Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Mini One R50 için S Kaputu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Mini One R50 için S Kaputu

R50 için S kaputu arıyorum fiyatları hakkında bilgi verebilecek olan varmı? alınık parçalar bölümünde konu açamıyorum (:

Cikma kaputlar vardi sahibindende sanki. Yan sanayi sifir almak yerine orjinal cikma daha mantikli...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Yorum Yap

Aslı BerkayKaracan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      R50 için S kaputu arıyorum fiyatları hakkında bilgi verebilecek olan varmı? alınık parçalar bölümünde konu açamıyorum (:
      Yanlış yoldasın, sat aracı direk S al çeviriyosan en fazla coopera çevir aracını krom panjur al zaten tampon bantların nikelajlı bide istiyosan kaplat aracını tavanı, ayna kapakları ve jantları beyaz olsun cooper s jantı al beyaz renk ayna kapaklarını boyat tavanıda beyaza kaplat bide gövde rengi seç bitane lacivert, mavi veya yeşil metalik renklerden o şekil kaplatırsan aracın çok iyi olur ama coopera çevir S e çevirirsen çok masraf edersin

Yorum Yap

Aslı Yeşil R53 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Cikma kaputlar vardi sahibindende sanki. Yan sanayi sifir almak yerine orjinal cikma daha mantikli...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi
        evet bencede.

Aslı ::lord_sarven:: tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Yanlış yoldasın, sat aracı direk S al çeviriyosan en fazla coopera çevir aracını krom panjur al zaten tampon bantların nikelajlı bide istiyosan kaplat aracını tavanı, ayna kapakları ve jantları beyaz olsun cooper s jantı al beyaz renk ayna kapaklarını boyat tavanıda beyaza kaplat bide gövde rengi seç bitane lacivert, mavi veya yeşil metalik renklerden o şekil kaplatırsan aracın çok iyi olur ama coopera çevir S e çevirirsen çok masraf edersin
        Ve de ucuza gider.
        Sen olmasan ben batmıştım
        Cooper a ceviricem. O zaman soruyu değiştirip şöyle sorayım. Aracın rengini degistirirsem ruhsata işletmek icin kaç tl masraf yaparım

35 CUB 94
        BerkayKaracan~

Yorum Yap

evet bencede.

Ve de ucuza gider.
          Sen olmasan ben batmıştım
          Cooper a ceviricem. O zaman soruyu değiştirip şöyle sorayım. Aracın rengini degistirirsem ruhsata işletmek icin kaç tl masraf yaparım

35 CUB 94
          BerkayKaracan~
          Dediğim gibi yap İzmir'de de üyemiz var araç kaplama işi yapan Can var ondan fiyat al bide panjuru hallet onun üzerine S jantı al tamamdır senin araç. İşletme fiyatı ne kadardır bilmiyorum ama çok pahalı değil internettende araştırabilirsin.

Yorum Yap

Dediğim gibi yap İzmir'de de üyemiz var araç kaplama işi yapan Can var ondan fiyat al bide panjuru hallet onun üzerine S jantı al tamamdır senin araç. İşletme fiyatı ne kadardır bilmiyorum ama çok pahalı değil internettende araştırabilirsin.
            Tamamdir. Yine gelişmeleri yazarim.
            Teşekkürler
            Konuya kilit alabiliriz

35 CUB 94
            BerkayKaracan~

Yorum Yap

Kurallara bi goz gezdirelim oyleyse
              sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

S olunca da dertler bitse keske. Bende jcw ye cevirdm

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
                sigpic

Yorum Yap

Aslı Talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  S olunca da dertler bitse keske. Bende jcw ye cevirdm

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
                  En iyisi JCW. Bodykitini 1200€ya satıyorlar internette..

35 CUB 94
                  BerkayKaracan~

Yorum Yap

En iyisi JCW. Bodykitini 1200€ya satıyorlar internette..

35 CUB 94
                    BerkayKaracan~
                    Çok ucuzada çözersin JCW yi ama dediğim gibi sen cooper a çevir renk olayını hallet spoiler var zaten aracında bide S jantı al sana yeter bide güzel bi egzoz alırsın tatmin eder. Yok illa ki S dersen aracını sat al çok zarar edersin.

