Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Mini Cooper S R56

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Mini Cooper S R56

Abilerim merhabalar yaşım 20 bu benim ilk arabam olacak araca ayırdığım bütçe 70-75bin. Cooper S düşünüyorum 2011 184 hp olanlardan. Sizlerin tecrübelerinden dolayıbirkaç sorum olacak.
    Motora yükleme yapmayı düşünüyorum yaklaşık 7-8bin. Otomatik olacağı için korkularım var sıkıntı çıkarır diye, motoru olsun turbo olsun yani. 240-250 hp yakalamak istiyorum. Beni bilgilendirir misiniz sıkıntı çıkarır mı bana ileride ben 3-4 sene binebilir miyim o halde iken, DOA abimle biraz sohbetimiz oldu sağolsun, yorumlerınızı bekliyorum.

Merhaba aramıza hosgeldin.Tecrubeli arkadaşlar gördüklerinde yorum yapacaklardır İnsallah gönlüne gore bir Mini bulursun
    sigpic

Yorum Yap

Selamlar ben şu an tam dediğin aralıkta güçte kullanıyorum 5-6 ay oldu hiçbir sorunum yok... Ama bugun servisteydim benden çok daha yeni bir mini turboyu dagıtmıştı... Yani tamamen şans + senin araç bakımın + kullanma şeklin... Mesela ben hiç roll drag vs yapmıyorum... Hep sakin kullanıyorum işte önüm boş oldumu bir 15 saniye yardırırım o yeter bana sonra sakin yine... Yani burda sana kimse o güçte motoruna turbona birşey olmaz veya olur diyemez.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
      X