Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R56 ya angel far takma [emoji33]

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

R56 ya angel far takma [emoji33]

Değerli MINI Club TURKİYE form üyeleri öncelikle hayırlı Kandil'ler, yardımınıza ve tecrübenize ihtiyaçım var. Arkadaşlar arabama angel eye far almış ve bana verdiler, hediye diye almışlar sen taktırırsın dediler. [emoji50][emoji45]
    Bu konuda bana yardımcı olabilirmişiniz. Zeytinburnu'nda bulunan sanayide sordum eksikleri var dediler. Bu konuda bana Nasıl bir tavsiyeniz olur ve nerede sorunsuzca taktırabilirim. Şimdiden teşekkürler.

Sent from my iPad using Tapatalk

Volkan user takmisti zamaninda bu farlardan gorurse yardimci olcaktir

Sent from my iPhone using Tapatalk
    doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
    2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
    3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
    4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
    5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
    6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
    7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
    8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

bende volkanda görmüştüm geçen sene almak istemiştim arabasını kendi aracım satılmamıştı öncelikle junyan marka farların mercek işçiliği çok kötü bence yanaşma derim.istersen aracına retrofit kit alabilirsin 2013 senesinde bülten yayınladı mini fabrikasın bixenonsuz araçlar için bi kaç ufak işlemle bi xenona dönebiliyosun bende o şekilde yapıcam sıfır jcw bi xenon far aldım siyah tabanlı far yıkamaları çalışmasada olur ilk etapta ilk marştaki level sensörleride es geçtim varsa yoksa bi xenon yıldırım efekti.

herhangi bi far işi yapan firmada kendi farlarına bi xenon uygulaması yaptırmanı öneririm
      seçenek 2 olarak linkini verdiğim farları alıp karartma yapıp kullanabilirsin
      http://www.ebay.com/itm/Depo-07-13-M...-/172180053468