Yorum Yap

Çok ucuzada çözersin JCW yi ama dediğim gibi sen cooper a çevir renk olayını hallet spoiler var zaten aracında bide S jantı al sana yeter bide güzel bi egzoz alırsın tatmin eder. Yok illa ki S dersen aracını sat al çok zarar edersin.
                      S jantini cok uyguna halledicek bi akrabam var yeni öğrendim ona tamam diyelim.
                      Mat siyah kaplama nasil olur acaba? Bu konuda da görüş almak istiyorum.

35 CUB 94
                      BerkayKaracan~

Yorum Yap

35 CUB 94
                        BerkayKaracan~
                        İyi hayırlı olsun bide lastik lazım onuda hesaba katıyosundur umarım. Mat siyah miniye pek gitmiyo daha doğrusu mat renkler pek gitmiyo bence, mat yapmanın nedeni aracın çizgilerini ortaya çıkarmaktır ve hoş bir görüntü sağlamaktır. Malum bizim arabalar yuvarlak hatlara sahipler bana sorarsan ben british green, chili red ve laser blue renklerini tercih ederdim beyaz jant alıcan zaten tavana beyaz folyo kaplama kalitelisinden yapsan 200 lira tutar tavan ayna kapaklarıda 50-100 lira gibi birşey tutar fırın boyada jantıda sanırım replika düşünüyosun oda lastiklerle birlikte en fazla 1.500 tutar birtek aracın gövde renginin kaplaması ve crom panjur kalıyo geriye onlarda tahminim 1.500 tutacak ama araç inan bana çok hoşuna gidecek ve farklı bir araca binmiş gibi hissedeceksin. Mini'de biraz daha tecrübe edindikten sonrada bi performans egzoz alırsın orjinal ucunu bozmadan yeter yani

Yorum Yap

35 CUB 94
                          BerkayKaracan~
                          ig hesabin varsa MINI of concord'da bi tane r56'yi yapmislar onu goz onunde bulundurabilirsin

http://instagram.com/p/dZwv4cQnLh
                          sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

İyi hayırlı olsun bide lastik lazım onuda hesaba katıyosundur umarım. Mat siyah miniye pek gitmiyo daha doğrusu mat renkler pek gitmiyo bence, mat yapmanın nedeni aracın çizgilerini ortaya çıkarmaktır ve hoş bir görüntü sağlamaktır. Malum bizim arabalar yuvarlak hatlara sahipler bana sorarsan ben british green, chili red ve laser blue renklerini tercih ederdim beyaz jant alıcan zaten tavana beyaz folyo kaplama kalitelisinden yapsan 200 lira tutar tavan ayna kapaklarıda 50-100 lira gibi birşey tutar fırın boyada jantıda sanırım replika düşünüyosun oda lastiklerle birlikte en fazla 1.500 tutar birtek aracın gövde renginin kaplaması ve crom panjur kalıyo geriye onlarda tahminim 1.500 tutacak ama araç inan bana çok hoşuna gidecek ve farklı bir araca binmiş gibi hissedeceksin. Mini'de biraz daha tecrübe edindikten sonrada bi performans egzoz alırsın orjinal ucunu bozmadan yeter yani
                            Oh oh desene battik biz :P şaka bi yana anlatılması bile başka güzel bakalim neler olucak..

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            ig hesabin varsa MINI of concord'da bi tane r56'yi yapmislar onu goz onunde bulundurabilirsin

http://instagram.com/p/dZwv4cQnLh
                            Pek de güzel durmamış. Karton gibi olmuş tavsiye icin tesekkurler

35 CUB 94
                            BerkayKaracan~

Yorum Yap

Oh oh desene battik biz :P şaka bi yana anlatılması bile başka güzel bakalim neler olucak..

Pek de güzel durmamış. Karton gibi olmuş tavsiye icin tesekkurler

35 CUB 94
                              BerkayKaracan~
                              Folyo'yuda metalik renk seç ne renk yapıyosan yap ama metalik olsun

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X