Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

2014 model R60 S all4 Eksoz tavsiyesi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

2014 model R60 S all4 Eksoz tavsiyesi

Selam arkadaslar,
    2014 countryman S all4 aracimin eksoz sesini biraz daha fazla duymak istiyorum fakat ailemide rahatsiz etmek istemiyorum. Minimum düzeyde nasil bir degisiklik yapabilirim? Yapacagim degisiklikte Muayenede sikinti yasar miyim? Tavsiyeleriniz bekliyorum?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sadece dp takabilirsin kat iptali olduğundan muayene oncesi geri takman lazım + arıza ışığı yakıcağından yazılım yaptırabilir veya obd alıp ortalama 100km de bir arıza ışığını silebilirsin

fikir olması açısından video çekmiştim ,ben ilk sadece iskender dp takmıştım herşey standart sport modda

https://www.youtube.com/watch?v=R-Og4VjENo4

Yorum Yap

Aslı onursumer tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      sadece dp takabilirsin kat iptali olduğundan muayene oncesi geri takman lazım + arıza ışığı yakıcağından yazılım yaptırabilir veya obd alıp ortalama 100km de bir arıza ışığını silebilirsin

fikir olması açısından video çekmiştim ,ben ilk sadece iskender dp takmıştım herşey standart sport modda

https://www.youtube.com/watch?v=R-Og4VjENo4
      Dp sesi kalinlastiriyor ben de tavsiye ederim. Muayene zamani sokup takmak gerekiyor cok uzun bir islem degil aslinda ustune bir de yazilim yaptiririsan ki powershop Baycu bu konuda cok iyi tadindan yenmez
      LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Verdiginiz bilgiler icin tesekkurler. Muayeneden once sok-tak gerekiyorsa ve ariza isigi yakiyorsa benim icin zor kullanmasi. İşten dolayi muayene yaptirmaya bile zaman ayiramiyorum. Baska cozumler arayacagim artik...

Yorum Yap

jcw son susturucu takın. ben borusandan almıştım. bu bile bazen rahatsız ediyor yalnız belirteyim.

Yorum Yap

Aslı gakcay tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Selam arkadaslar,
            2014 countryman S all4 aracimin eksoz sesini biraz daha fazla duymak istiyorum fakat ailemide rahatsiz etmek istemiyorum. Minimum düzeyde nasil bir degisiklik yapabilirim? Yapacagim degisiklikte Muayenede sikinti yasar miyim? Tavsiyeleriniz bekliyorum?

Dp ile uğraşmak çok uzun sürmez 1 saat kadar zaman alır 2 senede 1 kere birde geri takması var tabiki ama Dp takmak size istediğiniz sesi verecektir ayrıca daha da keyif alacağınıza eminim
            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X