Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Airbag lambası

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Berkay selam,

Sorun cok yuksek ihtimalle, malum araclar tek kapi oldugundan ve genelde arkaya oturmak icin yolcu koltugunu yatirip ileri geri oynattigimizdan alttaki airbag kablosu, temassizlik, kopma, yamulma vs gibi sacma nedenlerden oturu sikinti cikariyor ve isik yakiyor.
    Hatta Wishman abimin dedigi gibi, anlik bir temassizlik sonucu yakmis olabilir bir problem yoktur. Fakat o isik yandigi icin airbag calismaz.

Benim esko bmw compact aracimda 5 6 kere bu sikinti basima geldi. Hep kopuyordu lanet kablo ilk tavsiyem, servise gidip araci bilgisayara baglatmak.
    Ikinci cozum, bluetooth ile obd cihazi alip telefondan arizayi okuman olur. Ariza sonucu kablo ile ilgili bir problem cikacak yuksek ihtimal. Sonrasinda da koltuk altindaki kablolari gostermek gerekecektir.
    Lehim olayina katilmiyorum, degisilmesi saglikli olur. Maliyetli birsey deil zaten

P.s : Wishman, seni 23 nisanda moderator yapicaz, gelisiminizi uzaktan takip ediyoruz hehehehe opuldunuz.

Saygilar
    Telefondan yaziorum, imla hatasi varsa takilmayin lutfen
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Berkay selam,

Sorun cok yuksek ihtimalle, malum araclar tek kapi oldugundan ve genelde arkaya oturmak icin yolcu koltugunu yatirip ileri geri oynattigimizdan alttaki airbag kablosu, temassizlik, kopma, yamulma vs gibi sacma nedenlerden oturu sikinti cikariyor ve isik yakiyor.
      Hatta Wishman abimin dedigi gibi, anlik bir temassizlik sonucu yakmis olabilir bir problem yoktur. Fakat o isik yandigi icin airbag calismaz.

Benim esko bmw compact aracimda 5 6 kere bu sikinti basima geldi. Hep kopuyordu lanet kablo ilk tavsiyem, servise gidip araci bilgisayara baglatmak.
      Ikinci cozum, bluetooth ile obd cihazi alip telefondan arizayi okuman olur. Ariza sonucu kablo ile ilgili bir problem cikacak yuksek ihtimal. Sonrasinda da koltuk altindaki kablolari gostermek gerekecektir.
      Lehim olayina katilmiyorum, degisilmesi saglikli olur. Maliyetli birsey deil zaten

P.s : Wishman, seni 23 nisanda moderator yapicaz, gelisiminizi uzaktan takip ediyoruz hehehehe opuldunuz.

Saygilar
      Telefondan yaziorum, imla hatasi varsa takilmayin lutfen
      Anladım. En iyisi servise göstermek yani. Kabloda görünürde kopma falan yok ama belki icinde olabilir belki de hiç olmayabilir Service Now ! yorum icin teşekkürler.

35 CUB 94
      BerkayKaracan~

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
      X