Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R56 yazılım öneriniz nedir ?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

R56 yazılım öneriniz nedir ?

Yazılım yaptırmayı düşünüyorum suan ankaradayim bikac gun icinde karar vereceğimden sizlerinde önerisini duymak değerlendirmek guzel olur diye düşündüm.

Sent via Tapatalk
    5 Black.

ben mevcut Yazılımımı Ecufast'te yaptırdım. Forumda yazılım yaptıranların büyük çoğunluğuda bu firma ile çalışıyor. Tavsiye ederim

Güç/Sağlık/Para dengesi arasında en çok verimi Ecufast'te alırsınız.
    Aren bu konuda detaylı anlatımı ve Ecufast iletişimleri hakkında yardımcı olacaktır.
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Teşekkür ederim kerem birde uzun vadede memnun kalacağım bisey olması da onemli tabi bilgim olmadıgı icin soruyorum ; ılerde orjinal haline dönme olasılığı var mi?

Sent via Tapatalk
      5 Black.

Yorum Yap

Aslı soundcLash tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Teşekkür ederim kerem birde uzun vadede memnun kalacağım bisey olması da onemli tabi bilgim olmadıgı icin soruyorum ; ılerde orjinal haline dönme olasılığı var mi?
        tabiiki, standart ECU'yu geri yükledikleri anda, aracınız fabrikasyon hale dönüyor.
        Bende Ecufast kullanıyorum. çok şükür 15.000km'dir hergün aralıksız, canını almadan tatlı tatlı gazlıyorum. Daha normal kullanmadım çok şükür tık yok (Maşallah!)
        Sadece bakımlarını daha fazla, daha düzgün yapmanın sağlıklı olacağı kanaatindeyim. Filtre temizleme, yeni yağ kullanımı vs..
        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Maşallah nazar değmesin ozaman umarım benim minik de cok sağlıklı olur

Sent via Tapatalk
          5 Black.

Yorum Yap

Ecufastten bende memnunum

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

Evotech' den çok memnun kaldım tavsiye ederim büyük bir firma uzun vadadede sorun yaşayacağını sanmam, orjinal yazılımı senin adına saklanıyor ne zamn istersen geri yükletme şansında var.

Yorum Yap

Siz nerde yaptırdınız evotech yazılımı ? Stage 2 degil mi?

Sent via Tapatalk
                5 Black.

Yorum Yap

ECUFAST doğru adres aracınıza uzun vadede yapıcağınız güncellemelerden sonra dahi ek bir ücret istenmemekte dyno üzerinde tamamen istediğiniz şekilde tune ediliyor memnun kalmaz isteni yazılım üzerinden alınıp para iadeniz gerçekleşiyor her anlamda ECUFAST

Yorum Yap

Aslı ARENIMO tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    ECUFAST doğru adres aracınıza uzun vadede yapıcağınız güncellemelerden sonra dahi ek bir ücret istenmemekte dyno üzerinde tamamen istediğiniz şekilde tune ediliyor memnun kalmaz isteni yazılım üzerinden alınıp para iadeniz gerçekleşiyor her anlamda ECUFAST
                    Ankara'da ecufast var bilgileri istanbula gonderiyorlarmis telefonda gorustum ama fazla bilgim olmadigi icin birsey de soramadim telefona da bilgisi olmayan bi arkadas cikti. sizin dedikleriniz burası icin de geçerlidir umarım

Sent via Tapatalk
                    5 Black.

Yorum Yap

Bence aşağıdaki dyno yeterlı olacağına ınanıyorum...ecufast tabıı kı fantazıye gerennk yok

Yorum Yap

Sahsen kefil olurum ecufast e ki herhangi bir ticari ortakligim yoktur sotede ben dahil bircok arkadasimizin tercihi ecufast ten yanadir fakat takdir ve son karar sizindir

Yorum Yap

[QUOTE=soundcLash;26389]Siz nerde yaptırdınız evotech yazılımı ? Stage 2 degil mi?

maslak atatürk oto sanayi'de fakat ankarada'ysan orayada bayilik verilcekti açılmış olabilir, benim aracım stage 1

Yorum Yap

Nihat baskan resmi göremedim torrent sitesi gibi sürekli yanlis sayfaya yönlendiriyor (:

Sent via Tapatalk
                            5 Black.

Yorum Yap

Aslı ARENIMO tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Sahsen kefil olurum ecufast e ki herhangi bir ticari ortakligim yoktur sotede ben dahil bircok arkadasimizin tercihi ecufast ten yanadir fakat takdir ve son karar sizindir
                              Sagolun tabiki söylediklerinizi dikkate alacağım.

Sent via Tapatalk
                              5 Black.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X