Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

ilave far

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

ilave far

r56 ilave farları aracı aldıgımda üzerinde orjinal olarak vardı fakat hiç yanarken göremedim selektörde ve uzunlardada yanmıyor biyerine filanmı dokunmamız lazım bilen varmıdır ?

Aslı point tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    r56 ilave farları aracı aldıgımda üzerinde orjinal olarak vardı fakat hiç yanarken göremedim selektörde ve uzunlardada yanmıyor biyerine filanmı dokunmamız lazım bilen varmıdır ?
    uzunlarla otomatik olarak yanması lazım , bildigim kadarıyla direk uzunlara baglı zaten belki biryerlerde fişi filan çıkmıstır.
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

tokat manyağı yap yanar belkı şaka bır yana,ayrı bağlantı yapılıyor ve sıslerle bırlıkte yanıyor bıldığım kadarıyla bağlantıları kontrol etmek lazım

Yorum Yap

elektrik hattini dosemislermiydi kimiside sus olsun diye takiomus gecenlerde ogrendim

Sent from my Ericsson GH688 using Tapatalk UHF v2
        sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

elektrık hattı demiş yaaaa puahahahaha komik şey

Yorum Yap

Bazen sis e baglayan arkadsslarimizda var
            1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
            2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
            4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
            5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

kablolar filn herşeyi tamm orjinal takılmış, bütün düğmelere bastım hiçbiri yakmıyo burdada elletesim yok

Yorum Yap

Aslı NHT39 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                elektrık hattı demiş yaaaa puahahahaha komik şey
                ne diyeyim azizim?

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

içerlerindeki ampullerin varlıgını kontrol ederk baslayarak dene bakalım uzunları yak sıslerı yak olmazsa sıgortası falanvardır belkı
                  IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    içerlerindeki ampullerin varlıgını kontrol ederk baslayarak dene bakalım uzunları yak sıslerı yak olmazsa sıgortası falanvardır belkı
                    Bilgisayar teknik operatoru gibi solemissin Admin'im.

Ben olsam, sis ya da uzunlar, hangisi tercih ediliyorsa yine de icerden ayriyetten bir dugme yaptirirdim. Gerekli zamanlarda aktive etmek icin. Benim R50'de kol dayamanin bir yaninda 'lastik hava basinci' reset dugmesi var, diger taraftaki dugme yuvasi bos, oraya yaptirirdim.

Wishce

Yorum Yap

Bagli olmayabilir 2009 yilinda mini alan herkese hediye etti kosifler .Sonradan cagirip montaj yapiyorlardi .Bazilari kablo siyiripda bagliyor normalde topraklama falan baglantisi var .Bagli olmayabilirler.
                      sigpic

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Bilgisayar teknik operatoru gibi solemissin Admin'im.

Ben olsam, sis ya da uzunlar, hangisi tercih ediliyorsa yine de icerden ayriyetten bir dugme yaptirirdim. Gerekli zamanlarda aktive etmek icin. Benim R50'de kol dayamanin bir yaninda 'lastik hava basinci' reset dugmesi var, diger taraftaki dugme yuvasi bos, oraya yaptirirdim.

Wishce
                        evet abı extradan bı dugme ıle yanmalarını saglayacak bı sıstem yapardım bende
                        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Bu farlardan 2005 Mini Cooper S Cabrio'mda yok. Bence hoş görünüyorlar. Uzunlara taktırmak isterim. Nerde ne kadara yaptırırım? Orjinali haricinde seçeneklerde var mı?

[FONT=Impact]BORN FROM JETS[/FONT]

Yorum Yap

Orjinali Sponsorumuz Hurmakta hali hazırda mevcut. Son 1 adetleri kaldı ellerinde, isterseniz görüşün.

0212 346 3700 Gökhan Bey
                            1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                            2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                            4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                            5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı erk1n tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Bu farlardan 2005 Mini Cooper S Cabrio'mda yok. Bence hoş görünüyorlar. Uzunlara taktırmak isterim. Nerde ne kadara yaptırırım? Orjinali haricinde seçeneklerde var mı?
                              Bu aralar ikinci ele satışa çıkan yada çıkaran yok muadili olacak şekilde HÜRMAK size yardımcı olur .
                              IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X