Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R50 Kaput Logosu Hk.

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Çok güzel olur. Bidr aldığınız ürünün linkini atarsanız aynı ürünü alayım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

banada 27,80 TL `ye geliyor ve kargo ücretsiz (2 adet logo) burada dehşet pahalı gerçekten.
      http://tr.aliexpress.com/item/CLUBMA...315448553.html
      site bazen güvenilir görünmüyor ama sadece belli satıcılardan almak lazım, daha önce sipariş verilip verilmediği ürün yorumları mutlaka incelenmeli yoksa aldığımız malzemeler hiç gelmiyor.

Yorum Yap

Aslı Tibuk5361 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        banada 27,80 TL `ye geliyor ve kargo ücretsiz (2 adet logo) burada dehşet pahalı gerçekten.
        http://tr.aliexpress.com/item/CLUBMA...315448553.html
        site bazen güvenilir görünmüyor ama sadece belli satıcılardan almak lazım, daha önce sipariş verilip verilmediği ürün yorumları mutlaka incelenmeli yoksa aldığımız malzemeler hiç gelmiyor.

Aliexpres ve ebay gibi sitelerde satıcıların yanında ya madalya olur yada elmas o satıcılar salam ve alışverişte sıkıntı yaşamazsını dolandırılma imkanınız ise sıfır. Sizin aldığınız ürün elinize 45 gün içinde geçmezse kredi kartınıza paranız iade oluyor. ürünü elinize aldığınız taktirde satıcıya gene ödeme yapmış olmuyorsunuz ürünü aldığınız siteye girip ödemeyi onaylıyosunuz ödeme satıcının ozaman hesabına geçiyor. Örneğin ürünü aldınız ama ödemeyi onaylamadınız satıcının parasını yatırmadınız ozamanda gene 45 gün sonra ödeme satıcının hesabına otamatik olarak geçiyor. Yalnız hepinize bir uyarım var ürününüz geldiği zaman heyacandan ürünü çıplak elle felan açmayın malum çinden buraya gelene kadar bir sürü kişinin elinden geçiyor sağlık konusunu kesinlikle atlamayalım
        #GAP26

Yorum Yap

Aslı Yakup Karasakız tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Evet dostum kendim yaptim 5 dakikamı almadı sesde acayip degişme var iki katı oluyor cd den daha kaliteli ses cıkıyor detaylı resim atarım.
          Kfadam dostum ürünün linki bu burdan sipariş edebilirsin satıcı çok salam yanındaki elmasları almak çok mümkün değil aliexpress'in sayılı satıcılarından birisi güven konusunda hiç şüphen olmasın

http://tr.aliexpress.com/item/Mini-C...031736614.html

ürünü teslim aldıktan sonra montaj aşamasına buradan bakarak aracına zarar vermeden kendin yapabilirsin.

https://www.minicarparts.net/instruc...structions.cfm

benim montaj şeklim bu şekilde hiç biyer delmeden aracımda olan yeri kullandım sizde öyle yapabilirsiniz

aux kablosunuda monster beats audio marka almanı öneririm ucuz kablo kesinlikle alma kaliteli ses istiyorsan kesinlikle söylediğim ürünü almalısın D&R temin edebilirsin
          Eklenen Dosyalar
          #GAP26

Yorum Yap

Kfadam dostum ürünün linki bu burdan sipariş edebilirsin satıcı çok salam yanındaki elmasları almak çok mümkün değil aliexpress'in sayılı satıcılarından birisi güven konusunda hiç şüphen olmasın

http://tr.aliexpress.com/item/Mini-C...031736614.html

ürünü teslim aldıktan sonra montaj aşamasına buradan bakarak aracına zarar vermeden kendin yapabilirsin.

https://www.minicarparts.net/instruc...structions.cfm

benim montaj şeklim bu şekilde hiç biyer delmeden aracımda olan yeri kullandım sizde öyle yapabilirsiniz
            [ATTACH]6170[/ATTACH][ATTACH]6171[/ATTACH][ATTACH]6172[/ATTACH] [ATTACH]6173[/ATTACH]

aux kablosunuda monster beats audio marka almanı öneririm ucuz kablo kesinlikle alma kaliteli ses istiyorsan kesinlikle söylediğim ürünü almalısın D&R temin edebilirsin
            Tesekkurler hocam. Bende ayni urunu siparis vermistim pazartesi. 1 aya anca gelir.

