Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Triger denen nane..

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Triger denen nane..

Gennçler biliosunuz benim araba çok gergin. uzun zamandır gerilip duruyo. bi yan atmalar, bi gazla arkayı toplayamamalar falan. aklıma geldi bu triger denen yavrucak zincirli mi yoksa sıradan bi kayışmı? kaç bin de bi değişir? kime kontrol ettirelim? sarışınların bakımı zor olur, çok para yer, estetiğine düşkün olur. cevaplar lütfen....

Kime kontrol ettilerim sorusunu duymamis olayim
    Kayis, ama ben daha 30.000 uzeri bir MINI kullanamadigimdan oturu tecrube sahibi olamadim

AYNyi ara abi yarin, Yusufla Ahmet cozumu saglarlar. Kontrol ettirirsin, sikinti yoksa devam. Ama sikinti olup olmadigina baktirmak gerek
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı 4eva tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Gennçler biliosunuz benim araba çok gergin. uzun zamandır gerilip duruyo. bi yan atmalar, bi gazla arkayı toplayamamalar falan. aklıma geldi bu triger denen yavrucak zincirli mi yoksa sıradan bi kayışmı? kaç bin de bi değişir? kime kontrol ettirelim? sarışınların bakımı zor olur, çok para yer, estetiğine düşkün olur. cevaplar lütfen....
      KM kaç oldu sende
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Anil boyle soru mu olur A.Y.N. MINI Klinigine goturmelisin sarisini!?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
        sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Yarin bi alo yapip gerekiosa AYN 'ye dadanayim ben. Akla gelen basa gelir. Tedbiri onceden almak lazim

YC 505 the yellow swap. all4 VTEC supercharged twinturbo Dyno 300 hp, tek tuşla Lambo bodykit, Ecufast 'in dibi, Sarı şimşek, Nişantaşı güzeli, bebeğim aşkımmm..

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            KM kaç oldu sende
            94.000 de aldim 4 ay gecti 108.000 im su an.

YC 505 the yellow swap. all4 VTEC supercharged twinturbo Dyno 300 hp, tek tuşla Lambo bodykit, Ecufast 'in dibi, Sarı şimşek, Nişantaşı güzeli, bebeğim aşkımmm..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X