Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

400 hp

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

400 hp

Haber çok ilginç olduğu için paylaşmak istedim;
    Malum yeni Mini'ler de 3 silindir 1.5 litre, sonrasında bizim Mini'ler için olmaz mı? olabilir... Hoş bir proje, eğer başarılı olur tork değerleri de yeterliyse yaşasın yeni süper sport araçlarımız

http://www.techno-labs.com/nissanin-...uc-uretiyor/1/

Bu degerlere ulasmak isteyipte ulasamayanlar icin iyi bir calisma. Ben +100 icin bu ise girecegimi sanmiyorum, yeni projemde twinturbomu triple yapip bu degeri her turli almis olucam. Saygilar

YC 505 the yellow swap. all4 VTEC supercharged twinturbo Dyno 300 hp, tek tuşla Lambo bodykit, Ecufast 'in dibi, Sarı şimşek, Nişantaşı güzeli, bebeğim aşkımmm..

Yorum Yap

Daha neler gorucez, cok enteresanmis.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Abi motorun 40 kg olmasi ayri enteresan.. Acaba tuketimi ve tork egrisi nasil..

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Yorum Yap

Baran abi konumuza dönersek Le mans araçları için üretilen bu motor gerçekten 3 silindir turbo 40 KG ve 400 HP güç üretebiliyor ,

yol araçlarında ne zaman görülür bilinmez tabi ama bir gün bu teknolojiye sahip araçlar kullanıcağımız kesin

Bu motorun ömrü tabiki tartışılr fakat Le mans gibi yarışlarda motor ömrü yarış çıkarsa yeterlidir magnezium tiatinum alaşımdan yapıldığını var syarsak aslında çok kısa olmayadabilir tabi bunun için konuşmak içinde erken ama nissan her zamanki gibi önde bu sene japonların yılı

Toyotadan da büyük bir atılım geliyor malum yeni supra geliyor

Honda 2.0 litre tubo motora geçerek kendi alanında bir devrim yarattı

hothatch piyasası baya baya karışır
          En son düzenleyen Kekuti; 30-01-14, 15:58.

Yorum Yap

Bu Japonlar kafayı yemiş
            Ciddi anlamda iyi yatırımlar yapmaya başladılar, özellikle Honda ve Nissan.

Yanlız Nismo ismi yazıyorsa, AMG ///M gibi düşünebilirsiniz.. Piyasaya ne zmn çıkar ? Bilinmez. Ama müthiş proje !

Paylaşım için sağol Baran bey
            1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
            2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
            4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
            5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı ARENIMO tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Bu motorun ömrü tabiki tartışılr fakat Le mans gibi yarışlarda motor ömrü yarış çıkarsa yeterlidir magnezium tiatinum alaşımdan yapıldığını var syarsak aslında çok kısa olmayadabilir tabi bunun için konuşmak içinde erken ama nissan her zamanki gibi önde bu sene japonların yılı

Toyotadan da büyük bir atılım geliyor malum yeni supra geliyor

Honda 2.0 litre tubo motora geçerek kendi alanında bir devrim yarattı

hothatch piyasası baya baya karışır
              Off topic olmasın ama Supra'dan eminmisin Aren ? Ben NSX geliyor diye biliyordum Supradan ses seda yoktu ?
              Yeni R36'da zannediyorum bu sene bi fuarda tanıtılacak..

Yorum Yap

Nsx'i ben de gordum, supra'da gelir umarim. Efsane olur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Ozanbalta tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Nsx'i ben de gordum, supra'da gelir umarim. Efsane olur.
                  Yapıcakları motor vergi dilimine takılabilir.. Dolayısıyla Porsche'den de pahalı olur
                  Yine hayal olarak akıllara kazınacaklar gibi..
                  Bak LFA çıkardı Lexus, TR'de 1 tane bile yok.. Yurtdışında da limitli

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Off topic olmasın ama Supra'dan eminmisin Aren ? Ben NSX geliyor diye biliyordum Supradan ses seda yoktu ?
                    Yeni R36'da zannediyorum bu sene bi fuarda tanıtılacak..
                    Ah kekutum ah

http://www.youtube.com/watch?v=cabSnn1ppD4

NSX çıktı kendi pazarlarında GTR ı pistte geçtiler 2 nsx gtr 'ı çapraza aldılar kekut biz bunları konuşurken sen neredeydin
                    En son düzenleyen ARENIMO; 30-01-14, 16:16.

Yorum Yap

Aslı ARENIMO tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Ah kekutum ah

http://www.youtube.com/watch?v=cabSnn1ppD4

NSX çıktı kendi pazarlarında GTR ı pistte geçtiler 2 nsx gtr 'ı çapraza aldılar kekut biz bunları konuşurken sen neredeydin
                      Kanka kusura bakma kacirmisim japonda senden fazla bilgim yok
                      En son düzenleyen ARENIMO; 31-01-14, 01:51.

Yorum Yap

Yanlız kullanılan Turbo ne acaba ? Detay bulamadım hiç biryerde? k04 ayarında birşey olabilir..

Motor içi ne kadar sağlam tabi bu da önemli

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Yanlız kullanılan Turbo ne acaba ? Detay bulamadım hiç biryerde? k04 ayarında birşey olabilir..

Motor içi ne kadar sağlam tabi bu da önemli
                          magnezium tiatinum alaşımdan yapıldığını var syarsak demis Aren usta.
                          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

her şey iyi güzel de şunu anlamadım bu kadar hafif motorla 400 hp gücü yere nasıl vericen?Araba yere basamazki. Merakla bekliyorum bakalım
                            sigpic

Yorum Yap

Kerem; Bence NSX müthiş bir araç hazır yenisi de çıktı ve TR'ye gelecek sanırım, en kötü grey market..
                              Ama LFA ile karşılaştırma, LFA tam anlamıyla egzotik araç(süper spor ötesi) ve fiyatları çılgın boyutlarda, Supra'nın en son *PP* yani üretim öncesi son halini görmüştüm, PP hali aracın neredeyse %99 oranında aynısı demek, dolayısıyla yakında Türkiye'de olmasada yollarda görmek mümkün bence.
                              Yalnız beğensekte beğenmesekte spor otomobil sektörü hızla 2.0T motorlara yöneliyor.

Aren; Bende bu motorun ömründen şüpheliyim ama yazıyı sizinle paylaştıktan sonra okudum bayağı Nissan ciddi ciddi bu konuyla ilgili çalışıyor sanırım, 2015 sonu gibi bir tarih bile vermişler. Benim kafamda sadece Talha gibi 40 kiloluk motorun lastiklere o gücü nasıl vereceğine takıldı.
                              Ama bildiğimiz motor teknolojisinin elektrik motorlarıyla desteklendiği de yazıyordu bazı yerlerde, işin içinde elektrik olunca benim kafam duruyor

Heyecanla beklemedeyiz o zaman, bakarsınız yeni mini'de olur... Hayaller yaşatsın bizi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X