Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Craven Speed r53 Hava Filtresi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Craven Speed r53 Hava Filtresi

Merhaba herkese

R53 mini cooper araçımı aldıktan sonra Craven Speed hava filtresi arayışına girdim, Artık üretimi olmaması sebebi ve kimseninde satmak gibi niyeti olmadığınından bende kolları sıvayarak kendi imkanlarımla kit olarak yaptırmaya karar verdim.

İlk olarak orjinal ürün arayışına girdik saolsun Tarık Sevimli kardeşim bu konuda çok büyük destek verdi, üşenmedi akşam 11 de geldi filtresini aracından söktük 2 hafta kadar bende kaldı Kendisine çok teşekkür ederim.

Orjinal kit

Filtreyi aldıktan sonra nerde nasıl yaptırırız arayışlarına girdim. üst kapak pleksi ve alt kısım aleminyum olduğundan farklı yerlerde yapıldı. Üst kapak için reklam işleri yapan bir firmalara gittim. tek parça iş olduğundan çoğu yer pek yanaşmak istemesede yapacak bir yer buldum sonunda

Sırada Aleminyum parça vardı bunun içinde İmes saniyede epey yer gezdikten sonra bir yerle anlaştık ve parçayı bıraktım daha sonra almaya gittiğimde parçanın aleminyumdan değilde metaldan yaptığını görünce adamla kanlı bıcaklı olucaktık Yarım santimde kısa olunca üst kapat yerine oturmadı bu yüzden 4 gün boşa gitmiş oldu. Daha sonra başka bir yer bularak önce parçanın cizimini düzgün bi şeyilde birebir yaptırdım ve daha sonra parçayı kestirip büktürdük.

üst kapak için Farklı bir civata sistemi vardı onuda birebir tornacıda yaptırdım.

Son olarakta içine M7 Filtreyi mertcan amerikadan getirdi.

Geriye boyası kaldı onuda yarın sabah halledeceğim ve araçıma takacağım bir kaç resimde o zaman eklerim.

Sistem guzel, elinize saglik
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Elinize saglik cok basarili olmus
      doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
      2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
      3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
      4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
      5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
      6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
      7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
      8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Teşekkürler 😊

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum Yap

Güzel olmuş eline sağlık
          IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Ellerine sağlık keşke haberdar olsaydım ben de isterdim maaliyet belki düşerdi

16CPR31 R53 Electric Blue

Yorum Yap

Yorum Yap

Valla tipkisinin aynisi olmus, maliyeti de cok daha dusuk olmustur eminim Super is oldu Tolga eline saglik, ugrastigina degmistir

Yorum Yap

Saol tarık biraz uğraştırdı ama sonunda güzel bişey oldu senide epey uğraştırdık teşekkürler tekrar

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X