Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R56 Astro Black Cooper S JCW - 34 DEV 20 Project

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Kardeşim kazasız belasız binmeni dilerim.. insanlar bu güçleri almak için 60-70 milyarlar harcandığını düşünüyor olması çok komik. onların eğitimsizliğine ve cehaletine veriyorum herzaman dediğim gibi 10 kere değil bir kere olsun tam olsun
    sigpic

34 SEC 08 - R56 Midnight Black JCW

Yorum Yap

Aslı seccop tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Kardeşim kazasız belasız binmeni dilerim.. insanlar bu güçleri almak için 60-70 milyarlar harcandığını düşünüyor olması çok komik. onların eğitimsizliğine ve cehaletine veriyorum herzaman dediğim gibi 10 kere değil bir kere olsun tam olsun
      Kardesim, seni baya sinirlendirmisler.. Takilma karaktersizlere, konusup dursunlar.
      Guzel projelere devam
      1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
      2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
      4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
      5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

hayırlı uğurlu olsun arac üzerinde çok emek var gerçekten ama bu emeklerin karşılığının alınmış ve alınamaya devam edileceğine inanıyorum emeği geçen herkesi tebrik ediyorum baştan bir canavar yarattınız bence kerem senin cebine aren ve ayn autonun ellerine sağlık

Yorum Yap

Hayırlı Uğurlu Olsun Kardaşım.....
          2002 R53,AF 3343 - 2005 R53 MAB 93 - 2005 R53 CEY 48 - 2008 R56 FD0970 - 2006 R53 CCS 01

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Kanka açık konuşayım, düzgün ve motor yürüyen konusunda eksiksiz araçlar bunu hakediyor.
            Kaşınmam tuttu, deydi mi.. Sonuna kadar.. Şuan dahada iyi olabileceğini biliyorum, önemli olan kışa kadar bana sıkıntı açmaması ve bunun için hem yazılım hem parça seçimi konusunda çok çabaladık..
            Hayırlısıyla daha da güzel olacak. Önemli olan şey imkan ve psikolojik hazırlık
            Cok cok yakindan bu aracin takibindeyim artik

Allah kaza bela gostermesin kardesim ..

Sent from my iPhone using Tapatalk
            Volkan USER
            34 BCS 55

[FONT=Comic Sans MS]34 FU 4885 - R53 Pepper White CooperS "SOLD"[/FONT]
            [FONT=Comic Sans MS]34 BCS 55 - R56 Pepper White CooperS "Continues"[/FONT]

Yorum Yap

Emek harcayan herkesin ellerine sağlık senin de kesene bereket kanka. İnşallah hedeflediğin güçlere ulaşırsın yavaş yavaş
              AYN'ye her geldiğimde görüyorum ama denk gelemiyoruz bir ara görüşelim bir sürpriz de ben yapacağım yakında )
              34 JOB 30 - 2012 Cooper JCW Midnight Black
              34 DN 1806 - 2011 Cooper S (jcw equipped) Chili Red

Yorum Yap

Kerem konuyu baştan tekrar büyük bir zevkle okudum ve bayağı heyecan yaptım başımdan geçen talihsiz durumu biliyorsun. bu talihsizliği project x e çevirmeyi düşünüyorum. kapak altında bir sorunum yok görünüyor...

fikir ve önerilerini bekliyorum
                34 NAD 99 '06 JCW
                34 AR 3221 '11 JCW
                34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Aslı SRKNZCN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Kerem konuyu baştan tekrar büyük bir zevkle okudum ve bayağı heyecan yaptım başımdan geçen talihsiz durumu biliyorsun. bu talihsizliği project x e çevirmeyi düşünüyorum. kapak altında bir sorunum yok görünüyor...

fikir ve önerilerini bekliyorum
                  Bayram sonrası projeye başlamak lazım o zaman abi.
                  Ancak benim biraz yazılım korkutuyor.
                  İlerki projeler için belki Manic'i TR'ye getirme planımız var. Ancak bana destek olucak araçlarda lazım.
                  Şuan 3-4 arabayız. 5+ araç topladığımızda çok daha gergin aracımız olacağına eminim

Sen arabayla devam edicekmisin ? Yoksa değişiyor mu ?
                  Sandık mı gelicek

