Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Tavan çevresindeki fitillerin bakımı.

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Tavan çevresindeki fitillerin bakımı.

Arkadaşlar tavanı çevreleyen siyah kalın fitillerim çok soluk durumda. Bu fitiller için kullandığınız özel bir ürün var mı ?

Solmuşsa değişmekten başka çaren yok canım Araştırdım senin için[emoji41]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

Aslı Savago35 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Arkadaşlar tavanı çevreleyen siyah kalın fitillerim çok soluk durumda. Bu fitiller için kullandığınız özel bir ürün var mı ?
      Ben meguiars lastik parlatıcı sürüyorum oralara ilk ıslaklığı gittikten sonra gayet güzel duruyor hatta biraz zaman sonra bez sürdüğünde güzel duruyr parlaklıkta uzun süre kalıyor başka markalarında aynı malzemelerini kullanabilirsin
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Ben sonaxin mat bir plastik jeli var onu kullaniyordum ilk gunku haline getiriyordu gri bir kutu. Fotosunu bulursam paylasirim.
        LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Ben sonaxin mat bir plastik jeli var onu kullaniyordum ilk gunku haline getiriyordu gri bir kutu. Fotosunu bulursam paylasirim.
          şuysa ben denedim bende pek işe yaramadı...

Hatta buldum evde duruyormuş

Şunun daha etkili olduğunu söylüyorlar... Yani youtube da videolarda baya baya fark oluyordu...

Yorum Yap

Ben direk bunlardan sürüyorum çok memnun'um lastiğe sürdükten sonra süngerde kalan ile sürüyorumki çok fazla olmasın sürülen yerde

megu.jpg
            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X