Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Cam Karartma ?

Çöküş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cam Karartma ?

Cevabı bi türlü kesin olarak bulamadım. Soldaki düğme ne ise yarıyor ? Bazısı sevgili paketi diyormuş. Arka camları karartıyor diyorlar ama ben pek anlamadım bu işten size sorayim dedim

35 CUB 94
    BerkayKaracan~
    Eklenen Dosyalar

Bizim arka koltuklarda ne yapmayi (yapabilmeyi) dusunuyorsun ki Berkay?
    Sevgili Paketi ha? Guzel.... :-)
    Bence o dugme arka camlari karartmaya yarasaydi, zaten klostrofobik arka koltuklarda oturanlar icin hic guzel hisler yaratmazdi....

O dugmeye uzunca basarsan senin 'duvar saati' dedigin seyin isiklanirmasi azalir veya artar. Dene bi.... Bu da uzun gece yolculuklarinda gozunun yorulmasini onler..

P.S: Zaten o dugmede 'saat' sekli var. Simdi dusunuyorum 'sevgili paketi' dugmesi olsa nasil bir 'logo' koyulabilirdi?

WM
    En son düzenleyen WISHMAN; 22-08-13, 02:39.

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Bence o dugme arka camlari karartmaya yarasaydi, zaten klostrofobik arka koltuklarda oturanlar icin hic guzel hisler yaratmazdi....

O dugmeye uzunca basarsan senin 'duvar saati' dedigin seyin isiklanirmasi azalir veya artar. Dene bi.... Bu da uzun gece yolculuklarinda gozunun yorulmasini onler..

P.S: Zaten o dugmede 'saat' sekli var. Simdi dusunuyorum 'sevgili paketi' dugmesi olsa nasil bir 'logo' koyulabilirdi?

WM
      Bana da saçma gelmisti zaten.
      Ama fikir olarak güzel.

35 CUB 94
      BerkayKaracan~

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster

WM
        Wishcim yorumuna kurban olayı hem esprili hemde açıklayıcı hemde bilgi verici olarak anlattın helal sana..

Yorum Yap

Aslı ::lord_sarven:: tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Wishcim yorumuna kurban olayı hem esprili hemde açıklayıcı hemde bilgi verici olarak anlattın helal sana..
          Valla bi kaç yorumunu okudum gerçekten süper yazar

35 CUB 94
          BerkayKaracan~

Yorum Yap

Aslı BerkayKaracan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Valla bi kaç yorumunu okudum gerçekten süper yazar

35 CUB 94
            BerkayKaracan~
            Küfür olmadan komiklik olmaz sözünü çürütenlerdendir Wishman, forumun müdavimlerinden sempatik bir insandır.

Yorum Yap

Aslı ::lord_sarven:: tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Küfür olmadan komiklik olmaz sözünü çürütenlerdendir Wishman, forumun müdavimlerinden sempatik bir insandır.
              İyi ki üye olmuşum buraya Ortam mükemmel. Yavaş yavaş tanışırız artık. Off-topic olmadan KİLİT lütfen. Cevabı aldık

35 CUB 94
              BerkayKaracan~

Yorum Yap

Aslı BerkayKaracan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                İyi ki üye olmuşum buraya Ortam mükemmel. Yavaş yavaş tanışırız artık. Off-topic olmadan KİLİT lütfen. Cevabı aldık

35 CUB 94
                BerkayKaracan~
                İstanbul'daki buluşmalarada bekleriz. Wishmanla gelirsin aynen kilit alalım kale kilit olsun hehe

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                X