Montaji sizinki gibi yapmak en mantiklisi galiba.

Yorum Yap

Pazartesi sipariş verdiysen 1 ayı bulmadan gelir ürünün çünkü ayın 18 inde çinden gemi kalkıyor senin kargon büyük ihtimal o gemide olur inşallah temmuz başında sende olur tr ye girdigi zaman eline çabuk ulaşması için de yardımcı olabilirim sana kargo takip numaranı verirsen ptt kargo yurt dışı ürün girişi avpim de çok yakın arkadaşım çalışıyor dağıtıcıya en erken sürede verdirtebilirim
              #GAP26

Yorum Yap

Durumuna baktim simdi satici kargolamis gorunuyor. Dediginiz cabuk gelir umarim.

Yorum Yap

bende bir adet aux kablosu sipariş ettim 18 inde ki kargoya verirler inş.

Yorum Yap

Siparişini verdiğim LOGO`lar tam tamına 19 gün sonra Türkiye`ye giriş yaptı Ama olsun, o fiyata beklemeye değer

Yorum Yap

Siparişini verdiğim LOGO`lar tam tamına 19 gün sonra Türkiye`ye giriş yaptı Ama olsun, o fiyata beklemeye değer
                      hadi hayırlı olsun dostum eskileri sökerken dikkat et biraz zor çıkıyor tornavida felan la kurcalayacağın zaman kaputa zarar verme. sarı kalın balonlu naylona sarılı bir zarfın içinde gelicek ürünlerin eline bir eldiven bul onunla aç onuda yapmazsan zarfı açtıktan sonra ellerini iyi yıka inanki çinden buraya gelene kadar kaç kişinin elinden geçiyor haddi hesabı yok
                      #GAP26

Yorum Yap

hadi hayırlı olsun dostum eskileri sökerken dikkat et biraz zor çıkıyor tornavida felan la kurcalayacağın zaman kaputa zarar verme. sarı kalın balonlu naylona sarılı bir zarfın içinde gelicek ürünlerin eline bir eldiven bul onunla aç onuda yapmazsan zarfı açtıktan sonra ellerini iyi yıka inanki çinden buraya gelene kadar kaç kişinin elinden geçiyor haddi hesabı yok
                        Kaputtaki mevcut logoların zaten sıcaktan yapışkan yeri işlevini yitirmiş, tazyikli su tutsam çıkacak yerinden ama logonun alt kısmını (yapışkanı) sökerken biraz ince işçilik yapmak gerek evet.
                        Çinden gelen herşeye dikkat etmek lazım evet. İlgi alaka göstermek gerek.

Yorum Yap

Kaputtaki mevcut logoların zaten sıcaktan yapışkan yeri işlevini yitirmiş, tazyikli su tutsam çıkacak yerinden ama logonun alt kısmını (yapışkanı) sökerken biraz ince işçilik yapmak gerek evet.
                          Çinden gelen herşeye dikkat etmek lazım evet. İlgi alaka göstermek gerek.
                          Eski yapişkanı temizlerken pürüzsüz yapmaya uğraşma inceden bir lekesi kalsın bantın onu örnek alıp düz bir şekilde yapıştırırsın aksi halde benim gibi uğraşırsın dakikalarca düz yapıştırmak için
                          #GAP26

Yorum Yap

Eski yapişkanı temizlerken pürüzsüz yapmaya uğraşma inceden bir lekesi kalsın bantın onu örnek alıp düz bir şekilde yapıştırırsın aksi halde benim gibi uğraşırsın dakikalarca düz yapıştırmak için
                            Çok mantıklı Düz olmazsa zaten hastalıklı boyuta gelir benim ruh halim, 25 günde gelen şeyi becerip düz yapıştıramadık

Yorum Yap

Logolar elime ulaşti ve gerçekten kaliteli, beklediğimden çok çok daha iyi görünüyor. Teşekkürler china

Yorum Yap

1 Temmuz 2015 Tarihinden itibaren yurt dışı siparişlerinde kapıda gümrük vergisi ödemesi çıkıyor bilginiz olsun.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X