Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

2005 R53 yazılım

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

2005 R53 yazılım

selamlar

Eğer ki aracım satılmaz ise yaza doğru ufak dokunuşlar yapmak istiyorum
    şuan üzerinden %16 kasnak var ve son 2 top iptal onların yerine vanalı bir eksoz var.
    yaza doğru güzel bir eksoz sistemi düşünüyorum ve asıl sorum yazılım

biraz araştırdım R53lerde çok sağlıklı olmadığı ve 8-10 aracın motor kırdığı söyleniyor
    bu şehir efsanesi mi yoksa gerçekten böyle birşey varmı

R53 aracında yazılım kullanan sorun yaşayan kimse varmı?Öyle aman aman hard bir yükleme ve yazılım düşünmüyorum
    kasnak var buna ek bir headers ve eksoz sistemi olur belki bir filtre ve son olarakta yazılım.Bunların dışında yapmam gereken birşey varmı aklıma gelmiyor

Moderatorlerimiz aren ve keremin r53 uzerinde fazlaca mesaileri var, gorunce donus yapacaklardir. Ayni zamanda bloglar bolumunde ve r53 performans bolumunde r53 modifikasyonu hakkinda ozet bir bilgilendirme var goz atabilirsiniz
    doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
    2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
    3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
    4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
    5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
    6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
    7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
    8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Eksoz olarak güzel bi sistem yapmanızı tavsiye ederim. Aren R53 üzerine doa nında dediği gibi çok mesai harcamıştır sorularınıza tüm cevapları alırsınız kendisinden.Ayrıca benım arabam 2002 R53 yazılım kasnak vs var 184.000 KM ama çok şükür sorunla karşılaşmadım .
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Eksoz olarak güzel bi sistem yapmanızı tavsiye ederim. Aren R53 üzerine doa nında dediği gibi çok mesai harcamıştır sorularınıza tüm cevapları alırsınız kendisinden.Ayrıca benım arabam 2002 R53 yazılım kasnak vs var 184.000 KM ama çok şükür sorunla karşılaşmadım .
        200.000 km ye gelince Koç Müzesine kaldıracağız
        sigpic

Yorum Yap

Aslı DOA29 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Moderatorlerimiz aren ve keremin r53 uzerinde fazlaca mesaileri var, gorunce donus yapacaklardir. Ayni zamanda bloglar bolumunde ve r53 performans bolumunde r53 modifikasyonu hakkinda ozet bir bilgilendirme var goz atabilirsiniz
          arabayı alırken Arenin beynini çok yedim şimdi arayıpta ne yapalım diyemiyorum
          bahsettiğini bölümüde inceleyeceğim teşekkürler

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Maşallah umarım hep böyle sorunsuz sıkıntısız binmek nasip olur hepimize

Yorum Yap

Selamlar,

Aslinda R53'un toleransi oldukca genis zengin calisan isletim sistemi var.

Bir zamanlar kasnakla guclenmis araclara yapilmis hatali yazilimlar detonasyonlar sebebiyle piston eritme, subab yakalama, segman kirma, yatak sarmalara kadar uzanan sanayi tabirleriyle dolu kotu deneyimler yasattilar. Pek cok r53 gp atesleme problemi sebebiyle buji tirnagi kirdi.

Kendi R53'umle 15 kasnakla 60bin km sorunsuz kullandim. Benden sonraki sahibi 30bin , bir sonraki sahibi de sanirim su anda 20bin kmdir kullanmaya devam ediyor.

Sayet egzantrik, port polish gibi islemlere girismeyecekseniz yazilim yapmasaniz da olur. Yaptirirsaniz tabii guc alirsiniz ama r56 da ki gibi arabanin kaderi degismez, 3-5boy hizlanmaz.

Egzoz konusunda zevkler baskadir tabi ama sahsi zevkim header + JCW catback olur.

Yorum Yap

Aslı MeOnYa tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              200.000 km ye gelince Koç Müzesine kaldıracağız
              Müzeden sözü aldık yerini ayarlayacağız yakıında
              IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
              X