Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Frene basınca Mercedes O403 otobüslerdeki gibi gelen seslerden bir demet :)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı BerkayKaracan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Bende tis tiss istiyorumm. Ne taktirdin arabana ???

35 CUB 94
    BerkayKaracan~
    Berkay bence senin tıss tısstan kastın Çuff Çuff Blowoff yani

Yorum Yap

Aslı 4eva tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      sunroof olayı çözüldü. düğmeyi ileri geri hareket ettirebiliyorum sanıyordum sadece. bugün biraz kurcaladım da. üste doğru bikere basıp bırakınca yarım kademe açıyormuş otomatik dünyalar benim oldu
      Bende o olayı sonradan öğrendim camı yukarı kaldırmak için açıp tekrar kapatıyodum. Cahillik işte

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Walla ben fazla teknik gerektirmeyen (Cam & Fahriye Abla = esasinda teknik bir fenomen aslinda ama neyse...) konuya cevap yazdim. Bazen kiymetli teknik modlar bu gibi basit konulara cevap yazamazlar. Egitim sistemimiz 'tumdengelim' seklinde oldugu icin cumleler toparlanamaz. Ben daha once P..ta gazetesinde kose yazdigim icin uygun bir dille anlatabildim.
        Zaten hala cevaplanmasi beklenilen iki soru daha var, biri sunroof, digeri motor yagi... (Bu konulara agzimi bile acmadim)
        Hem ayricana kiymetli teknik modlarimiz bazen Adlari gecsede cevap verme gereginde bulunmayabiliyorlar. Ben 4eva'nin sag caminin dugmesinin normal oldugunu aciklamaya calismistim. :-(

P.S: Hem zaten ben gelecek 23 Nisan bir gunlugune 'tech mod' olacagim. O zaman baskanimiz bana 'asarsinda-kesersinde' dicek... Alistirma yapiyom.
        Ne kiziyon, burda televizyonda Cin'ce disinda konusmuyorlar... Atliyom hemen yanlizligimi unutmak icin.... Cin'ce Rus'ca gibi degil ki zor ogreniliyor...

WishbenyarineniyisiEndonezya'yaucayimdabirkafadegi stireyim10gunman
        Uyarılarınız dikkate aldık Murat bey tesekkur ederiz gerekli kulak çekme işlemleri en yakın zamanda yapılacaktır.
        LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ::lord_sarven:: tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Berkay bence senin tıss tısstan kastın Çuff Çuff Blowoff yani
          Yok yok abi onu hks alcam

35 CUB 94
          BerkayKaracan~

Yorum Yap

Yok yok abi onu hks alcam

35 CUB 94
            BerkayKaracan~
            iyi hadi bakalım

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Uyarılarınız dikkate aldık Murat bey tesekkur ederiz gerekli kulak çekme işlemleri en yakın zamanda yapılacaktır.
              Cekmeyin kulaklarini, ben gelince direkt opcem, daha aci veren bir uygulama. Askolsun, uyari degil, butun tech modlarim basim ustune, hicbirini degismem. Onlarin yardimlarina ihtiyacimiz var.

Yorum Yap

Wish sence bu frenler yeni bir train pack olmasın?

Wishyinebenimledalgagecicekman
                35 CUB 94
                BerkayKaracan~

Yorum Yap

Wish sence bu frenler yeni bir train pack olmasın?

Wishyinebenimledalgagecicekman
                  35 CUB 94
                  BerkayKaracan~
                  Tabii tabii, bunlar HKS blow oncesi sese alistirma icin dizayn edilmis frenler....
                  Berkaytheunivercityboy, bizim 'mazlum' Mini'lerde turbo & SC yok ki o 'cuf cuf' tan takak... Sen 4eva'nin pesine takil veya benim gibi 'cuf cuf song' yukle....

Wishkendinikurtkocayincadurumundahissettiman

Yorum Yap

Tabii tabii, bunlar HKS blow oncesi sese alistirma icin dizayn edilmis frenler....
                    Berkaytheunivercityboy, bizim 'mazlum' Mini'lerde turbo & SC yok ki o 'cuf cuf' tan takak... Sen 4eva'nin pesine takil veya benim gibi 'cuf cuf song' yukle....

Benim eski telefonda iBoost diye program vardi aracın sallanisina göre falan o sesi cikariyodu.

Berkaytheunivercityboy*

35 CUB 94
                    BerkayKaracan~

Yorum Yap

Benim eski telefonda iBoost diye program vardi aracın sallanisina göre falan o sesi cikariyodu.

Berkaytheunivercityboy*

35 CUB 94
                      BerkayKaracan~
                      Harika... Hadi beni daha fazla 'yerle yeksan etme' ... :-) I boost devam o zaman...

Yorum Yap

Wishcim turbo takar belki Berkay baksana rengide değiştiriyo baştan aşağı ya da elektronik blowoff takar ticari apaçi arabaları gibi

Yorum Yap

Aslı ::lord_sarven:: tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Wishcim turbo takar belki Berkay baksana rengide değiştiriyo baştan aşağı ya da elektronik blowoff takar ticari apaçi arabaları gibi
                          Işte bu !! )))
                          Okula bi giriyorum kızlar sevgi, erkekler nefret dolu bakiyo. Bekliyorum arabayi çizerlerse boya icin sebep çıkacak

35 CUB 94
                          BerkayKaracan~

Yorum Yap

muhtemelen westinghouse'un kaçırmaya başlamış..
                            değiştirilecek ve sorun hallolacak..

1997 E200'de başımıza geldi ordan biliyorum. o tıslar gittikçe artıp bir zaman sonra fren pedalından sürekli ses duyuyorsun bayaa bildiğin hiç durmayan bir ses düşün ve şu an pedala basınca çıkan o ses zamanla her an çıkmaya başlayacak bassan da basmasan da. ve gittikçe artacak bi zaman sonra radyo açsan da duycaksın

frenlerin tutar, w.house çalışmasa en temel en sert haliyle de olsa o fren tutar diyor ustalar ama zaten sesten dolayı değiştirmek zorunda kalacaksın..

geçmiş olsun

Yorum Yap

Aslı Evrim Ergin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              muhtemelen westinghouse'un kaçırmaya başlamış..
                              değiştirilecek ve sorun hallolacak..

1997 E200'de başımıza geldi ordan biliyorum. o tıslar gittikçe artıp bir zaman sonra fren pedalından sürekli ses duyuyorsun bayaa bildiğin hiç durmayan bir ses düşün ve şu an pedala basınca çıkan o ses zamanla her an çıkmaya başlayacak bassan da basmasan da. ve gittikçe artacak bi zaman sonra radyo açsan da duycaksın

frenlerin tutar, w.house çalışmasa en temel en sert haliyle de olsa o fren tutar diyor ustalar ama zaten sesten dolayı değiştirmek zorunda kalacaksın..

geçmiş olsun
                              frenler tutacaksa hiç problem değil sesten aksine memnunum basmadığım halde ses yapmaya başlarsa o zaman değiştiririm artık

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X