Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R60 Countryman için

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

R60 Countryman için

..........
    En son düzenleyen orcun; 08-11-13, 13:07.

Valla Orcunum ; benim listem şu şekilde olurdu

- Front lip
    - Arka diffuser yada lip ne haltsa JCW olandan
    - JCW egsoz kafaları veya Alen the ecdad spec egsoz
    - Heliport ben çok seviyorum ama az görülen veya yapılmamış bir çalışma daha güzel olabilir..
    - Azcıkta basarsan efsane olursun bnce
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

istanbula gel benim guzel planlarim var kirmiziya bogmayacagim merak etme

Sent from my Ericsson GH688 using Tapatalk UHF v2
      sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Saksi der ki;
        Senin countryman'e heliport yakismaz cunku sade tutmak istiyorsun.

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster

- Front lip
          - Heliport ben çok seviyorum ama az görülen veya yapılmamış bir çalışma daha güzel olabilir..
          lip e taktı adam cmler olarak takmayacağız lip isyan ediyoruz lipe başkaldırıyoruz

Yorum Yap

Orçuncum ayna kapakları vs de kaplama işine girebilirsin ben çok memnunum yalnız ön ızgara olayında tereddütte kaldım mevzuda olmadı gerçi ısınma vs bir problem yaratır mı orda diye gerçi yaratsa da ne olacak 3-5 kuruş bişi tutuyor takılmaya değmez
            sinyalleri ver çerçeveleri araba mavi olacaksa kaplatmasan da olur aslında-mavi mi olacak bu arada araba ona göre yorum yapayım:P

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster

- Front lip
              Dostum şu lip kısımları gerçekten sıkıntı hoplaya zıplaya geziyorum, gerçi NDG çok görmedi geldiğinde kötü yol ama korku dolu belediye cukurlarımız var.
              esas garantiyi bekliyorum az zaman kaldı yaza yaparız bişeyler, hemde sizleri de ziyaret etmiş olacağım.

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              istanbula gel benim guzel planlarim var kirmiziya bogmayacagim merak etme

Sent from my Ericsson GH688 using Tapatalk UHF v2
              buna chrom kırmızı da dahil sanki.

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Saksi der ki;
              Senin countryman'e heliport yakismaz cunku sade tutmak istiyorsun.
              Saygılar sunarım abi, tavan aynen kalabilir dediğin gibi mantıklı.
              Aslı Berna tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              lip e taktı adam cmler olarak takmayacağız lip isyan ediyoruz lipe başkaldırıyoruz
              Aslı Berna tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Orçuncum ayna kapakları vs de kaplama işine girebilirsin ben çok memnunum yalnız ön ızgara olayında tereddütte kaldım mevzuda olmadı gerçi ısınma vs bir problem yaratır mı orda diye gerçi yaratsa da ne olacak 3-5 kuruş bişi tutuyor takılmaya değmez
              sinyalleri ver çerçeveleri araba mavi olacaksa kaplatmasan da olur aslında-mavi mi olacak bu arada araba ona göre yorum yapayım:P
              araç komple kaplanmıyor aynen siyah kalacak sadece parçalar.
              aklımdan ilk geçen yukarda gösterdiğim ton açık mat mavi düşündüm, ayna kapakları, hava çıkışları olur zaten,
              ön ızgara düşündürüyor evet,
              yan sinyal çerceveleri de belki mat siyah olabilir göze batmayan cinsten yada aynen kalabilir,

ama kaput ve bagaj şeritlerini tamamen istemiyorum sade dursun o kısımlar.

bu arada yorum yazılınca çok mutlu oluyorum saksı değilim
              En son düzenleyen orcun; 27-02-13, 04:11.

Yorum Yap

Orcun'cum Mavi olagan üstü güzel olur, lutfen onu yaptır Benim arabam zaten mavi diye yaptırmıyorum ama cok hoş olur. Bak şoyle hazır bir arac var aslına bakarsan mat mavi kaplı,

http://s1.aecdn.com/images/news/gall...-ba-dee_22.jpg

Gri ile de guzel olmus ama ben olsam siyah tavan ve chrome ayna kapakları ile yapardım.

Yorum Yap

Aslı Ozanbalta tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Orcun'cum Mavi olagan üstü güzel olur, lutfen onu yaptır Benim arabam zaten mavi diye yaptırmıyorum ama cok hoş olur. Bak şoyle hazır bir arac var aslına bakarsan mat mavi kaplı,

http://s1.aecdn.com/images/news/gall...-ba-dee_22.jpg

Gri ile de guzel olmus ama ben olsam siyah tavan ve chrome ayna kapakları ile yapardım.
                  aracı kaplatmayacağım yalnış anlasılmasın,
                  Ayna kapakları, hava giriş kapakları + diğer akla gelen şeyler kaplanacak.

Yorum Yap

Aslı orcun tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    aracı kaplatmayacağım yalnış anlasılmasın,
                    Ayna kapakları, hava giriş kapakları + diğer akla gelen şeyler kaplanacak.
                    Aaa ok pardon ben yanlıs anlamısım.

Yorum Yap

Aaa ok pardon ben yanlıs anlamısım.
                      estf abi araç aynen kalacak şeritler kalkacak hatta, siyah&beyaz spec devam edecek bazı bölgelerde kaplamalar yapılacak Berna' ların araç gibi

Yorum Yap

Anladim abicim, aracin siyah mi lacivert mi senin? Tam secemedim fotograflardan.

Yorum Yap

ön lipin hiç bir zararı veya yukseklikle alakası yok aynı yukseklikde kalıyor eskisiyle ve cok farklı gozukuyor yapmayanlar pişman garanti filan da farketmiyor haberin olsun 10 dakikada takılıyor neredeyse. (10 dakika kısmını abartmıs olabilir ama 20 dakikada takılır )
                          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Ya evet ben de cok begeniyorum lip'i. Bizim araclara uysa bir dakka beklemezdim taktirtmak icin.

Yorum Yap

Anladim abicim, aracin siyah mi lacivert mi senin? Tam secemedim fotograflardan.
                              siyah abi, absolute black
                              Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              ön lipin hiç bir zararı veya yukseklikle alakası yok aynı yukseklikde kalıyor eskisiyle ve cok farklı gozukuyor yapmayanlar pişman garanti filan da farketmiyor haberin olsun 10 dakikada takılıyor neredeyse. (10 dakika kısmını abartmıs olabilir ama 20 dakikada takılır )
                              hmm, ön lip olabilir yani o zaman yapılabilir evet.

Ya evet ben de cok begeniyorum lip'i. Bizim araclara uysa bir dakka beklemezdim taktirtmak icin.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X