Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Buğu Onleyici ve Yağmur Suyu Kaydirici

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Buğu Onleyici ve Yağmur Suyu Kaydirici

Aranızda bu tip ürünler kullanan var mi? Marka model belirtebilir misiniz?

2 sene önce ön cama su kaydırıcı uygulatmistim. Son derece iyiydi. Yagmurda vs haftalarca silecekleri calistirmadan yolculuk yaptim.
    Havalarin iyice sogumasiyla buğu onleyiciye de ihtiyac duymaya basladim.
    www.haktankeskin.com

komik gelebilir ama 2 farklı bilgi vermek istiyorum eğer elimizde hiç bir ürün yoksa ;

-Yağmur kaydırmazlığı için limon sıkalım cama en iyi kaydırmaz üründen daha çok kaydırır

- Camlarda oluşan buzlanmayı çözmek için akşamdan evde musluk suyunun içine tuz döküp cana dökerseniz buzdan eser kalmayacaktır

tecrübe edilmiş durumlardır, faydalıdırlar
    En son düzenleyen fearuq; 10-01-17, 11:04.
    \______
    /__|___\___
    [(O)_____(O)\

Yorum Yap

Limonda ne güzel bir meyvedir ya,saça sür cama sür.[emoji23][emoji23]

Nokia 3310 ile Gönderildi
      2012 R56 Mini Cooper S

instagram \ drcapaburro

http://i.hizliresim.com/01rvlW.png

Yorum Yap

her derde deva sanırım en fazla tiki olan meyve de olabilir
        \______
        /__|___\___
        [(O)_____(O)\

Yorum Yap

Aslı fearuq tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          komik gelebilir ama 2 farklı bilgi vermek istiyorum eğer elimizde hiç bir ürün yoksa ;

-Yağmur kaydırmazlığı için limon sıkalım cama en iyi kaydırmaz üründen daha çok kaydırır

- Camlarda oluşan buzlanmayı çözmek için akşamdan evde suyun içine tuz döküp cana dökerseniz buzdan eser kalmayacaktır

Umarım su soğuktur, yoksa cam çatlatır
          1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
          2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
          4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
          5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

tabikide soguk su hemen mesajımı düzelteyim
            \______
            /__|___\___
            [(O)_____(O)\

Yorum Yap

hahaha cozumler super limon olayini deneyecegim
              doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
              2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
              3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
              4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
              5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
              6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
              7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
              8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Aranızda bu tip ürünler kullanan var mi? Marka model belirtebilir misiniz?

2 sene önce ön cama su kaydırıcı uygulatmistim. Son derece iyiydi. Yagmurda vs haftalarca silecekleri calistirmadan yolculuk yaptim.
                Havalarin iyice sogumasiyla buğu onleyiciye de ihtiyac duymaya basladim.
                AUTOGLYM marka cam cilası ve yağmur kaydırıcı kullanıyorum ben fazlası ile gördüm faydasını tavsiye ederim Ayrıca GTECHNIQ G5 birde bu var bu fiyat olarak biraz daha pahalı ama iyidir.
                IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Çalıştığım yerden soru gelmiş

Haktan buğu benimde ciddi takıntılı olduğum bir hadise ve tabi su kaydırıcı olarakta hassasım..

Hem su kaydırıcı hem de buğu önleyici olarak bu ürünü ve bu bezi tavsiye ediyorum :

http://www.detailbox.com.tr/dr-beasleys-glass-iq-118ml
                  http://www.detailbox.com.tr/premium-...40-x-40-cm-336

Ürün sprey şeklinde. Sunroof dahil 5 - 6 kere Mini nin tüm camlarını yapabilir.

Cam yüzeyini kil ve alkolle temizleyip, kuru nemsiz bir ortamda uygulandığında ve ilk 2 gün su ile temas etmediğinde ortalama kullanılan km ve silecek çalıştırmaya göre 3-6 ay arası performans sağlıyorlar. Ürünün kürleştiği ilk iki gün hayati önem taşıyor ve tabi kötü şampuanlar da bu tip ürünlerin ömrünü tüketiyor.

Cam bezini özellikle tavsiye ediyorum. Dokusu çok daha farklı ve arkasında iz veya tüy bırakmıyor.

Buğu önlemek içinse Glass IQ 'yu önce cama sonra beze sıkıp nemsiz ortamdaki camı içten siliyorsunuz. Rutin iç temizliklerde de camı sadece saf su ve bu bez yardımıyla silerseniz kış sezonunu buğusuz atlatırsınız

Yorum Yap

su kaydırıcı olarak kullanmadım ama arabayı yıkattığım yerde vatandaş "Mafra" marka cila atıyor yıkama sonrası kupaya ve camlara. düzenli yıkandığında camlarda su durmuyor leke de kalmıyor.

http://urun.n11.com/cila/mafra-carlu...Q&gclsrc=aw.ds

Yorum Yap

Aslı fearuq tarafından gönderilmiş Mesajı göster

- Camlarda oluşan buzlanmayı çözmek için akşamdan evde musluk suyunun içine tuz döküp cana dökerseniz buzdan eser kalmayacaktır

koca karı ilaclari hep ise yarar )
                      tesekkurler
                      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı drcapaburro tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Limonda ne güzel bir meyvedir ya,saça sür cama sür.[emoji23][emoji23]

Nokia 3310 ile Gönderildi
                        sacta bir ise yaramiyor, garanti veririm )))
                        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı GRKM tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Çalıştığım yerden soru gelmiÅŸ

Haktan buğu benimde ciddi takıntılı olduğum bir hadise ve tabi su kaydırıcı olarakta hassasım..

Hem su kaydırıcı hem de buÄŸu önleyici olarak bu ürünü ve bu bezi tavsiye ediyorum :

http://www.detailbox.com.tr/dr-beasleys-glass-iq-118ml
                          http://www.detailbox.com.tr/premium-...40-x-40-cm-336

Ürün sprey ÅŸeklinde. Sunroof dahil 5 - 6 kere Mini nin tüm camlarını yapabilir.

Cam yüzeyini kil ve alkolle temizleyip, kuru nemsiz bir ortamda uygulandığında ve ilk 2 gün su ile temas etmediÄŸinde ortalama kullanılan km ve silecek çalıştırmaya göre 3-6 ay arası performans saÄŸlıyorlar. Ürünün kürleÅŸtiÄŸi ilk iki gün hayati önem taşıyor ve tabi kötü ÅŸampuanlar da bu tip ürünlerin ömrünü tüketiyor.

Cam bezini özellikle tavsiye ediyorum. Dokusu çok daha farklı ve arkasında iz veya tüy bırakmıyor.

BuÄŸu önlemek içinse Glass IQ 'yu önce cama sonra beze sıkıp nemsiz ortamdaki camı içten siliyorsunuz. Rutin iç temizliklerde de camı sadece saf su ve bu bez yardımıyla silerseniz kış sezonunu buÄŸusuz atlatırsınız
                          supersin
                          www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                          X