Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R50 yay (Eibach ,kw,vogland)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

R50 yay (Eibach ,kw,vogland)

R50 minimde önceki sahibinden kalan vogland yaylar var gerçekden aşırı sert olması ve bozuk yollarda sekme yapması üzmeye başladı.Yerine eibach takmayı düşünüyorum biraz daha komforlu olduğunu duydum.

Eibach konfor olarak ne derece fark yaratır ?Ya da hiç değiştirmeden kullansam konforuda geçtim bu sekmelerin araca bir zararı olur mu ?

(Daha önce yay ile alakalı bir konuyu 1. jenerasyon kısmına açmıştım fakat eibachla ilgili görüşlerını merak ettim teşekkürler..)

Vogland minide çok tercih edilmiyor. Genelde H&R ve Eibach kullanılıyor. Ben aracımda Hr kullandım o da sert ve sekme yapıyordu. Eibach de yapıyor ama hepsine göre bir tik daha konforlu. Eger konfor biraz daha iyi olsun diyorsaniz ve bütçe de uygunsa coilover almanızı tavsiye ederim.
    sigpic

Yorum Yap

Aslı plaruno tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      R50 minimde önceki sahibinden kalan vogland yaylar var gerçekden aşırı sert olması ve bozuk yollarda sekme yapması üzmeye başladı.Yerine eibach takmayı düşünüyorum biraz daha komforlu olduğunu duydum.

Eibach konfor olarak ne derece fark yaratır ?Ya da hiç değiştirmeden kullansam konforuda geçtim bu sekmelerin araca bir zararı olur mu ?

(Daha önce yay ile alakalı bir konuyu 1. jenerasyon kısmına açmıştım fakat eibachla ilgili görüşlerını merak ettim teşekkürler..)
      Vogland lardan en acil şekilde kurtulmanı isterim ben 4-5 sene civarı bizamandır eibach kullanıyorum R53 aracımda inanılmaz konforlu ce rahat dolaşıyorum tavsiye ederim .
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı MeOnYa tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Vogland minide çok tercih edilmiyor. Genelde H&R ve Eibach kullanılıyor. Ben aracımda Hr kullandım o da sert ve sekme yapıyordu. Eibach de yapıyor ama hepsine göre bir tik daha konforlu. Eger konfor biraz daha iyi olsun diyorsaniz ve bütçe de uygunsa coilover almanızı tavsiye ederim.
        Malesef butçe pek musait değil çıkma eibach bulursam ondan takıyım en iyisi

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Vogland lardan en acil şekilde kurtulmanı isterim ben 4-5 sene civarı bizamandır eibach kullanıyorum R53 aracımda inanılmaz konforlu ce rahat dolaşıyorum tavsiye ederim .
          teşekkür ettim O zaman benim de bir eibach bulma vaktim gelmiş

Yorum Yap

Eibach olarak şartlamayaın kendinizi H&R bulursanız onuda alabilirsiniz .
            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

linkteki konuda H&R yaylar var atlamayın konuşun serkan ile

http://www.miniclubtr.com/forums/sho...08-NAD-Partout
              IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

vogtland disindaki markalara gecince (hr veya eibach) direk fark edicektir. vogtland cidden cok sert bir yay. ama yine orjinal yayin konforunu beklemeyin tabi
                doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
                2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
                3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
                4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
                5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
                6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
                7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
                8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                X