getiremezmiyim, tabiki getiririm ancak etik değil Anlatabiliyormuyum demek istediğimi ? Umarım yanlış anlamazsınız..

Benim 2. MINI aracım. İkiside tadında yüklüydü ve Allah izin verirse son aracımı da onlara yaptıracağım Mini Dizel hiç yapmamışlar derken yapamıyorlar demek istediğinizi sanmıyorum. Kurcalar ise onuda yaparlar ancak gerek yoğunluktan, gerekse daha önceden AR-GE'si yapılmadığı için güvenememişlerdir.

Size bir yardımım şöyle dokunabilir. Eğer beyin kiliti yok ise ve sadece ayar kontrolü vs yapılacak ise, Özgün'den rica ederiz tüm dizel MINI'lerimizi toplarız (Group Buy gibi, araç sayısı çoğalırsa hem fiyat avantajınız olacaktır, hemde işin ehli birisine iş yaptırmış olacaksınız) gideriz deriz bunu yap Yapılamıyor ve yapılabileceğini iddaa eden bir dostumuzu bulursak onunlada görüşür yardımcı oluruz.. Ancak "Bu İşte Şu marka XXX" olur ise arkasında ne gibi bir kaynak olduğunu aramam gerekir, ki anladığım kadarıyla sadece internet üzerinden alınan veriler var elinizde..

Anlayışınız için teşekkür ederim

p.s : Bahsettiğiniz firmanın yapmış olduğu tüm MINI'ler sıkıntı yaşadı, motoru kırılanda oldu.. Haberiniz olsun

Yorum Yap

Simdi Mini dizelde kullanilan motor Citroen ve Peugeottan taniyacagimiz 1.6 hdi motor. Psa gruu hem kendi kullandi hemde pek cok markaya bu urunu verdi ( volvo bmw mini gibi )

Ecufast le sponsorluk iliskimiz olmasa bile kendilerini yine tavsiye ederim cunku referanslari cok kuvvetli. Pek cok yetkili serivsle anlasmalari var. servisler musterileri icin yazilimda x firmayi degil Ecufast i tercih ediyor. Bu bile yeterli bir sebep olmali .

Kaldiki yukarida yazdigim 1.6 hdi motorlu cok fazla araca yazilim yazdilar. Kotu bir referans veya tecrube yasanmis olsa hepimiz bilmis olurduk.

Isletimleri mutlaka citroen yada peugeottan farklidir ama superchips plug n play yapabiliyorsa sayet Ecufast ekibi devbunu yapabilir.

Yorum Yap

Benim bildigim kadarıyla Mini Cooper D'nin beynine hala yazılım yapılamıyor, yanlışsam lütfen düzeltin
              [CENTER]| www.ka-style.com |[/CENTER]

Yorum Yap

Bende merak ediyorum. Takip

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                X