Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R 59 on panjur far cercevesi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

R 59 on panjur far cercevesi

Uzun sure farmi boyatsam ne yapsam.nasil etsem diye dusunurken instagramda gordugum bir counrtyman sahibinin fikriyle ki..zatem forumda varmis far cerveleri ve on panjuru kaplattim bu arada bir de pleksi plaka yaptirip cocuklarimin isimlerininyazdirdim ozellikle arka plaka daki kirmiz serit vs guzel oldu..on krom lar cok gozumu almisti..eh adamlar arabayi gorup.pazarlik dahi etmediler ama yapacak bir sey yok..vakit yok baska baska yerlere gidecek..on panjur farlar plakliklar kesim takim yazim 270 tl nakit fazla geldi saglik olsun..bu arada resim yuklemek icin gece gece tlf pilini bitirdim..ama merhaba bolumunde verdiginiz ip uclariyla basardim sanirim
    Eklenen Dosyalar

Maşallah çok güzel olmuş,farların içinide boyatırsanız çok daha güzel olur. [emoji5][emoji5]

Sent from my iPhone using Tapatalk
    2012 R56 Mini Cooper S

instagram \ drcapaburro

http://i.hizliresim.com/01rvlW.png

Yorum Yap

cerceveler kaplanınca daha güzel durmuş bir de jcw body kiti olsa mükemmel olcak
      doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
      2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
      3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
      4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
      5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
      6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
      7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
      8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Maasallah cok guzel arac
        sigpic

Yorum Yap

Tesekkurler..sanirim biraz bindukten sonra.far boyatmak ta yenilik gibi gelecek..keyifli olacak hersryi birden yapincada ..heyecan kalmiyor

Yorum Yap

Aslı Mitokondri tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Tesekkurler..sanirim biraz bindukten sonra.far boyatmak ta yenilik gibi gelecek..keyifli olacak hersryi birden yapincada ..heyecan kalmiyor
            Aynen yavaş yavaş daha zevkli oluyor
            sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X