Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Kiwi PLX with DashCommand or Rev

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Kiwi PLX with DashCommand or Rev

Arkadaşalar

Dün Amerika dan Kiwi PLX Wifi cihazını aldım.Sizin de bildiğiniz gibi bu cihaz aracın OBDII portundan bağlanığ wireless olarak iphone daki bazı programlara reel araç dataları atıyor ve arıza kodlarını gösterip onları silebiliyor

2 tane program buldum biri Rev diğeri ise DashCommand

aranızda bunları detaylıca farklarını bilen varmı hangisi ni kullanmak lazım sizce ???

P.S : Cihaz ve Program lar çok güzel araçtaki hangi data varsa alabiliyorsunuz

dener görürüz ver bitanesini deniim
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Canım Benim ben 2 programıda satın aldım ne olur ne olmaz diye ben sadece kullanan varmı diye soruyorum

Ayrıca aracında arıza veren varsa uğrasın bi dükkana

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      dener görürüz ver bitanesini deniim

Yorum Yap

Ben DashCommand ve scanXL kulaniyorum ayar için datalog yapıp RMW Jan'a yaptiriyorum çok güzel bı uygulama crak olanı var bende DashCommand tavsiyem!!
        RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

Arabada 3 ay dir var aldigma pisman oldum

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Yorum Yap

Aslı mizme tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Arabada 3 ay dir var aldigma pisman oldum
            Keske açıklasaydınız nedeni? Faydalı bilgi olur
            RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

Mizme ninki Kiwi WİFİ değil başka bişi ondan mütevelli bir sıkıntı olmuş olabilir....

Yorum Yap

Ben cok begenmedim cunku ipad ve iphone ile baglantida sorun olabiliyor hem bilgiler yavas hemde cok saglikli degil

Bende scangauge 2 aldim sonradan cok daha memnunum hem direk baglaniyor ipad tede gerek yok hemde bilgisayara baglayinca kablo ile butun bilgileri gorebiliyorsunuz

Bir araresimleri paylasirim sizinle

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Yorum Yap

yahu cem orijinal adamsin ya.. bana sorsana olm. Rev var bende, duzgun guzel calisiyor..

Yorum Yap

Aslı Luai tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Ben DashCommand ve scanXL kulaniyorum ayar için datalog yapıp RMW Jan'a yaptiriyorum çok güzel bı uygulama crak olanı var bende DashCommand tavsiyem!!
                    Bn de dashcommand kullaniyorum ancak bilgisayar ile baglaniyorum biraz anlatirmisin datalog yapma kismini?
                    sigpic
                    2011 r56 lci Cooper s , jcw v2 body kit , forge dump valve , jcw spark plugs , K&N Air Filter ,m7 Heatshield, Milltek dp+custom ara borular+son susturucu, Eibach pro kit, Alutec Strut Bar, Alta hot side boost tube, Mapped by EcuFast.

Yorum Yap

Aslı aliiner tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Bn de dashcommand kullaniyorum ancak bilgisayar ile baglaniyorum biraz anlatirmisin datalog yapma kismini?
                      Aslında çok kolay tam nerde sıkıntı yaşadınız?
                      RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

Datalog yapiyorum start stop arasini kaydediyor .bu iki arada nasil kullaniyorsun direk basip mi deger aliyorsun yoksa sabit kullanip mi bakiyorsun degerlere. En son max. ve min. Degerlerine mi bakiyorsun. Kisaca datalogda basil inceleme yapiyorsun bir de kullandigin tema nedir?
                        sigpic
                        2011 r56 lci Cooper s , jcw v2 body kit , forge dump valve , jcw spark plugs , K&N Air Filter ,m7 Heatshield, Milltek dp+custom ara borular+son susturucu, Eibach pro kit, Alutec Strut Bar, Alta hot side boost tube, Mapped by EcuFast.

Yorum Yap

Aslı aliiner tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Datalog yapiyorum start stop arasini kaydediyor .bu iki arada nasil kullaniyorsun direk basip mi deger aliyorsun yoksa sabit kullanip mi bakiyorsun degerlere. En son max. ve min. Degerlerine mi bakiyorsun. Kisaca datalogda basil inceleme yapiyorsun bir de kullandigin tema nedir?
                          Datalog ta o değerlerin tümü bakılıyor mesela 4000 ile 7000 devir arası dip gaz AFR, vuruntu, manifold sıcaklığı ve sayri fakat onu daha detaylı inceleyip ayar yapan kişi onun için ayar yapıyor. Tabi biz onu pek anlamıyoruz sadece okuyoruz
                          RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                          X