Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Araç çalışmıyor!!!!

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    biraz off topic yapip stresi azaltiyim istedim: araci yanlayarak mi parkettin hic bir yere kipirdatamiyoruz
    Yok Haktan Abi önü ağaçlık ve rampa aşağı bir pozisyon hatta arabanın yarısı ağaçların altında Biraz aksiyon yaşayarak arabımı çalıştırmış durumdayım Şimdi bir akü değişimi yola devam

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Bahsettiğin mesele benim başımada geldi bu sadece akü'den kaynaklı yeni bir akü alıyosun kardeşim sorunun çözülüyor problem kalmıyor.Ama takviye yaparken lütfen dikkat et basit bi işlem ama.Kolay gelsin
    Başkan hallettim sağolasın biraz aksiyonlu oldu ama oldu Şimdi doğru akücüye

P.S: Bu arada beni bu konuda aydınlatan abilerim kardeşlerim herkese teşekkürler.
    [FONT=Comic Sans MS]All that you have is your Soul...[/FONT]

Yorum Yap

Gecmis olsun.. Ufak tefek bi sorunda olsa keyif kacirir.. Iyi surusler

HK @ Galaxy Note via Tapatalk
      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Gecmis olsun.. Ufak tefek bi sorunda olsa keyif kacirir.. Iyi surusler

Sağol haktan abi :9 bir sorun daha var yeni başlık mı açayım yoksa burdan devam mı Bu formun en sorunlu insanı olmaya adayım galiba Aküden başımız yandı diye teybi kısık sesle dinlerken debriyaj da bir ses geldiğini farkettim. Araç boştayken bile debriyajdan ayağımı çekiyorum traktör çalışır gibi bir ses geliyor neden acaba ,bide araba çalışmıyorken debriyaja basıp bıraktım mı hanı kıriko ile aracı kaldırırken gırç gırç ses geliyor ya aynı onun gibi bir ses geliyor ya yeni oldu bu yada ben müzikten duyamıyordum yeni farkettim .

Yorum Yap

Ben baska araclardan bu konuda tecrubeliyim ama MINI'deki bu durumu Teknik Mod'larimiz cewaplayacaktir. Bence buna ayri bir baslik ac ki benzer sorun yasayan diger arkadaslarimizin da dikkatini cekebilir..

www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Giovanni biraz fazla yattigi icin 1-2 kere basimiza geldigi icin biliyorum. Genelde Eniste'ye rica ediyorum 2 haftada bir calistirmasini. Ara kablo ile takviye almak aracina zarar vermez. Ama Kekuti'nin dedigi gibi arabayi vurdurtma, beyin'li arabalarda bunun cok buyuk zararlari olabilir.

Calistiktan sonra en yakin zamanda akunu kotrol ettirt. Cok buyuk bir zarar degil, zaten normalde aku omru 2 ila 3 yil arasindadir.

P.S: Ara kabloyu taktiktan sonra ilk ceviriste arabanin calismasi gerekmektedir. Eger hemen calismassa probemini baska bir sorun uzerinde araman gerekmektedir.

Wishman
            gio'dan tecrubeli tech.mod.wish

Sent from my iPad using Tapatalk HD
            sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Ben baska araclardan bu konuda tecrubeliyim ama MINI'deki bu durumu Teknik Mod'larimiz cewaplayacaktir. Bence buna ayri bir baslik ac ki benzer sorun yasayan diger arkadaslarimizin da dikkatini cekebilir..

Açıyorum haktan abi

Yorum Yap

Aynı şekilde eski R53 'ümde çalışmama sorununu ben de yaşamıştım. Tüm gün Harman/Kardon ile müzik keyfi yapınca, akşam yola çıkma zamanı geldiğinde çıt çıt çıt yapan bir motor ve sıfırın altına vuran göstergeler
                Aküyü nasıl bitirdiysek; takviye denemelerimiz bile sonuç vermemişti. ADAC service car tesadüfen yakalanır ve yüksek voltajlı şarj makinesi ile şok verilir.. Yola devam edilir.. Ama hatırlıyorum da o korku ile aman tekrar biter de çalışmaz diye uzunca bi süre ne far yaktım ne teyip açtım ne camı indirdim. Parkları yakıp üzerinde 50 tane farı olan TIR'ların yanına sokularak yol almıştım. Hey gidi günler

Yorum Yap

Aslı Fatih V. tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Aynı şekilde eski R53 'ümde çalışmama sorununu ben de yaşamıştım. Tüm gün Harman/Kardon ile müzik keyfi yapınca, akşam yola çıkma zamanı geldiğinde çıt çıt çıt yapan bir motor ve sıfırın altına vuran göstergeler
                  Aküyü nasıl bitirdiysek; takviye denemelerimiz bile sonuç vermemişti. ADAC service car tesadüfen yakalanır ve yüksek voltajlı şarj makinesi ile şok verilir.. Yola devam edilir.. Ama hatırlıyorum da o korku ile aman tekrar biter de çalışmaz diye uzunca bi süre ne far yaktım ne teyip açtım ne camı indirdim. Parkları yakıp üzerinde 50 tane farı olan TIR'ların yanına sokularak yol almıştım. Hey gidi günler
                  Bende o moddayım abi çaktırma

Yorum Yap

Aslı daywax tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Bende o moddayım abi çaktırma
                    Size extra akü lazım
                    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Size extra akü lazım

Oda dayanmaz abi merak etme

Yorum Yap

çift aküyle çalışacak ve şasi ye düzgün baglanması lazım - eksi kutbunun

Yorum Yap

bu şekildede çalışmıyosa sakın zorlamayın merkezi kilit sistemine zarar vere biliyor

Yorum Yap

Aslı selcukerdemir35 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            bu şekildede çalışmıyosa sakın zorlamayın merkezi kilit sistemine zarar vere biliyor
                            isterse çalışmasın bu aralar epey sorun çıkardı hergele zaten

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                            X