Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

su eksilmesi?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

su eksilmesi?

Arkadaşlar aracımda azda olsa su eksilmesi mevcut kapagın kenarından aracı sıkıstırdığımda çok hafıf su kacırıyor 500 km de 0,5lt 1tl arası normal midir bu?

Normal degil ihmal etme sakin buyuk is alirsin basina.. O kabi ve kapagini degistirmeni tvsiye ederim hemen cok maliyetli birsey degil zaten

Yorum Yap

evet yağmurdan kaçarken doluya tutulusun bence en kısa zamanda değiştir....herşey erteleyebılırsın ama yağını ve suyunu hiç erteleme kardeş...

Yorum Yap

Parça 120 lira hep boyle muhabbetleri duyuyorum diye gittim değiştirdim gecen hafta bence cok pahalı bı parça degil değiştir hemen derim

Yorum Yap

Problem ve cozumlerinde bu konuyu baya detayli yazmistim bir inceleyin derim

Yorum Yap

Arabanın yağı ve suyu herseyden onemlıdır ozellıkle R53 lerde soguma ıle alakalı bı sorun bulmussanız yektanın dedıgı gıbı su haznesını kapagı ıle hemen degısın dıger parcalarıda hortum vs kontrol edın.
            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Sizin su kabiniz yeniydi baktigimda incelemistim cok eski degismis birsey degildi baska birsey olabilir.

Yorum Yap

kap sarımtrak bır renk almış yarın derhal değiştiriyorum teşekurler

Yorum Yap

bu arada suyun rengide kahverengi buda normal degıl??vaziyet

Yorum Yap

su deposunun ıcını vıdeo yada resım cekmen mumkunmudur ?
                    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

işin aslı şöyle ki;hatırlayacaksınız videosunu çektiğim ve hala yaptıramadıgım motordan gelen sesi ,antalaya ya tatil için gittiğimde kosifler servise göstereyım dedim ama ordada parca olmadıgı için yapamadılar su rengınınde normal oldugunu söyledıler durum bu

Yorum Yap

Arkadaşlar selam r53 jcw aracim su eksiltiyor hatta nerdeyse su ile çalişiyor diyebilirim benzin kadar su koyuyorum çok profesyonel olmamakla birlikte bir arkadaş (babam) silindir kapak contasinin gittiğini söledi sizce de sorun orda mi eğer ki öle ise çok feci öpülmek üzereyim

Yorum Yap

Aslı whiteday tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Arkadaşlar selam r53 jcw aracim su eksiltiyor hatta nerdeyse su ile çalişiyor diyebilirim benzin kadar su koyuyorum çok profesyonel olmamakla birlikte bir arkadaş (babam) silindir kapak contasinin gittiğini söledi sizce de sorun orda mi eğer ki öle ise çok feci öpülmek üzereyim
                          Sorununa çare olmadan önce bir hoşgeldin diyeceğimiz kendinizi tanıtacağınız konu açarsanız bizi memnun edersizniz daha sonrada size ne konu olursa olsun en iyi derecede faydalı bilgilere sahip arkadaşlarımız yardımcı olacaklardır.
                          IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı whiteday tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            herhangi bi yağ yakma durumu filan varmı veya yağa su karışmışmı? yüksek hararet gördü mü hiç? kapak contası sorunun kaynağı değil sonuçtur, hararet yapan araba conta yakar..
                            gözle görülen bir yerde su kaçağı veya damlatma varmı? birçok yerden olabilir ama öncelikle radyatör, su kabı ve çevresi, sürücü ayak tarafında gaz pedalının koltuk tarafındaki klima radyatörlerini kontrol edin..

işi bilen miniden iyi anlayan bir serviste mini auto veya ayn auto olabilir maslakta, kompresyon testi yaptırın conta yanık mı değil mi anlaşılır.. test yaptırmadan da boş yere silindir kapağını açtırmayın..
                            suyu da her marştan önce mutlaka kontrol edin yanık değilse bile conta yakmayın..

Yorum Yap

Bu akşam itibariyle su eksiltme porblemim ortadan kalktı ve contada hiçbir işlem uygulanmadan

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X