Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Kutu ici filtre alirken ne marka önerİr sİnİz?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ben size burdan net cevap vereyim herkese fikir olsun. Aem'in bu kiti bende de mevcut ve inanılmaz memnunum. Scoop petegini tamamen çıkardık çok randımanlı hava alabiliyor, filtre kutusunun altında su tahliye deliği bile var adamlar her şeyi düşünmüş. Maslak Powershop'tan aldım
    . 1200 tl fiyatı vardı bizim aldığımız parti de fakat tükendi. 1 ay önce kadar yeni sipariş geçtiklerini söylemişlerdi. Yine sayılı gelecektir çünkü çok talep varmış diğer ülkelerden de.

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

Hala bekliorm bnde
      1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
      2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
      4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
      5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

powershopla görüştüm.şu an ellerinde yok.Kendileri sipariş geçmiş ama ne zaman gelir belli değil diyor.bu konuda ciddi bir arz sıkıntısı var üreticide sanırım.

Outmotoring veya başka yerden alabilmek mümkün mü?
        sigpic

Yorum Yap

Talha bir ay önce kadar sipariş verdiklerini biliyorum hatta bu filtreye göre bir de kule gergisi gelecek aynı partide. Fakat ilk parti içinde 12 tane sipariş geçmişler AEM 6 adet göndermiş çünkü dediğin gibi inanılmaz bir talep var. Tüm yerlere adil göndermek için belli kesintiler yaparak yolluyorlarmış. Üretici de sıkıntı olduğu için başka yerlerden temin etmekte imkansız bence. Mesela ddtune sahibindene ilan koymuş gününde satılmış şuan yok

Bütün Miniler bu kite dönüyor sanırım AEM bu işin ilacını buldu

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

ben peki yurtdışından getirsem en güvenilir outmotoring mi? sipariş versem sıkıntı oluyor mu? deneyen var mı?
            sigpic

Yorum Yap

@Kekuti ısmarlıyordu yurtdısından diye hatırlıyorum Outmotoring miydi hatırlayamadım ama
              LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                ben peki yurtdışından getirsem en güvenilir outmotoring mi? sipariş versem sıkıntı oluyor mu? deneyen var mı?
                bence deymez.. 850-900 tl yi buluyor gumrugüyle, ama o stresi ben şahsen çekmem.. Group buy yapabiliriz powershoptan bence, 4 filtreyle 950-1000 TL'ye indirebiliriz diye düşünüyorum. İmkansız pazarlıklara bayılıyorum
                1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Kekuti'nin dedigi dogru, grup siparis en uygunu.

Ben OutMotoring ile alisveris yaptim. Guvenilir bir firma. Hemen kargoluyorlar. Hatta korgo yaptiklarinda ellerinde olmayan urun varsa kalan urun icin ikinci bir kargoyu yapiyorlar.

Tabii biz USA ici siparis vermistik, daha kolay oldu. Yurtdisi siparisleri icin nedir nasildir bilemem?

Zaten karsi firma ne kadar guvenilir olsa da bizim taraftaki gumruk kismini da dusunmeniz gerekmekedir. Ozellikle buyuk, hacimli ve pahali siparislerde....

Grup siparis verilirse bir Turk firmasi araciligi ile belki azicik daha pahaliya gelir ama stressiz hallolur.

Wishman

Yorum Yap

Tamam o zmn Kereremcim yapalım grubu.

ben forge dv da alıcam belki bakarsın meth kit de alırım.O henüz kesn değil.
                    sigpic

Yorum Yap

bende kutu içi filtre arıyorum hazır değişirken oem takmayayım diyorum..Varsa tavsiyelerinizi beklerim..

Yorum Yap

R53 için satılık alta filte var elimde bilginize

Yorum Yap

Konuyu hortlatıcam ama r56 s için kutu içi bir sonuca varsak ne güzel olur , almak isteyenler içinde referans bir konu olur.

Adaylar,
                          1) K&N
                          2) BMC
                          3) Alta
                          4) Green

Yorum Yap

Bu konunun daha önce benzeri acılmıs olması lazım ama önemli değil ya kutu içi BMC ya da AEM kit şu an için en sağlıklı çözümler gerisi sıcak hava cekiyor veya yaglı filtreler zamanla maf sensorunu bozuyor.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Bu konunun daha önce benzeri acılmıs olması lazım ama önemli değil ya kutu içi BMC ya da AEM kit şu an için en sağlıklı çözümler gerisi sıcak hava cekiyor veya yaglı filtreler zamanla maf sensorunu bozuyor.
                              BMC yağsız bir filtre mi ozaman ? K&N'in sayfasında (aşağıdaki link) MAF sensörüne zararı olmadığı söyleniyor.
                              http://www.knfilters.com/MAF/massair.htm

Yorum Yap

hayır BMC de yagsız bie filtre degil tabii ki acıkcası R50imde K&N direk boruya, R56 ımda Alta kit ve R60 ımda da BMC kullanıyorum , en saglamı sünger filtre kullanmak sonucta yıkarsınız zahmetsiz takarsınız zararı da olmaz. BMC deki yag oranı K&N i elimde aldıgımdakinden daha az gibi geldi bana ama BMC performans acısından daha cok iyi hissettirdi bana. zaten kutu içi olmayacaksa AEM kit olmalı diğerleri direk sıcak hava çekiyor kaput altından hele sıkısık trafikte şişiriyor resmen araba çekişten düşüyordu.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X