Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

fanın gürültüsü

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

fanın gürültüsü

merhaba arkadaslar 2003 cooper s imin eylül ayında kliması arıza yapmıstı.ustam klima bobini değişecek dedi önümüz kış diye beklemeye aldım.geçtiğimiz ay bismillah deyip başladık sökmeye.tampon radyotor vs çıkardık bobini yerlstirdik kayışını takarken levye bi kanalını yaraladı.ilerleyen zamanda kopabileceği ihtimaliyle yenisini aldım taktık şükür minimiz buz gibi.havanın çok sıcak oldugu bi an klimayı açtım fanın açtıgını gaz pedalında hissettim.allah için 10 aydır fanın çalıştıgını hiç hissetmedim.sizde aynı durumu yaşıyormusunuz yada aracımda bi sorun mu var?

Aslı cttshop tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    merhaba arkadaslar 2003 cooper s imin eylül ayında kliması arıza yapmıstı.ustam klima bobini değişecek dedi önümüz kış diye beklemeye aldım.geçtiğimiz ay bismillah deyip başladık sökmeye.tampon radyotor vs çıkardık bobini yerlstirdik kayışını takarken levye bi kanalını yaraladı.ilerleyen zamanda kopabileceği ihtimaliyle yenisini aldım taktık şükür minimiz buz gibi.havanın çok sıcak oldugu bi an klimayı açtım fanın açtıgını gaz pedalında hissettim.allah için 10 aydır fanın çalıştıgını hiç hissetmedim.sizde aynı durumu yaşıyormusunuz yada aracımda bi sorun mu var?
    Klima kapalı iken fan çalışmasını duymuyorsanız , açıldığında duyuyorsanız herhangi bir sorun yoktur.
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Bana gore gaz pedalinda hissettiginiz klimadan oturu olmali, klima ile fan berabermi calisirlar? Sorunuza degilde yuksek beygir ureten bir aracta klimanin motora cok zorlama yapmamasi gerektigini dusunuyorum ki sizin MINI S gozukuyor fotoda. Normal MINIlerde bire klima acildiginda devir saatinde cok bir degisiklik olmuyor. Bakalim bu konuda bilgi sahibi biri varsa ne diyecek?
      Wishman

Yorum Yap

gaz pedalında gürültüyü hissediyorum demek istedim kasmayı değil yanlış anlaşılmasın.sadece sıcak havada klimayı açtıgımda bu fan gürültülü çalışıyor

Yorum Yap

Kimse klima kullanmiyor mu arkadaslar

Yorum Yap

Aslı cttshop tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Kimse klima kullanmiyor mu arkadaslar
            Kullanıyouruz bak yazdımda klimayı açtığımda ben ses normalden fazla çıkıyo fanda hatta dedimya yukardada klima açılınca ses artıyor ve kapanınca normale dönüyosa herşey gayet normaldir sorun yoktur. Normaldede fanın sesi aşırı ise eğer ozaman sorun var demektir.
            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Bende de ayni problem var. Gaz pedalinda da hissediyorum. Turn up Volume

35 CUB 94
              BerkayKaracan~

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
              X