Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R50 Kaput Logosu Hk.

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Tibuk5361 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    1 Temmuz 2015 Tarihinden itibaren yurt dışı siparişlerinde kapıda gümrük vergisi ödemesi çıkıyor bilginiz olsun.
    sonunda, mantikli bi hareket olmus
    doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
    2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
    3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
    4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
    5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
    6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
    7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
    8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

1 Temmuz 2015 Tarihinden itibaren yurt dışı siparişlerinde kapıda gümrük vergisi ödemesi çıkıyor bilginiz olsun.
      dostum sadece logo sipariş ettiysen imkanı yok vergi cıkmaz ücretsiz kargo china post registered air mail ile ücretsiz kargo ile gelir zaten kargon dhl fedex gibi özel kargo şirketiyle ürünün teminini ettiysen ozaman iş değişir. dolar olarak 82$ üzeri vergi euro olarak 75.01£ üzeri vergi alınır bu meblaları geçtiysen vergi ödemek zorundasın.
      #GAP26

Yorum Yap

Aux baglatısını yaptm fakat aux moda geçemedim bi türlü 2003 model fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim cd radio görüyor sadece

Sent from the Vertu using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Lucidreamz tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Aux baglatısını yaptm fakat aux moda geçemedim bi türlü 2003 model fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim cd radio görüyor sadece

kabloyu doğru yere taktığından eminmisin ?
          #GAP26

Yorum Yap

Aslı Lucidreamz tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Hocam bende siparis vermistim geldi. Yakup beyin paylastigi gibi taktim calisti. Nereye taktiginizin fotosunu paylasabilirmisiniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Yanlış takılacak yer de yok nedense auxu görmedi.
              Fotosu ekteki gibi

Yorum Yap

Gelen kablo mu sorunlu acaba nerede oturuyosun yakinsa benim kabloyla deneyelim ona gore yenisini alirsin.

Yorum Yap

Aslı Kfadam tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Gelen kablo mu sorunlu acaba nerede oturuyosun yakinsa benim kabloyla deneyelim ona gore yenisini alirsin.

Beylerbeyi, Altunizade, Üsküdar bu civardayım h.sonu bir daha bakacağım bakalm sağolasın

Yorum Yap

Bende atasehirdeyim cok uzak degilmis . Isterseniz bigun aksam gelin beraber bakalim.

Yorum Yap

Aslı Yakup Karasakız tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      dostum sadece logo sipariş ettiysen imkanı yok vergi cıkmaz ücretsiz kargo china post registered air mail ile ücretsiz kargo ile gelir zaten kargon dhl fedex gibi özel kargo şirketiyle ürünün teminini ettiysen ozaman iş değişir. dolar olarak 82$ üzeri vergi euro olarak 75.01£ üzeri vergi alınır bu meblaları geçtiysen vergi ödemek zorundasın.
                      Aynen , şimdi resmi gazete yi okudum, eskiden 5 hakkımız varmış ve vergi yokmuş. 5.de cezai işlem uygulanıyormuş. Şuan 75£`yu geçmeyecek şekilde dilediğiniz kadar alış veriş yapabilirsiniz.

Yorum Yap

Arkadaşlar,
                        john cooper works rozet`i nerede bulabilirim(Ön Izgaraya monte edilen) ? Hiç aliexpresse bulaşmadan temin etmek istiyorum
                        tr.aliexpress.com/item/3D-WORKS-Metal-Emblem-Grille-Badge-Logo-Decal-Fit-For-BMW-Mini-Cooper-R50-R52/32254934670.html

Yorum Yap

Sanayideki parcacilarda oluyor genelde
                          doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
                          2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
                          3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
                          4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
                          5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
                          6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
                          7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
                          8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Arkadaşlar,
                            john cooper works rozet`i nerede bulabilirim(Ön Izgaraya monte edilen) ? Hiç aliexpresse bulaşmadan temin etmek istiyorum
                            tr.aliexpress.com/item/3D-WORKS-Metal-Emblem-Grille-Badge-Logo-Decal-Fit-For-BMW-Mini-Cooper-R50-R52/32254934670.html
                            buyur dostum satıcı sağlam burdan temin edebilirsin. uğraşmak istemiyorsanda sponsorlarımızdan minicooperaksesuar onur ile görüş belki elinde vardır hazırda
                            http://tr.aliexpress.com/item/Mini-C...238511093.html
                            En son düzenleyen Yakup Karasakız; 25-07-15, 00:20.
                            #GAP26

Yorum Yap

Aslı Yakup Karasakız tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              buyur dostum satıcı sağlam burdan temin edebilirsin. uğraşmak istemiyorsanda sponsorlarımızdan minicooperaksesuar onur ile görüş belki elinde vardır hazırda
                              http://tr.aliexpress.com/item/Mini-C...238511093.html
                              tavsiyen cok hosuma gitti (Satıcı saglam) teşekkür ederim boyle düşündüğün Icin.

sigpic

Yorum Yap

ARkadaslr merhaba r60 cm aracim icin kaput ve bagaj logosu istiyorum hatta mumkunse siyah olanlarda ortada mini yazan silikonlu bolum resmen soyuldu. Nerden temin edebilirm.
                                Simdiden tesekkur ederim

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X