Yorum Yap

Tekrar Merhabalar,
                    Malum herkes gerildi, herkesler hızlandı.. Yerimizde saymamak ve paslanmamak gerekiyor

En son DEV ile yazın yaptığımız üst kapak işlemleri ve Stage2+ ayar ile 266HP almıştık.
                    “37 derece hava, 6.800 RPM’de”

Bu dönemde araç üzerinde yaptığımız testlerde ve incelemelerde gördük ki, meth kit ayarı yapılmamış ve bunca km’yi düşük basınç meth desteğiyle yapmışız 
                    Geçen hafta Meth ayarını yaptıktan sonra soğuk hava desteğiyle 270+’lar olduğundan emin olduğum DEV, artık yepyeni bir proje ile aranızda olacak.

Ay başında siparişini geçeceğim parça listesi aşağıdaki gibidir.

- CP Piston 77,5mm
                    - Manley Kol
                    - Ferrea Üst Kapak parçaları ; Oversize parçalar
                    - Schrick Egzantrik
                    - Competition Clucth Debriyaj ve Volan Seti
                    - Yeni Enjektörler (markası bende saklı )
                    - HKS 18G Turbo
                    - Iskender Spec Yeni Turbo manifoldu
                    - 80mm Downpipe
                    - 76mm Yeni Egsoz sistemi
                    - Tial WasteGate 38mm
                    - HKS SSQV Blow-Off
                    - Water Injection Kit
                    - Yeni MANIC Software
                    - Greddy Oil Catch Tank
                    - 6 Piston Fren Kiti (D2 veya GP2)

Proje, yeni enjektörün çıkması ile birlikte hız kazandı.
                    İskender abiden yeni manifold tasarım sözünü aldıktan sonra da bu projeye başlamaya karar verdik.
                    Hedef Güç 1,4 Bar/ 350HP! (Yakıtlı) Hep hayalim olan External Wastegate’e dönüyorum artık.
                    Öncelikle İskender abiye, çıkma üst kapak bırakacağım. Bu süre zarfında AR-GE süreci ve hazırlık süreci var. Bu dönem içerisinde, aracımın Stok JCW turbo ile toplayacağım.
                    Rodaj sonrası küçük bir ayar ile stokta kaç güç alacağımıza bakacağız. Hedef Seçkin’i geçmek ve rekoru kırmak 
                    Sonrasında Turbo bittiğinde, bolt-on şekilde kitin montajını yapacağız.

Umarım her şey dilediğimiz şekilde olur ve şeytanın bacağını kıracağız. Önümüzdeki 2. Ayvalık Çıkarmasından sonra, işlemlere başlıyoruz İnşallah..

Şimdiden;
                    - AYN Auto
                    - İskender Egsoz
                    - Hızlı Rektifiye Mustafa
                    - Powershop ekibi
                    Ve tabi ki NIMOTECH Performans Aren kardeşime teşekkür ederim.

Takibe devam,
                    Yorumlarınızı bekliyorum..

Yorum Yap

Sert proje, keske amerika planim olmasaydi burda beraber yapabilsedik artik bu gucleri almamiz gerekiyor, yazilimin destekledigi surece olmicak birsey de degil. Dev cok sert geliyor! Yolda karsilasmayiz umarim hahaha
                      doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
                      2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
                      3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
                      4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
                      5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
                      6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
                      7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
                      8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Enjektörü çözdüm, PM Gel

Yorum Yap

hayrılı işler bol güneşler : )) çok eğlenceli bir şey olacak. umarım istediğin hp leri zorlarsın
                          34 NAD 99 '06 JCW
                          34 AR 3221 '11 JCW
                          34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Esas dev şimdi ortaya çıkıcak yani, hadi hayırlısı

Egemen ÖZBEYLER

Yorum Yap

Maşallah abi Liste sağlam... Gidişini düşünemiyorum 😂 Çok çok zevkli olur

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum Yap

R56 Astro Black Cooper S JCW - 34 DEV 20 Project

Edit: yanlış post.
                                Bu arada merakla takip ediyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk
                                En son düzenleyen erhanaksoz; 26-12-14, 23:53.
                                34 UJB 72 - R56 RED JCW '09

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X