Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Alternatif yakıtlar

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı DOA29 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Bence manic yoksa toluenli moda gerek yok... Manicte bile cok sert deneme olmicaksa kimse aracina toluen eklemiyor... 95+ devam
    Şuan MANIC düşünmüyorum,
    Aynen dediğin gibi bizim güzelim 95+ benzinlerimiz ile yola devam
    Volkan USER
    34 BCS 55

[FONT=Comic Sans MS]34 FU 4885 - R53 Pepper White CooperS "SOLD"[/FONT]
    [FONT=Comic Sans MS]34 BCS 55 - R56 Pepper White CooperS "Continues"[/FONT]

Yorum Yap

Bence manic yoksa toluenli moda gerek yok... Manicte bile cok sert deneme olmicaksa kimse aracina toluen eklemiyor... 95+ devam
      95+ olsa bile düşük oranlarda toluen eklenebilir normal kullanım için. Geçenlerde başka bir shell den 95+ aldım ama maslak shell ile alakası bile yoktu. Saçma sapan afr değerleri ve vuruntu yaptı. Hemen stock yazılım moduna geçirip depo bitirdim.

Doa kendi benzin istasyonunu açana kadar normal kullanım için bile %5 toluen eklemeye devam edicem ben
      34 NAD 99 '06 JCW
      34 AR 3221 '11 JCW
      34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Peki toluen için max oran ne olmalı ? %20 üzerine çıkmak sorun yaratır tahminimce içerisinde yeterince yağlayıcı olmadığı için. Varmı daha yüksek oran deneyen arkadaşlar ?
        34 NAD 99 '06 JCW
        34 AR 3221 '11 JCW
        34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Az koyarsaniz eritirsiniz pistonu... yuzde 25 manic diyor ancak bn yuzde 30 kullaniyorum genelde..
          1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
          2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
          4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
          5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Az koyarsaniz eritirsiniz pistonu... yuzde 25 manic diyor ancak bn yuzde 30 kullaniyorum genelde..

yani diyorsunki; c+ modda rahatlıkla %30 ekleyebiliriz..
            34 NAD 99 '06 JCW
            34 AR 3221 '11 JCW
            34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Toulen zaten Benzin istasyonlarının genel merkezinde rafinelere ekleniyor.Buda 95 Oktanı 97 Oktan yapıyor.Depoya göre ayarlayıp ta kullanabilirsiniz.Ancak sahtesi denk gelirse gerçekten büyük risk üst kapak bumlar.Ben Shell 95+ hiç sevmedim aynı 95 eski nitro ile alakası yok.Ben BP ultimate alıyorum şuan bende en iyi sonuç,rolantide vuruntusuz çalışma avans falan onda.3 depo oldu gayet iyi.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum Yap

Aslı SRKNZCN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                yani diyorsunki; c+ modda rahatlıkla %30 ekleyebiliriz..
                Yes sir, roger that..

%30 daha iyi, eğer patırdama sezerseniz, yani fazla koyduysanız 1-1,5 litre daha benzin ekleyebilirsiniz..

Yorum Yap

Benim minnosa eklesem bisi olurmu acaba ne yazilim var nede baska bisi standart motora sahip mini cooper bahsettiklerinizden hangisini yaparsam fayda gorurum yada gorebilirmiyim?

Yorum Yap

Aslı ycanciftci tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Benim minnosa eklesem bisi olurmu acaba ne yazilim var nede baska bisi standart motora sahip mini cooper bahsettiklerinizden hangisini yaparsam fayda gorurum yada gorebilirmiyim?
                    95 oktan yeterli yazilimsiz normal arac icin, yazilimli araclarin bircogu minimum 97 oktana gore ayarlandigi ve su an 97 oktan satilmadigi icin sikintiya dustuk biz
                    doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
                    2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
                    3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
                    4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
                    5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
                    6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
                    7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
                    8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

95 oktan yeterli yazilimsiz normal arac icin, yazilimli araclarin bircogu minimum 97 oktana gore ayarlandigi ve su an 97 oktan satilmadigi icin sikintiya dustuk biz
                      O zaman atraksiyona girmeden 95 oktana devam

Yorum Yap

Abi neden şu yazılımsız araca 95 oktan yeter diyorsunuz 97 de kullanılır.95 Oktan kurum yapar, zamanla gaz tepkisini düşürür, rolantide titrer, motor soğukken vuruntu yapar, rahat yanmaz Bunlar zarar 97 Oktan turbolu arabada iyidir.

Yorum Yap

Arkadaslar yakinda 116 oktan race fuel gelicek fakat sanirim gelen yakat bitti gibi birsey cok pahali ama roll icin bence herkesin alip bulundurmasi lazim , toulen de benzine %15 gibi katilirsa guzel olur yalniz toulenin cok iyi denenmis ve bilinen bir yerden alinmasi lazim yoksa depo icine yakit hattina buyuk zararlar verebiliyor

Yorum Yap

Aslı OGZ59 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Abi neden şu yazılımsız araca 95 oktan yeter diyorsunuz 97 de kullanılır.95 Oktan kurum yapar, zamanla gaz tepkisini düşürür, rolantide titrer, motor soğukken vuruntu yapar, rahat yanmaz Bunlar zarar 97 Oktan turbolu arabada iyidir.

Bahsettigimiz araba turbolu degil ki
                            doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
                            2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
                            3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
                            4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
                            5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
                            6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
                            7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
                            8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Ornek ; s2000

Atmosferikse eger 97 alirsaniz yakamiyor araba 95 disinda alamazsiniz

Yorum Yap

Aslı OGZ59 tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Mini cooper da turbo yok isin kotusu

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X