Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Harman Kardon mu? Pioneer mı?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Harman Kardon mu? Pioneer mı?

Selamlar. 2003 mini one'ımda sol ön taraftaki hoparlörün sanırım koruklerinde problem var bassli şarkılarda patlıyor. Bende komple ses sistemini değiştirmeye karar verdim. Bir abimin Cooper S i var. Hoparlörler harman Kardon. Cok hoşuma gitti. Fakat hangisinden daha iyi verim alirim ? Pioneer'a sıcak bakıyorum çünkü yaygın bulunabilir halde. Harman Kardon hoparlörü nerde bulurum onu da bilmiyorum. internetten biraz araştırdım ama arabaya göre bulamadım.
    Şimdiden teşekkürler
    Saygılar sevgiler

35 CUB 94
    BerkayKaracan~
    Eklenen Dosyalar

Harman kardon sadece hoparlor degil amfi vs de bulmaniz lazim pioneer ona gore cok ucuza halledersiniz

Yorum Yap

Aslı uzman tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Harman kardon sadece hoparlor degil amfi vs de bulmaniz lazim pioneer ona gore cok ucuza halledersiniz
      Amfiye neden ihtiyacım olucak ?
      Komponent kullanırsam ihtiyacım olmaz mi ona ? Hoparlörü direk teyp çıkışından halledemezmiyim? Bass istemiyorum artık sıkıcı gelmeye başladı

35 CUB 94
      BerkayKaracan~

Yorum Yap

Harman Kardon araca göre ya sıfır alırsın oda pahalıya gelir. Onun yerine çıkmasını bulabilirsin ama alırkende bi hi-fi ciye göster sağlammı daha önce tamir görmüş mü diye. Pioneer'ıda çok uyguna halledebilirsin ve verim alabilirsin.

Yorum Yap

Harman Kardon Hi-End'e dogru yonelen bir firmayken Pioneer Hi-Fi sinifindadir daha cok. Marka olarak pek kiyaslamak dogru olmaz. Demiyorumki Pioneer dandik markadir.
          Cok ciddi paralar vermek istemiyorsan Pioneer ve JBL dusunebilirsin.
          Amfi konusuysa baska bir konudur. Illa bas icin dusunmemek gerek. Yuksek ve dusuk volumde sesin kalitesini arttirmanizda onemli bir rol oynar. Tabi sesin ilk cikis noktasi olan teybin ses kalitesi ne kdr iyiyse amfi'den o derece faydalanabilirsiniz.

35KES99 via Tapatalk
          www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Berkay harman/kardon'un çıkması bile çok pahalıdır diye tahmin ediyorum. Sen Pioneer set al bi tane veya alpine marka sony xpload falanda alabilirsin ama sahteleri çok dikkat et kaliteli biryerde yaptır izmir grubumuzdan destekte al tanıdıkları biryer varsa yönlendirirler.

Yorum Yap

BorMüzik'ten alirim Pioneer set. 250TL dediler. Ön ve arkalar icin. Ve teyp olarak Roadstarin ekranlı teypleri var kullandınız mi hiç bu konuda da oneri almak istiyorum. 350 TL dedi ona da.

35 CUB 94
              BerkayKaracan~

Yorum Yap

Aslı BerkayKaracan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                BorMüzik'ten alirim Pioneer set. 250TL dediler. Ön ve arkalar icin. Ve teyp olarak Roadstarin ekranlı teypleri var kullandınız mi hiç bu konuda da oneri almak istiyorum. 350 TL dedi ona da.

35 CUB 94
                BerkayKaracan~
                Roadstar, Pioneer'ın yan sanayisi diye biliyorum ama teyp olarak şahsım adına orjinalden yanayım.

Yorum Yap

Aslı ::lord_sarven:: tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Roadstar, Pioneer'ın yan sanayisi diye biliyorum ama teyp olarak şahsım adına orjinalden yanayım.
                  Pioneer teybim var diğer arabada ama ekranlı istediğimden dolayı takmak istemiyorum. Pioneer ekranlilar +1000 TL malum öğrenci adamız hangi birine para ayarliyacagimi şaşırdım

35 CUB 94
                  BerkayKaracan~

Yorum Yap

Pioneer teybim var diğer arabada ama ekranlı istediğimden dolayı takmak istemiyorum. Pioneer ekranlilar +1000 TL malum öğrenci adamız hangi birine para ayarliyacagimi şaşırdım

35 CUB 94
                    BerkayKaracan~
                    Ne yapıcan ekranı boşver kullan teybin iyiyse, bide hoparlörler uyuyosa senin araca tamamdır müziği net al incedende güzel bi bass vursun yeter.

Yorum Yap

Harman derim ben
                      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

sonuna kadar harman
                        sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

İnternetten baktım bulamadım harman :/

35 CUB 94
                          BerkayKaracan~

Yorum Yap

İnternetten baktım bulamadım harman :/

35 CUB 94
                            BerkayKaracan~
                            Berkay çıkmacılarda bulursun onuda ucuz fiyata vereceklerini sanmam ama belli olmaz bi şansını dene olmazsa diğer markalara devam

Yorum Yap

Okey araştırmaya devam.

35 CUB 94
                              BerkayKaracan~

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X