Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

İçerideki Tıkırtılar

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı YEKTA tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    ses yapma ihtimali olan her yere ama abartmayın sakın uygularken biraz yağlıdır sonra bir de temizlemekle uğraşmayın
    nasıl yapıoz yahu ?

öyle ulu orta mı sıkıcaz

Do it Yourself ? konumuz nerede acep, yapan koysun arkadasım
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

her derde deva yüz yılın icadı ünlülerin kullandığı muhteşem ürünümüz budur

resimde de görüldüğü üzere ucundaki kamış yardımıyla ince ve zor yerlere nüfuz etmek artık çok kolay, söküldüğü zaman ise geniş bir etki alanı ile kesin çözüm uygulamaktadır..

muhtemel uygulama alanları ise fazlasıyla geniştir; yağlama, pas sökme, temizleme, parlatma.. bütün yapı marketlerde nalburlarda kolayca bulabilirsiniz
      En son düzenleyen Yekta; 22-05-12, 21:04.

Yorum Yap

Resimleri göremiyorum la Yekta bey düzeltiniz efem hiç yakışmıyor sizin gibi bir mod'a
        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Silikon sprey de olabilir

Yorum Yap

Evet ben de bu sorun içerisine katılan üyelerden birisi oluyorum

Benim de aracımda malesef aynı sesler yer alıyor, çukura gireyim bozuk bir yola gireyim go kart gibi başlıyorum takır tukur gitmeye ...

Arkadaşlar ürün iyi hoş güzel de bu seslerin net olarak nereden geldiğini bilmiyoruz ki oraya sıkalım,

Kafamıza göre mi uygulayacağız bunu, bu işin prof u olan var mıdır
            Volkan USER
            34 BCS 55

[FONT=Comic Sans MS]34 FU 4885 - R53 Pepper White CooperS "SOLD"[/FONT]
            [FONT=Comic Sans MS]34 BCS 55 - R56 Pepper White CooperS "Continues"[/FONT]

Yorum Yap

Aslı FU4885 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Evet ben de bu sorun içerisine katılan üyelerden birisi oluyorum

Benim de aracımda malesef aynı sesler yer alıyor, çukura gireyim bozuk bir yola gireyim go kart gibi başlıyorum takır tukur gitmeye ...

Arkadaşlar ürün iyi hoş güzel de bu seslerin net olarak nereden geldiğini bilmiyoruz ki oraya sıkalım,

Kafamıza göre mi uygulayacağız bunu, bu işin prof u olan var mıdır
              Muziğin sesini açın
              LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Abi super charger sesini tercih ediyorum sıkıntı orada zaten
                Volkan USER
                34 BCS 55

[FONT=Comic Sans MS]34 FU 4885 - R53 Pepper White CooperS "SOLD"[/FONT]
                [FONT=Comic Sans MS]34 BCS 55 - R56 Pepper White CooperS "Continues"[/FONT]

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                X