Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Bütce belli parca belli degil yardim :)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bütce belli parca belli degil yardim :)

selam arkadaslar elimde bin liraya kadar arabaya harcıyabilicegim bütcem var.
    YAPTIKLARIM:
    -jant boyama
    -seritler
    -cam filmi
    -app plaka
    -egzoz(son iptal edilip Tup susturucu)
    -hava filtresi(sozunu aldık 2 hafta icinde tamamdır) vs...
    Görsellige daha cok önem veriyorum önerilerinizi bu yonde alırsam çok daha sevinirim
    konuyu acmısken bir sey daha sorayım mininın kısa antenın nerden bulurum ama gerçekten kısa olan 5cm civari olması lazımdı

http://d1209.hizliresim.com/11/r/d9r3k.jpg

Biraz daha para biriktirip body kit alabilirsin bence. Araban gayet guzel olmus daha fazlasina gerek yok bence
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

yay veya coilover ..

birde yazılım olursa all in one olur

Yorum Yap

Biraz alçaltma ister

Yorum Yap

illa kasislerde ucurtucaksınız beni
          bin lira civarlarına coil bulabilrmiyim ki ?

Yorum Yap

Siyah ek surus fari veya amerikan park derim gorsellige onem veriyorsan.

Yorum Yap

R 56 ya yapılabilicek en büyük iyilik JCW body kit

Yorum Yap

Aslı ARENIMO tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                R 56 ya yapılabilicek en büyük iyilik JCW body kit
                +1000 kesinlikle önce body kit
                LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

1000tl coıl bulamazsın kardeş anca ikinci el eş dost satarsa öyle bulabilirsın,body kıt dıyeceğim onunda fıyatı uçtu gitti.illa ki görsellık dıyosan blackjack ayna kapaklıarı kapı kolu ve dıkız aynası alabılırsın o fıyatlara ama ben senın yerınde olsam dpıpe ve yazılım yaptırırdım.aşağı yukarı o fıyatlara denk geliyor

Yorum Yap

1000 TL ye coil bulamazsın fakat body kitte bulamazsın hele ki jcw imkansız.

Yan ped ayna kapağı kapı kolu vs. derken 1000 tl bulursun eksik kalırsa paspas falan alırsın ama bence son aşama olmalı bunlar ufak detaylar çünkü...

Farklı bir alternatif sunayım; JANT

Yorum Yap

biraz makyaja ihtiyaci var

bi kere cok renklisin ural, mavi ve siyah kombinasyonu bence lighting blue'ya muthis gidiyor laser blue'da da siyah tavana gozumus alisti hafiftem rengi koyu gosteriyor..

eger su beyazlardan uzaklasip siyaha donersen 10numara5yildiz bi laser blue'n olur body kitle vs. ama beyazla devam edersen sevimli bir MINIn olur sadece diye dusunuyorum.

teknik kisimlara hic girmiyorum piyasa fiyatlarindan pek haberim yok bi de kapi gibi teknik modlarimiz var NDG'ye laf dusmes tek sunu diyecegim yay'layip cokta yere basma maglum burasi istanbul haci

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                      sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        biraz makyaja ihtiyaci var

bi kere cok renklisin ural, mavi ve siyah kombinasyonu bence lighting blue'ya muthis gidiyor laser blue'da da siyah tavana gozumus alisti hafiftem rengi koyu gosteriyor..

eger su beyazlardan uzaklasip siyaha donersen 10numara5yildiz bi laser blue'n olur body kitle vs. ama beyazla devam edersen sevimli bir MINIn olur sadece diye dusunuyorum.

teknik kisimlara hic girmiyorum piyasa fiyatlarindan pek haberim yok bi de kapi gibi teknik modlarimiz var NDG'ye laf dusmes tek sunu diyecegim yay'layip cokta yere basma maglum burasi istanbul haci

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                        aracın bütün kombinasyonunu siyah maviye cevirmek benim gibi üsengec bi adam icin cok zor olucak birde aracımın rengini bogmak istemiyorum komple siyahla

Yorum Yap

Aslı NHT39 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          1000tl coıl bulamazsın kardeş anca ikinci el eş dost satarsa öyle bulabilirsın,body kıt dıyeceğim onunda fıyatı uçtu gitti.illa ki görsellık dıyosan blackjack ayna kapaklıarı kapı kolu ve dıkız aynası alabılırsın o fıyatlara ama ben senın yerınde olsam dpıpe ve yazılım yaptırırdım.aşağı yukarı o fıyatlara denk geliyor
                          illa ki motor diyosun yani abi dediklerinide yaparsam trafikte eglenicek rakip kalmıcak ama :P

Yorum Yap

Aslı NHT39 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            ah nihat ah beni de böyle yaktın hiç boş geçmiosun ama bn yandım siz de yanın dumpvalve ve turbo borularına da girebilir bujiler bobinler daha sonra
                            sigpic
                            2011 r56 lci Cooper s , jcw v2 body kit , forge dump valve , jcw spark plugs , K&N Air Filter ,m7 Heatshield, Milltek dp+custom ara borular+son susturucu, Eibach pro kit, Alutec Strut Bar, Alta hot side boost tube, Mapped by EcuFast.

Yorum Yap

Sorma gitsin ya bende NHTzedeyim
                              sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X