Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Control Arm hakkinda ?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Control Arm hakkinda ?

Selamlar degerli modlar ve bilir kisiler

Elimde bir arkadasimdan aldigim Alta control arm var on takim icin. Aks kiriliktan sonra, alt takimi biraz guclendirmek istiyorum. Bu zimbirtilar basik araclarda aks yuvasina daha saglam oturmasini sagliyormus ve mukavemet arttiriyormus? Yani benim anladigim o

Nedir ne degildir faydasi zararini ogrenebilirmiyim.

Bu arada bazi coiloverlara takamiyormusunuz. Xyz olmuyormus mesela, bnim KW'lere uyumlumudur ?

Tesekkurler
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Konu Yuruyen Aksam basligina tasinabilirse sevinirim, yanlis yere acmisim..
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Bence bir zarari yok performance olarak da etkili olur eski s imde hks coiloverlarla arka armlari kullandim onleri almak nasipnolmadi

Benim eski arabami alan arkadas tek mini cooper s yapma yoluyla ciktiginda peak garage serdar ustadan tavsiye aldik 350-400 bg arasi yapabilir demisti fakat akslar kaldirmaz demisti onun icin fransada bir firma varmis orginali yolluyorsun sana kirilmayacak sekilde yeniden yapip yolluyormus bunun maliyetini 1000 euro olarak soyledi

İstersen o firma bilgilerini ve detaylarini ilerleyen zamanlarda paylasabilirim

2011 Mini One R56 LCI
      34 GZ 8149

Yorum Yap

Sevgili Kekuti arac basildikca akslar yukari bakmaya basliyo xyz de alptu kullanamadi cunki dip basiyodu coilin limitinin dibini buluyodu ustunede yayi preslettigi icin yerle bir oluyodu bu duruda takilmiyodu ama senin setup inda bise olicagin sanmiyorum zaten control alar ayn de git dene en iyisi bu bence deneme yanilma

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
        X