Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Araç çalışmıyor!!!!

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Araç çalışmıyor!!!!

Arkadaşlar az evel başıma bir sorun geldi ve ne yapacağım konusunda hiç bir fikrim yok.Bileniniz vardır inşallah.Sorun şu bugün aracı detaylı bir temizlik yapayım dedim yaparken de tabi müzik çalıyor teybden (acaba nedeni bumudur bilmiyorum ayrıntıyı da yazayım dedim) aracı haraket ettirmek istedim fakat kontagı açıp çalıştırmak istediğimde araçta elektrik kesintisi oldu gidip geldi(elektrik voltajı dalgalanma oldugunda evlerde olan tarzda ) ve çalışmadı bekledim tekrar denedim gene olmadı acaba sorun aküden mi kaynaklı yada marş motoru basmıyor da aküyü mü yiyip bitirdik ?? yada başka bir sorun mu ?? vee ne yapmamı önerirsiniz??
    [FONT=Comic Sans MS]All that you have is your Soul...[/FONT]

Gecmis olsun.. Detayliyi yaparken motor kismina dokunmadigini dusunerekten ve teyp kismini vurguladigin icin; aku'den kaynakli oldugunu dusunuyorum. Falari yakmayi deneyin.. Yanmiyorsa yada ki*** yaniyorsa akudendir diyebilirim.

HK @ Galaxy Note via Tapatalk
    www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Ne kadar sure acik kaldi teyp vs?

HK @ Galaxy Note via Tapatalk
      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

yaklaşık 1 saat işin ilginç yanı farlar yanıyor marşa basınca elektrikler gidip geliyor

Yorum Yap

geçen günde böyle birşey yaşadım yarım saat sonra yeniden denedim çalıştı

Yorum Yap

yok motorla ilgili hiçbir oynama yapılmadı iç temizlik

Yorum Yap

şimdi yeniden denedim çık çık ses yapıyor acaba bir kablo filan mı çıkmıştır??

Yorum Yap

Aslı daywax tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                şimdi yeniden denedim çık çık ses yapıyor acaba bir kablo filan mı çıkmıştır??
                AKU. Ara kablo var ise bir yardim alman gerekecek. Calistirdiktan sonra en az bir 15 dakika bir dolasman iyi olur. Daha sonra kapattiginda yine calismama problemi olursa Akunun degismesi gerekmekte. Eger 1-2 gun calistirmadiginda yine yaparsa Akun cok yakinda degismesi gerekiyor.

Aku'de yeterince guc yoksa farlari yakar, kontagi cevirdiginde elektrikler gelip gider, hatta ic i***larinda yanar ama araban calismayabilir.

Umarim daha buyuk bir sorun degildir. Ilk once bir ara kablo ile yardim almani tavsiye edrim.

Wishman

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  AKU. Ara kablo var ise bir yardim alman gerekecek. Calistirdiktan sonra en az bir 15 dakika bir dolasman iyi olur. Daha sonra kapattiginda yine calismama problemi olursa Akunun degismesi gerekmekte. Eger 1-2 gun calistirmadiginda yine yaparsa Akun cok yakinda degismesi gerekiyor.

Aku'de yeterince guc yoksa farlari yakar, kontagi cevirdiginde elektrikler gelip gider, hatta ic i***larinda yanar ama araban calismayabilir.

Umarim daha buyuk bir sorun degildir. Ilk once bir ara kablo ile yardim almani tavsiye edrim.

Wishman
                  Yarın kabloyla çalıştırmayı deniyeceğim kısmetse çok teşekkür ederim yardımınız için araç iki gün kullanılmadı ama sabah yerinden oynatmak için çalıştırdıtım rahat çalışayım diye oynatış o oynatış daha tık yok Kablo çıkma filan değil yani.

Yorum Yap

Aku bitmis, takviye veya lokma anahtarla kutup baslarina bir iki kere vur calisir ciddiyim Bmw de ise yaramisti.

Vurdurmayin araci ama yokus asagi cok tehlikelidir
                    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Aku bitmis, takviye veya lokma anahtarla kutup baslarina bir iki kere vur calisir ciddiyim Bmw de ise yaramisti.

Vurdurmayin araci ama yokus asagi cok tehlikelidir
                      Araç şuan öyle bir pozisyondaki ne ileri ne geri gitmeye yeri var lokmayı deniyecem olmadı son çare takviye

Yorum Yap

Giovanni biraz fazla yattigi icin 1-2 kere basimiza geldigi icin biliyorum. Genelde Eniste'ye rica ediyorum 2 haftada bir calistirmasini. Ara kablo ile takviye almak aracina zarar vermez. Ama Kekuti'nin dedigi gibi arabayi vurdurtma, beyin'li arabalarda bunun cok buyuk zararlari olabilir.

Calistiktan sonra en yakin zamanda akunu kotrol ettirt. Cok buyuk bir zarar degil, zaten normalde aku omru 2 ila 3 yil arasindadir.

P.S: Ara kabloyu taktiktan sonra ilk ceviriste arabanin calismasi gerekmektedir. Eger hemen calismassa probemini baska bir sorun uzerinde araman gerekmektedir.

Wishman

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Giovanni biraz fazla yattigi icin 1-2 kere basimiza geldigi icin biliyorum. Genelde Eniste'ye rica ediyorum 2 haftada bir calistirmasini. Ara kablo ile takviye almak aracina zarar vermez. Ama Kekuti'nin dedigi gibi arabayi vurdurtma, beyin'li arabalarda bunun cok buyuk zararlari olabilir.

Calistiktan sonra en yakin zamanda akunu kotrol ettirt. Cok buyuk bir zarar degil, zaten normalde aku omru 2 ila 3 yil arasindadir.

P.S: Ara kabloyu taktiktan sonra ilk ceviriste arabanin calismasi gerekmektedir. Eger hemen calismassa probemini baska bir sorun uzerinde araman gerekmektedir.

Wishman
                          Teşekkürler. yarın yaparken takviyeyi bu dediklerinizi aklımın bir kenarında tutacağım

Yorum Yap

Bahsettiğin mesele benim başımada geldi bu sadece akü'den kaynaklı yeni bir akü alıyosun kardeşim sorunun çözülüyor problem kalmıyor.Ama takviye yaparken lütfen dikkat et basit bi işlem ama.Kolay gelsin
                            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı daywax tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Araç şuan öyle bir pozisyondaki ne ileri ne geri gitmeye yeri var lokmayı deniyecem olmadı son çare takviye
                              biraz off topic yapip stresi azaltiyim istedim: araci yanlayarak mi parkettin hic bir yere kipirdatamiyoruz
                              www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X