Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

İskender Usta komple egsoz

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

İskender Usta komple egsoz

Herkese merhaba,

Egsoz ıcın supersprint vs bakıyorum ancak bi yandan da aklımdan iskender usta ya komple egsoz yaptırmak gecmiyor degil cunku supersprint biraz tuzlu . Acaba forumda onceden iskender ustaya komple egsoz yaptıran varmı ? yaptıran varsa tavsiye edermisiniz bir de ne kadara mal olur tahminen ? (downpipe katalitiksiz)
    " Lüzumsuzsa söndür ! "

iskender ustanın işçiliğinden herkes çok memnun bildiğim kadarıyla ama sana altarnatif olarak bnde 2000km kullanılmış milltek katsız downpipe ve komple egsoz var

http://www.miniclubtr.com/forums/sho...custom-catback

ilanıma bakabilirsin.. düşünürsen 05337646604 ara görüşelim.
    sigpic
    2011 r56 lci Cooper s , jcw v2 body kit , forge dump valve , jcw spark plugs , K&N Air Filter ,m7 Heatshield, Milltek dp+custom ara borular+son susturucu, Eibach pro kit, Alutec Strut Bar, Alta hot side boost tube, Mapped by EcuFast.

Yorum Yap

DP'siz yaptırtacaksan 800 falan tutar ama gerek yok, komple yaptıracaksan git derim. DP'siz çok birşey beklememeni öneririm.
      Komple 1350 civarıydı yanlış hatırlamıyorsam. Fiyatlarına ben karışmiyim sen yinede git bizzat görüş. Para takıntısı olan bir abimiz değildir İskender abi..

Ben Isko duz boru + DP + eisenmann kullandım uzun süre, şuan Kaan kardesimizin aracında takılı. Çok başarılıydı.

taaki İskender abiye komple yapalım daha ufak kazanlı hafif bir sistem olsun dememe kadar İsko 2 günde bitirdi sağolsun, inanılmaz bir ses vardı. Hafiflettik ve ses daha tok gelmeye başladı. keyifli olmuştu, çok az bir titreşim vardı alt hızda ama üstlerde efsaneydi.. Şuan Gürkanın aracında oda..

Yorumlara onlarda katılsın fikrin olsun
      - Kaan'ın istediği abi polis beni bağlamasın, basınca ses çıksın gidişi güzel olsun ve standart cooper S custom egsoz sesi çıkmasın dedi. Eisenmann'ı aldı..
      - Gürkan "Kanka basınca arabanın içinde durmak istemiyorum, performans süper olsun ve hafif olsun.. Basınca anama bacıma sövsünler(şaka burası ) " dedi.

SS'den uzak dur. Deymez. Ben komple sistem yaptırmanı veya, DP'yi iskodan alıp gerisini Milltek veya başka bir marka (Borla, Eisenmann yapabilirsin) ama açık söylüyorum.
      Ben Eisenmann'ı taktığımda TR'de tek, Avrupa ve Dünyada takılan 3. araçtı. Ben çok seviyordum, tipik eisenmann sesi olduğundan MINI'de beklemediğim bir sesti. Ancak İsko arabanın hem performansını hem sesini daha verimli hale getirdi..! İnsanlığına, adamlığına, karakterine kurban oldugum biridir. Sanayide düzgün adam diyince aklıma gelenlerin başında geliyor.. O yuzden gözün kapalı git komple yaptır derim.

DP Neden yaptırmıyorsun ? Yazılım düşünmediğin için mi ? DP ve güzel bir yazılımla çok keyifli hale geliyor.. onuda tavsiye ediyorum. Sponsorumuz Ecufast'te çözümü sağlayacaktır sana..

Şimdiden hayırlı olsun

edit : bu arada ben sabah sanki mesaj yazmıştım. Kim sildi ulan
      1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
      2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
      4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
      5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Korkma....

Senin sabahki mesaj 'sohbet muhabbet' icerisindeki Iskender Ustadan Randevu konusu icinde....

