Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

RaceChip hakkında fikirler..

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

RaceChip hakkında fikirler..

Sanırım birçoğunuz biliyordur.. Ben daha önce de plug&play kutu kullandım ve normal bir tuningden daha az performans verdiklerini genelde biliyorum yalnız yeni aldığım araba için istediğim zaman çıkarabileceğim, değiştirebileceğim bir uygulama istiyorum.. 5-15 hp az vermiş çok sorun değil.. Bu bağlamda, daha önce RaceChip kullanan var mı? Piyasada dolaşan 2-3 rezistörle "tuning box" reklamı yapan firmalardan birisi mi yoksa adam gibi bir tune mudur? Bilgisi olan varsa sevinirim.. Uygulanacak motor Ford'un 2 litre ecoboost motoru.. 240 hp versiyonu

Egemen

Ecufast'e git. Alperi bul box a girisme !
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

neden amerikayı yeniden keşfetmeyi deniyorsun ki ? referansı bol , sorunsuz, güvenilir bir marka varken ...

Yorum Yap

Arkadaşlar ege nin bahsettiği yazılım değil anlatamadı galiba Zaten öle olsa konu açmaz direkt giderdi

Box olarak kullanan biri varmı veya marka yı bilen varmı diye soruyor...

Yorum Yap

Geçen bir arkadaşla başka bir turbolu araçta kutu tipi yazılım denedik.önce belli bir a ve b noktasındaki hızlanmayı ölçtük sonrada kutuyu taktık arkadaş bir kaç gün kullandı arabayı ve sonra yine aynı noktalarda hızlanmayı ölçtük.Sonuç aynı çıktı ve kutuyu iade ettik.
          sigpic

Yorum Yap

Ben bu kotu konusu değşik bi şekilde yapmaktayım belki konu alakasız kalır... Alientech cihazı var 3 hafizası var 1i orjinal öbürü 2 tane değşik map. Yani o iki değşik map tunera kaldı datalog yaparak onu yapıyorlar. Bende arabamı öle yapıyorum kimseye bağlı kalmıyorum ve çok güzel
            RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

Cemcim, box kullanımı için sorulduğunu biliyoruz ancak gerçekten sagliksiz ve araclar icin zararli bir uygulama. Bu yuzden amerikayi kesfetmeye gerek yok ayrica servis araclardaki yazilimi anlayamaz sadece bilgisayara baglayip, yazilim guncellemesiyle yazilimi orjinale dondururler.

EGE nin araci bildigim kadariyla LCI olmadigi icin beyine herhangi bir mudaheleye de gerek kalmadan yazilim yazildigi icin risksiz bir uygulama olarak dusunebiliriz.

Yorum Yap

Aslı GRKM tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Cemcim, box kullanımı için sorulduğunu biliyoruz ancak gerçekten sagliksiz ve araclar icin zararli bir uygulama. Bu yuzden amerikayi kesfetmeye gerek yok ayrica servis araclardaki yazilimi anlayamaz sadece bilgisayara baglayip, yazilim guncellemesiyle yazilimi orjinale dondururler.

EGE nin araci bildigim kadariyla LCI olmadigi icin beyine herhangi bir mudaheleye de gerek kalmadan yazilim yazildigi icin risksiz bir uygulama olarak dusunebiliriz.
                EGE bunu yeni aldıgı arac için soruyor Gorkem sanırım MINI icin degil.
                LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Lci beyin yok 2010.. OBD'den atabiliyorlar yazilimi, dun Ege'yle konustuk.. İkna olmustur diye dusunuyorum

Yorum Yap

Ege yeni bir araba aldı.
                    anladığım kadarı ile de yazılım yapmadan az da olsa bıseyler almak ıcın bıldıgımız baska bır alternatıf marka varmı dıye soruyor soru mını ıle alakalı degıl mınıye gore yorumlamayalım
                    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Tamam sorun deil hangi arac olursa olsun

Yorum Yap

Görkemcim

Ege nin arabasının MINI ile alakası yok ki senin dediklerini oda bizim kadar biliyor sadece BOX konusunda kullanan veya bilgisi olan varmı diye sordu.

Önemli olan nokta burada Tecrübeleri paylaşmak benim anladığım kadarı ile de Ege de böle bişi kullanan varmı diye sordu ))))))

Aslı GRKM tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Yorum Yap

Peki o zaman şöyle özetleyelim box sonucta kalıp bir yazılım kullandıgından ve aynı anda banttan dahi cıkmıs olsa her aracın ayrı karakteristikleri oldugundan box kullanmak bana göre araca özel olması gereken birseyi kalıba sokmak oluyor ve bu yuzden araca zarar verebiliyor, sanırım Gorkemin biraz da anlatmak istedigi bu. Zaten sıfır alınmıs bir arac garantideyken eger garantiden banane tavrınız yoksa garanti bitisinde yazılım vs yapmak daha iyi olur.
                          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Peki o zaman şöyle özetleyelim box sonucta kalıp bir yazılım kullandıgından ve aynı anda banttan dahi cıkmıs olsa her aracın ayrı karakteristikleri oldugundan box kullanmak bana göre araca özel olması gereken birseyi kalıba sokmak oluyor ve bu yuzden araca zarar verebiliyor, sanırım Gorkemin biraz da anlatmak istedigi bu. Zaten sıfır alınmıs bir arac garantideyken eger garantiden banane tavrınız yoksa garanti bitisinde yazılım vs yapmak daha iyi olur.
                            Yalnız şöyle bi durum var box tipi yazılımlarda 3 -4 ayrı yazılım oluyor.Hangisi uygunsa kendiliğinden onu seçiyor.Yani tek tip yazılımla herkese aynı şey kullanılmıyor.

Ama yine de ben tercih etmem.Direk benim aracıma göre yazılım yaptırmak varken , box işi bana makul gelmiyor.Zaten 1. sayfadada box tecrübemi yazdım.
                            sigpic

Yorum Yap

yalnız şu ilana da bakın.Bizim aracı 230 hp yapıyomuş.Ben o kdr şey yaptım anca 230 hp ya görüyorumdur ya görmüyorumdur.O nasıl bi boxmış böyle

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...promotion_hpva
                              sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X