Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R50 çok yakıyor

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

R50 çok yakıyor

Arkadaşlar 2002 r50 model minimi hatırlıyorsunuz sorunlar bitmiyordu şimdilerde allaha şükür bi problem yok gibi epey şeklini değiştirdim en kısa zamanda atıcam fotograflarını yeni konu açıp fakat şuan sormak istediğim aracım şehir içi 11litre yakıyor nasıl düşürebilirim herşey sıfırlandı gibi aracın yağadan hava filtresine balatalardan lastiklere tek değiştirmediğim yakıt filtresi geri kalan yeni

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yakıt filtresini değiştirdiğinde yakıt biraz daha düşer

Yorum Yap

Aslı cumhur tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      yakıt filtresini değiştirdiğinde yakıt biraz daha düşer
      Başka onerebileceğiniz bişey varmı en kısa zamanda değiştiricem yakıt filtresini

Yorum Yap

Valla çok düşmez. Düşmesi için alacağınız parçalar yerine gaza daha az basın

Aramıza hoşgeldiniz
        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Valla çok düşmez. Düşmesi için alacağınız parçalar yerine gaza daha az basın

Aramıza hoşgeldiniz
          Doğru ama insan tutamıyo kendini valla ne yalan söyliyim hele gece yollar boşşsa güzelde müzik varsa altımızda minide olsa bi canavar hissi yaratıyor valla

Yorum Yap

r53 de cok yakiyor yakit tuketimini dusurmek icin su ana kadar bulabildigim en kesin cozum araci kullanmamak oldu
            doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
            2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
            3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
            4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
            5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
            6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
            7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
            8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Bogaz kelebeğini temizletin bir de ani hızlanmalar çok yapmazsanıız şehir içi r 50'yi 9 litrenin altına düşürebilirsiniz

Yorum Yap

Aslı erenhicusenmez tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Bogaz kelebeğini temizletin bir de ani hızlanmalar çok yapmazsanıız şehir içi r 50'yi 9 litrenin altına düşürebilirsiniz
                Çok farkettireceğini sanmıyorum boğaz kelebeğinin ancak denemeye değer.
                1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı DOA29 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  r53 de cok yakiyor yakit tuketimini dusurmek icin su ana kadar bulabildigim en kesin cozum araci kullanmamak oldu
                  Ya bana R50 ve R53 gerçekten birbirine çok yakın yakıt tüketimine sahipmiş gibi geliyor ne diyorsun Doğa? R53 en azından yaktığının hakkını veriyor
                  sigpic

Yorum Yap

Dediginiz gibi bu gidisle en az yakmanin tek yoku kullanmamak ama insan dayanamiyor max 3 gun kullanmadin 4 gun ister istemez ruyanda yurur gider kullanirsin bogaz kelebegini temizlettircem bu hafta sonu birde hks sport air filtre taktim o etkilemis olabilirmi sizce gerci tam tersi olmasi lazim

Yorum Yap

Mushroom modeli tarzında açık bir filtreyse kesinlikle ondan kaynaklanıyor olabilir. Motor ısındıktan sonra araca sıcak hava emiliyor olabilir bu da dolayısıyla yakıtı artıracaktır. Kullandığınız yağın vizkozitesi de önemli, eğer yanlış aralıkta bir yağ kullanıldıysa bu da tüketimi etkiliyor olabilir.
                      sigpic

Yorum Yap

Yağım 5w30 castrol edge filtrem de mushroom şeklinde fakat aır rahat giriyor içeriye r50 falat s bodykit var üstünde

Yorum Yap

Hava rahat giriyor diyorsanız öyleyse muhtemelen emme sesini duymak için gaza çok basıyorsunuz olay tamamen bundan kaynaklı diye düşünmeye başladım
                          sigpic

Yorum Yap

Aslı Murat tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Hava rahat giriyor diyorsanız öyleyse muhtemelen emme sesini duymak için gaza çok basıyorsunuz olay tamamen bundan kaynaklı diye düşünmeye başladım
                            Evet gaza abanıyorum biraz ses için birde 18inc jant var oda etkiliyor olabilir biraz onu düşünmeye başladım

Yorum Yap

Tüketim çok anormal değil bende 2002 mini var manuel olmasina rağmen 11litre göruyorum.Hava filtresi takmaniz hata olmuş sesi duydukca basarsiniz cunku

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X