W

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          DP'siz yaptırtacaksan 800 falan tutar ama gerek yok, komple yaptıracaksan git derim. DP'siz çok birşey beklememeni öneririm.
          Komple 1350 civarıydı yanlış hatırlamıyorsam. Fiyatlarına ben karışmiyim sen yinede git bizzat görüş. Para takıntısı olan bir abimiz değildir İskender abi..

Ben Isko duz boru + DP + eisenmann kullandım uzun süre, şuan Kaan kardesimizin aracında takılı. Çok başarılıydı.

taaki İskender abiye komple yapalım daha ufak kazanlı hafif bir sistem olsun dememe kadar İsko 2 günde bitirdi sağolsun, inanılmaz bir ses vardı. Hafiflettik ve ses daha tok gelmeye başladı. keyifli olmuştu, çok az bir titreşim vardı alt hızda ama üstlerde efsaneydi.. Şuan Gürkanın aracında oda..

Yorumlara onlarda katılsın fikrin olsun
          - Kaan'ın istediği abi polis beni bağlamasın, basınca ses çıksın gidişi güzel olsun ve standart cooper S custom egsoz sesi çıkmasın dedi. Eisenmann'ı aldı..
          - Gürkan "Kanka basınca arabanın içinde durmak istemiyorum, performans süper olsun ve hafif olsun.. Basınca anama bacıma sövsünler(şaka burası ) " dedi.

SS'den uzak dur. Deymez. Ben komple sistem yaptırmanı veya, DP'yi iskodan alıp gerisini Milltek veya başka bir marka (Borla, Eisenmann yapabilirsin) ama açık söylüyorum.
          Ben Eisenmann'ı taktığımda TR'de tek, Avrupa ve Dünyada takılan 3. araçtı. Ben çok seviyordum, tipik eisenmann sesi olduğundan MINI'de beklemediğim bir sesti. Ancak İsko arabanın hem performansını hem sesini daha verimli hale getirdi..! İnsanlığına, adamlığına, karakterine kurban oldugum biridir. Sanayide düzgün adam diyince aklıma gelenlerin başında geliyor.. O yuzden gözün kapalı git komple yaptır derim.

DP Neden yaptırmıyorsun ? Yazılım düşünmediğin için mi ? DP ve güzel bir yazılımla çok keyifli hale geliyor.. onuda tavsiye ediyorum. Sponsorumuz Ecufast'te çözümü sağlayacaktır sana..

Şimdiden hayırlı olsun

edit : bu arada ben sabah sanki mesaj yazmıştım. Kim sildi ulan
          Tekrar merhabalar. Gec cevap verdigim icin ozur dilerim anca bakabildim bu aralar biraz yogunum. Yorumu okurken hem eglendim hem de bilgilendim Yukarıda yanlıs yazmısım galiba dp kesinlikle dusunuyorum sadece katalitiksiz istiyorum. Sizi yanlıs anlamadıysam egsozu son susturucuya kadar iskender ustada yaptırıp son susturucuyu marka almamı oneriyorsunuz dogru mu ? Son susturucuyu da iskender usta da yaptırmamı onerirmisiniz peki ? Son olarak bir de iskender ustanın calısma stili nedir ? yani ben randevuyu aldıgımda usta once aracı canlı olarak gorup oylemi egsozu yapıyor yoksa aracı tarif ettikten sonra egsozu imal edip randevu gununde mi takiliyor. Cok soru sordum kusura bakmayın
          " Lüzumsuzsa söndür ! "

Yorum Yap

Merhabalar ben Isko ya catless downpipe yaptirdim Gp`im icin 450 tl ye mal oldu ondan sonrasi stock hala benimki.

Bence catless dp yaptirin son susturucuya varex alin gerisini isko yapsin hem valfli egzozunuz olur hemde sesi cok tatmin edici olur

Yorum Yap

Eğer mevcut yazılımla kullanıyorsan, orta boruyu iptal etmeni tavsiye ederim. Nedeni; EGT !
              1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
              2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
              4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
              5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
              X