Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Kaplama

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Kaplama

Arkadaşlar,

Araç siyah yalnız renkli olabilecek hemen her noktası krom kaplı (fren soğutma, kapı kolları, benzin kapağı, far çerçevesi,aynalar vs.) ilk etapta memnundum fakat şimdi degisiklik için aracı tamamen kaplatacaktım, vazgeçtim sadece bu krom kaplı yerleri kaplatıcam. Sadece benzin kapağı krom kalacak ve jantları da siyaha çevirmeyi planlıyorum.

Forumda sanki görmüştüm üyeler arasında araç kaplama işi ile uğraşan birileri vardı sanki ya da yanlış hatırlıyorsam şuan var mı yok mu öğrenebilir miyim? Sadece bir kaç ufak yer kapanacak hatta far etrafı için gerek yok sanırım hazır siyah çerçeve zaten değil mi?

Tapatalk 2 ile HTC One X cihazımdan gönderildi

) Takur arkadasımız kaplama konusunda engin tecrubelerini paylasacaktır, garaja arabayı soktugu zaman kaplama sırasında 100 kaplan gucunde oldugu soylenıyor
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

sormak istediğiniz tüm sorulara ben yardımcı olabilirim.
      sigpic[FONT=Comic Sans MS]which is LOVE??? [/FONT]

Yorum Yap

Aslı C@N tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        sormak istediğiniz tüm sorulara ben yardımcı olabilirim.
        Dediğim gibi güvenilir işçiliği olan bir yer hatta forumda bu işi yapan varsa öyle birini arıyorum aracimin bazı bölgelerini sadece parlak yada mat olarak siyah kaplatmak istiyorum. Aynalar, kapı kolları, tampon ve filtrelerin orada ki bazı krom parçalar. Öncelikli talebim bu, bi diğeri de far çevresi için sanırım hazır kalıp var onlardan nereden temin edebilirim?

Yorum Yap

Maslak auto mini autonun yaninda bir yer var ben ordan cok memnunum tavsiye ederim

Yorum Yap

Şöyle söyliyim izmir deki ardakaşlara yardımcı olmam daha kolay. Ancak İstanbul için Burak ın da dediği yer Carbon Garage. Buraya gittiğinizde Sinan ı bulursanız(firma sahibidir) ve İzmir den Can ın arkadaşıyız derseniz(hatırlamazsa ART nin sahibi diyebilirsiniz.) yardımcı olucaktır. Gözünüz kapalı aracınızı emanet edebilirsiniz.
            Gerekirse gittiğinizde beni de arıyabilirsiniz. 05058067202 Can.

Yorum Yap

Düzeltiyorum yerin ismi Carbon Dizayn

Yorum Yap

kaplamami? mehmet onur takur diyorum adam arabasini mat fume yapti yaa

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Bende carbon dizayn sinan a yaptirmistim rahat 2 senedir kullaniyorum ve miiilet boya zannediyor .
                  sigpic

Yorum Yap

Ayhan send nerde kaplama varki arabada

Yorum Yap

Tamam bakalım yolum karşıya düşünce bi gidip konuşayım carbon design ile..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                      X