Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Mini R kasa için Harman Kardon ses sistemi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Mini R kasa için Harman Kardon ses sistemi

Herkese selam,Harman kardon ses sistemini dışardan getirmeimkanım varmı bizim araçlara orjinal olacak şekilde.Bi yakınım f30 için hk getirip taktırdı.Birde bizim bu ekranların çıkışı kaç watt? Yoksa dışarda mı yaptırsam sizce Klasik bizim sistemler yeterli kalmıyor.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Aslı OGZ59 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Herkese selam,Harman kardon ses sistemini dışardan getirmeimkanım varmı bizim araçlara orjinal olacak şekilde.Bi yakınım f30 için hk getirip taktırdı.Birde bizim bu ekranların çıkışı kaç watt? Yoksa dışarda mı yaptırsam sizce Klasik bizim sistemler yeterli kalmıyor.

Daha önce sonradan hk takılmasını görmüştüm biraz maliyetli olduğunu biliyorum
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Oğuz selam,

Yardımcı olmaya çalışırım getirme konusunda arzu edersen. Ancak tam olarak HK'ya çevirmek ciddi maliyetli.

Bunun yerine farklı bir ses sistemi, hatta daha iyi çalabilecek bir sistem yapılabilir. (Örnek ; LAM, SEC, NSB)
      Tabi orjinal gibi olsun istiyorsan, işler değişir
      1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
      2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
      4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
      5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Kesinlikle sonradan yapilan kaliteli bir sistemden daha iyi ses ve daha uygun fiyat sonucu aliniyor.
        Denk gelirsen sec veya lam da dinlemeni tavsiye ederim.

doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
        2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
        3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
        4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
        5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
        6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
        7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
        8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

bildigim kadarıyla HK yı getirmenın maliyeti asagı yukarı 3000 - 3500 tl civarında bostancıda istek uzerine getirebilicek yedek parcacı mevcut

Yorum Yap

R 60 d, Harman Kardon retro kit bulunmadığı sistem üzerinden görünüyor. Parçaları sipariş verip, monte etme konu olduğunda sorun olur mu? konusunda görüşü olan var mı?

Yorum Yap

Evet sanirim orjinal dışında yaptırmam daha mantıklı olacak.HK yerine bagaja yer kaplamayan şekilde olanlardan yaptırayım.Bizim çorluda bir tanıdık şu şekilde yaptırmış Bir ara denk geldiğimde rica edip dinlerim.HK yerine dışarda yaptırmak daha iyi olacak herkesin dediği gibi.

Yorum Yap

Bi kac gundur LAM10 bendeydi, Mert ankarada diye.
                Ilk defa bir arabayi kullanirken yuksek sesle muzik dinledim..
                GPde teyp bile yoktu hahaha
                1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Bi kac gundur LAM10 bendeydi, Mert ankarada diye.
                  Ilk defa bir arabayi kullanirken yuksek sesle muzik dinledim..
                  GPde teyp bile yoktu hahaha
                  Giderken de gözün sağda solda hiç kaçırmıyorsun
                  Volkan USER
                  34 BCS 55

[FONT=Comic Sans MS]34 FU 4885 - R53 Pepper White CooperS "SOLD"[/FONT]
                  [FONT=Comic Sans MS]34 BCS 55 - R56 Pepper White CooperS "Continues"[/FONT]

Yorum Yap

hk sistem kurman demek r56 için örnek veriyim 9 milyarları sadece ekipmanlar tutuyor amfisi sadece 3000 lira civarında onun dışında temiz işçilikle kendi sistemini kurup çalıştırmanı tavsiye ederim...
                    sigpic

34 SEC 08 - R56 Midnight Black JCW

Yorum Yap

Hk dan cok daha uygun rakamlara cok daha basarili ses sistemi yapabilirsiniz bencede.

34 NAD 99 '06 JCW
                      34 AR 3221 '11 JCW
                      34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Bende orjinal sistemincok yeterli bulmuyorum fakat apaci isi birsey istemiyorum ve arabayi deldirmek etmek ne yapilabilir sadece kolon icleri deisse yeterli olurmu amfimi takilmali kafamda delinsorular

Yorum Yap

Aslı furkankizilay tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Bende orjinal sistemincok yeterli bulmuyorum fakat apaci isi birsey istemiyorum ve arabayi deldirmek etmek ne yapilabilir sadece kolon icleri deisse yeterli olurmu amfimi takilmali kafamda delinsorular
                          Furkan bu isi Istanbul'da tertemiz yapan arkadaslarimiz var. Delse parcalasa bile orjinal gibi duruyor. Bircok ust segment araclara uyguluyorlar. Porsche'sinden Ferrari'sine kadar uygulamalarini gormustum.
                          www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı furkankizilay tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Maslaga veya bakirkoye hangisi size yakinsa Aktepe Sound arkadaslarimizdir Osman Aktepe sizinle ilgilenecektir. Top End arabalar yaptiklarindan sizin isteklerinize uygun birseyler olabilecegini saniyorum.
                            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Maslaga veya bakirkoye hangisi size yakinsa Aktepe Sound arkadaslarimizdir Osman Aktepe sizinle ilgilenecektir. Top End arabalar yaptiklarindan sizin isteklerinize uygun birseyler olabilecegini saniyorum.
                              Tesekkurler

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X