Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Cam ciziği..

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cam ciziği..

Selam arkadaşlar..

Cam çiziğini gidermeye yönelik bi çözüm var mı? Biliyor musunuz?

Sırf bu yüzden camı değiştirmek istemiyorum! Yapan da ben diilim işin kötü tarafı!

tooncay
    34 NIJ 84
    Tuncay Karaman

Cam temizleniyormus ama incelttigi icin saglikli bir cozum degilmis bizde arastirmistik en iyi cozum bir sekilde kirilmasi

Yorum Yap

Aslı Berna tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Cam temizleniyormus ama incelttigi icin saglikli bir cozum degilmis bizde arastirmistik en iyi cozum bir sekilde kirilmasi
      Cok sıkıcı bi durum..

tooncay
      34 NIJ 84
      Tuncay Karaman

Yorum Yap

Aslı tooncay tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Cok sıkıcı bi durum..

tooncay
        34 NIJ 84
        Tuncay Karaman
        Biz yardimci olalimm
        Pasanin topunu atarsam kirilir

Sent from my iPad using Tapatalk HD
        sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Google amcaya Carismax yazalim hemen

GT-I9300 üzerinde Tapatalk ile gönderildi now Free

Yorum Yap

Aslı 4eva tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Google amcaya Carismax yazalim hemen

Yazdım.. Ancak uygulamalarında cam ile ilgili bisey bulamadm.. Bi aramak lazm..

tooncay
            34 NIJ 84
            Tuncay Karaman

Yorum Yap

Ben vardi diye hatirladim bi an. Benimde kaportada cok derin cizikler var, ozel bi dolgu malzemesi ile birebir aracin kot renginde dolgulayacaklar. Cam cizigini de yapsalarmis iyi olacakmis. Yine de arayip sormak lazim, belki bildikleri yerler vardir.

Yorum Yap

Ben vardi diye hatirladim bi an. Benimde kaportada cok derin cizikler var, ozel bi dolgu malzemesi ile birebir aracin kot renginde dolgulayacaklar. Cam cizigini de yapsalarmis iyi olacakmis. Yine de arayip sormak lazim, belki bildikleri yerler vardir.

Sanırım cam değiscek.. Faturasi da sekami cesme shelle kesilecek..

tooncay
                34 NIJ 84
                Tuncay Karaman

Yorum Yap

Sigorta size ucretsiz olarak cam deisme imkani sunuyor diye biliyorum. Hatta bu sekilde 2 senede bir sifirlayan arkadasimda var

Bende duzgun bir uygulama bulamadigim icin deistirmeyi dusunuyorum.
                  1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                  2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                  4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                  5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Sigorta size ucretsiz olarak cam deisme imkani sunuyor diye biliyorum. Hatta bu sekilde 2 senede bir sifirlayan arkadasimda var

Yan cam için geçerli mi bilmiyorum.. Başkasının çizdiği cam yüzünden de o hakkı kullanmak istemiyorm aslında.. İnternette büssürü uygulama var ama güvenemiyorm.. Böcek ilacıyla etil alkolü karıştırıp çizige suruyolar.. Camı incelterek çiziği gideriyolar filan.. Antin kuntin büssürü şey..

tooncay
                    34 NIJ 84
                    Tuncay Karaman

Yorum Yap

Sigortanin verdigi cam orjinal olmuyor genelde. (Doraglass vs oluyor) Degistirmeden once policeyi detaylica okumakta fayda var.

Yorum Yap

Sigortanin verdigi cam orjinal olmuyor genelde. (Doraglass vs oluyor) Degistirmeden once policeyi detaylica okumakta fayda var.

Aynen ole.. Ucuz o camlar.. Orjinal cam 76€ + kdv + işçilik kosiflerde..

tooncay
                        34 NIJ 84
                        Tuncay Karaman

Yorum Yap

Yan deil yaw, bahsettigim on cam.

Direkt olarak orjinaliyde deistirdi forumdan bir arkadasimiz. Kendisi belirtir proseduru
                          Hic ugrasmadi tamir vs. Ama yan cam deil on cam
                          1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                          2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                          4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                          5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Yan deil yaw, bahsettigim on cam.

Direkt olarak orjinaliyde deistirdi forumdan bir arkadasimiz. Kendisi belirtir proseduru
                            Hic ugrasmadi tamir vs. Ama yan cam deil on cam
                            Benim yan cam.. Sofor kapisi.. Ustelik pompaci cizdi! :S

tooncay
                            34 NIJ 84
                            Tuncay Karaman

Yorum Yap

Yan camsa degismesi tereyagindan kil ceker gibi olur abi kestir faturayi gitsin

Benim aracin camini kaskodan Mini logolu camla degistirmis Yekta, babamin Mercedes'in camini yine gecen hafta kasko sirketimizin anlasmali oldugu yerde yildizli camla degistik falan ön cam bile guzel iscilikle hic belli olmadan degistirilebiliyor, iciniz rahat olsun.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X