Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Sunroof otomatigi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• feritsafa
    yanıtladı
    Akü cikarilip takildi geçen gün. Kendiliğinden düzeldi

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bir yorum yaz:

• GOKHAN
    yanıtladı
    Aslı feritsafa tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Denedim cok denedim verirseniz iyi olur. bmw hospital e goturdum komple degismesi lazim dediler arabay atladim ve kactim

Ufak tefek denemelerlede olmadıysa eğer bu işlerle devamlı uğraşan bi ustamıza gösterin kesin olarak size bildirsin sorunu ve çözümünü.

Bir yorum yaz:

• Kullanıcısının Avatarı
    Misafir cevap verdi
    Denedim cok denedim verirseniz iyi olur. bmw hospital e goturdum komple degismesi lazim dediler arabay atladim ve kactim

Hocam motorundan olduğuna eminmisiniz ?

Bir yorum yaz:

• feritsafa
    yanıtladı
    Aslı ::lord_sarven:: tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Hocam aracı çalıştırıp denermisiniz bi, çalıştırınca 1 kere ittirdiğinizde hem açılıp hemde kapanması lazım. Eğer olmuyorsa reset atılacak ve çok zor birşey değil reset atmak gözünüzü korkutmasın. Eğer motorunda falan bir sıkıntı varsa size Türkiye'nin en iyi 10 sunroofçusundan birinin adresini verebilirim.

Bir yorum yaz:

• Kullanıcısının Avatarı
    Misafir cevap verdi
    Araci alali 1 hafta oldu. Otomatik aciliyordu 1 kere geri itmem yetiyordu tuşu. Ama ne olduysa smdi manuele dondu otomatik acilmiyor. Bilen varsa yardim lütfen

Hocam aracı çalıştırıp denermisiniz bi, çalıştırınca 1 kere ittirdiğinizde hem açılıp hemde kapanması lazım. Eğer olmuyorsa reset atılacak ve çok zor birşey değil reset atmak gözünüzü korkutmasın. Eğer motorunda falan bir sıkıntı varsa size Türkiye'nin en iyi 10 sunroofçusundan birinin adresini verebilirim.

Bir yorum yaz:

• feritsafa
    yanıtladı
    Dun ordaydim keske daha once acsaymisim bu konuyu neyse yolum dustugunde giderim artik cok teşekkür ederim

Bir yorum yaz:

• Kekuti
    yanıtladı
    Ogleden sonra giderim olmadi. Yeri nerdeydi acaba avrupada florya taraflarindayimda ben
    MASLAK OTO SANAYİ 2. KISIM 3. Sokak 32 numara
    AYN Auto (Yusuf Usta / Ahmet Usta)

0212 2860032

Bir yorum yaz:

• feritsafa
    yanıtladı
    Ogleden sonra giderim olmadi. Yeri nerdeydi acaba avrupada florya taraflarindayimda ben

Bir yorum yaz:

• Kekuti
    yanıtladı
    Az once 20 sn kapaliyken basili tuttum ama bisey degismedi. Borusan a da goturmek istemiyorum baska cozum yolu
    Sponsorumuz AYN autoya gidin. 10 dakikada işi hallederler, yada sorunu söylerler.
    Hem tanışmış olursunuz, forum üyelerimizden bazılarıda şu anda oradalar

Bir yorum yaz:

• feritsafa
    yanıtladı
    Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    56da da eger arabayı stop edip kapıyı actıysan manuele donuyor camlar da sunroofda.
    Camlarda sunroofda açıkken kapiyi acip otomatik kapatiyordum zaten anahtardan ama artik oda calismiyor.

Bir yorum yaz:

• feritsafa
    yanıtladı
    Az once 20 sn kapaliyken basili tuttum ama bisey degismedi. Borusan a da goturmek istemiyorum baska cozum yolu bulan var mi acaba

Bir yorum yaz:

• Kullanıcısının Avatarı
    Misafir cevap verdi
    benim sağ cam manuele döndüğünde kosiflerde bilgisayara bağlayıp otomatiği tekrar aktif hale getirdiklerini söylemişlerdi..

muhtemelen düğmeyi basılı tutmuştur onlar da

Bir yorum yaz:

• Kekuti
    yanıtladı
    Hee ok oyle soyle araba calisir durumdayken boyle bisey yok

Bir yorum yaz:

• ALIENLOVE
    yanıtladı
    56da da eger arabayı stop edip kapıyı actıysan manuele donuyor camlar da sunroofda.

Bir yorum yaz:

• Kekuti
    yanıtladı
    Sunroof programini reset yapabilirsiniz. Sunroof kapali pozisyondayken, kapatma tarafina dogru 5-10 saniye itmeniz gerekiyor. Sonrasinda program eski haline donuyor.
    Bi deneyin isterseniz.

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X