Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R56 icin yardim

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

R56 icin yardim

Bu scoop tarafinda filtreye direk hava gotmesini saglayan aparati bulmayi beceremedim internette. Aslinda aem kitin icinden cikiyor. Ddm works tekide 200 dolar. Baska onerisi olan varmi.
    Ayrica s3 dump valve yada forge dump valve hangisi daha yararli olur 1.2 bar basan aracimda ustalardan cevap bekliyorum

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Forge dump valve yararli, ama deger mi bilemem.. Soyledim sana

Ayrica filtreyi aliyoruz biz, kalip aldirabilirsem veririrm sana abi
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Kerem o kalip yapilicak gibi degil bu arada s3 dv de bir secenek olarak nasil olur diye merak ettim aslinda

Yorum Yap

S3 dv denedi forge daha iyi

Yorum Yap

Bu konuyu asmisi olmaliyiz. Birincisi hava filtresini baska bir yere tasimak faydali olacaktir .scoopdan hava gonderme isinde orjinal yerde kullanilacak fitrede yalitim cok onemli
          .Sikisik trafikde fazlaca isinan bir yer basinc isine gelince ilki s3 yeterli olacaktir 1:1 degil tumuyle orjinal almaya bakin dogustan alin derim bunda da yan sanayi var .kod 710 D olabilir en son guncel olan deyin daha net ..ikinci alternatif forge alinabilecek en iyisi al bir daha aklin kalmsin modeli filtre icin DoS u rahatlikla oneririm clint fatura neyse onula yolluyor .Takiliyor % 20 ye .
          En son düzenleyen AYHAN; 30-11-12, 06:08.
          sigpic

Yorum Yap

Kalip isini bosverelim, Ayhan hakli. Ben bi arastirayim, ayrica scoop baglantisi vardi..

Ayhan; DoS ta hava kanali tek deilmi ? Kesip bicme islemini yaptiklan sonra 2. Hava cekme secenegin varmi ? R53 gibi cam onu scoop olmadigi icin tek izgaranin ordan hava alio biliorm ?

Yorum Yap

Tek scoop baglantisi 200 dolar ram air ddm works baska varmi acaba

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Kalip isini bosverelim, Ayhan hakli. Ben bi arastirayim, ayrica scoop baglantisi vardi..

Ayhan; DoS ta hava kanali tek deilmi ? Kesip bicme islemini yaptiklan sonra 2. Hava cekme secenegin varmi ? R53 gibi cam onu scoop olmadigi icin tek izgaranin ordan hava alio biliorm ?
                DoS da hava cekimi en serin yerden baska yerden hava cektirmeye gerek yok filtre cayir cayir isinmiyor ama calisilabilir. Hks filtre alinip DoS gibi yapilabilir r53 gibi on cama scoop bile yapilabilir (cok ince olur ama) o kesilen paneli gokhan dan 50 tl ye mi ne almistim clint buyuk diye yollamamisti evde kendin kestim hem keyifli hem istedigim gibi bak su sole olsun falan anlatma dertsiz .kisaca hava cektigi yer yeterli orasi hep serin .
                sigpic

Yorum Yap

S3 DV i alptug nun araca aldirmistim ama bir turlu oturmadi yada ona gelen parca baskaydi bilemedim. Ben oem i ariza yapmadigi surece yeterli buluyorum ama Forge da denenebilir.

Bir de r56 da duzgun bir CAI kit almadigimiz surece , acik filtre = eksi guc .. Kutu ici tercihim olurdu.

Yorum Yap

Oem icin 3000 km diorum Gorkemcim forge valve yeterli ama yurtdisindan getirse alicak arkadaslar daha karli olur

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                    X