Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Sonax seramik kaplama

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Sonax seramik kaplama

Arkadaşlar merhaba aracima seramik kaplama yaptirmak istiyorum kisa bi araştirma yaptim sonax mantikli geldi daha önce yaptiran yada tavsiyede verebilcek olan var mi aramizda bu arada fiyati 1500 tl dediler.

Genelde meguiarsta yaptiran arkadaslarimiz var benim bildigim yapan ustanin marifeti ilk onemli olan kısmı isin

34 NSC 46 TAPATALK
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

sonax varmı hala? Hepsi act oldu diye biliyorum. Sonax zamanı ben eski aracıma yaptırmıştım Ama şu anda kullanılan malzeme kalitesi olarak pek güven vermiyor. Son aracımı meguiarsta yaptırdım uygulama başarılı ancak uzun süreli etki göremedim. Bence biraz daha araştırın. Fuurkan detailmafia diye birine yaptırmıştı. Butik çalışıyor ve oldukça başarılı işleri var. İsterseniz bir göz gezdirin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
      34 UJB 72 - R56 RED JCW '09

Yorum Yap

Butik çalışan yerleri tercih etmek daha doğru bence. İstanbul'daysanız eski aracımı da Mini'yi de götürdüğüm Detailworks veya Heroic Detailing'i tavsiye ederim

Yorum Yap

Teşekkür ederim arkadaşlar bugun sonax a verdim aracımı yaptığımı işlere baktım güven verdi 2 gün sürücek aldığımda izlenimlerimi sizinle paylaşıcam

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

Hayirlisi olsun

34 NSC 46 TAPATALK
            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı erhanaksoz tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              sonax varmı hala? Hepsi act oldu diye biliyorum. Sonax zamanı ben eski aracıma yaptırmıştım Ama şu anda kullanılan malzeme kalitesi olarak pek güven vermiyor. Son aracımı meguiarsta yaptırdım uygulama başarılı ancak uzun süreli etki göremedim. Bence biraz daha araştırın. Fuurkan detailmafia diye birine yaptırmıştı. Butik çalışıyor ve oldukça başarılı işleri var. İsterseniz bir göz gezdirin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
              Ocak ayinda Swissvax a yaptirdim etkisi hala devam ediyor
              LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Ocak ayinda Swissvax a yaptirdim etkisi hala devam ediyor
                Swissvax da ayrı bir boyut zaten
                sigpic

Yorum Yap