Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

I phone en cok nasil bozuluyo....

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

I phone en cok nasil bozuluyo....

iPhone'umuzu en çok düşürüp bozduğumuz yer neresi? Peki bir iPhone, en çok nasıl bozuluyor?
    iPhone sahipleri, teknoloji harikası oyuncaklarını en çok nerede kırıyor veya bozuyor olabilirler? Cevabın tuvalet olmadığını baştan söyleyelim.

Ürünler için garanti hizmeti veren Squaretrade'in araştırmasına göre iPhone'unu yanlışlıla bozan kullanıcıların yüzde 21'i onu mutfakta kullanılmaz hale getiriyor. Yüzde 18'lik bölüm iPhone'u oturma odasında bozarken, kullanıcıların yüzde 16'sı iPhone'unu ıslak banyosuna feda ediyor.

iPhone kazalarının yüzde 51'inin evde olduğunu söyleyen Squaretrade'in araştırması, aşağıdaki ilginç istatistikleri de ortaya çıkarıyor.

iPhone sahiplerinin yüzde 5'i telefonunu çamaşır makinesine koymuş.

Yüzde 9'u ise onu tuvalete düşürmüş.

Yüzde 6'lık kesim ise telefonunu aracının üzerinde unutmuş ve bu sırada onu çalıştırarak yere düşmesine sebep olmuş.

iPhone kazalarının yüzde 69'u, kendi kullanıcısından kaynaklanıyor

Araştırmaya göre iPhone üzerine en çok dökülen sıvılar ise şunlar:

Yüzde 43 su,

Yüzde 19 soda,

Yüzde 12 bira,

Yüzde 12 kahve ve çay.

YA SIZ ?

WISHHABERBULTENMAN

düsürüp camı kırma en kolay bozma yolu abi

Yorum Yap

defalarca dusurdum,arka kapak taninmaz hale geldi ama sukur on camina bi sey olmadi daha
      sigpic

Yorum Yap

telefonu değiştirmeye niyetli olduğum için bozulması için can atıyorum ama sakınılmayan göze çöp batmaz olayı geçerli olduğu için soda,su,kahve,çay,binlerce kez yerlere düşmesine rağmen hiç bir şey olmuyor telefona bu annemin evinde bozulmadan duran 70'li buzdolabına benziyor zaten ama reisciğim iyi ki böyle bir bilgi yayınladın çamaşır makinesini deneyeceğim şimdi:P

Yorum Yap

Bir arkadasım ilk Iphoneunu camasır makinesinde bozdu daha sonra defalarca ön arka camı kırıldı hala yaptırıp yaptırıp kullanıyor
          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

bak ayfonum olmadığı için buraya yorum yapamıyorum
            sigpic

Yorum Yap

ilk Al kapakli iphone aldigimda 2sene sorunsuz kullandim
              sonra 3Gye gectim cebimde kristali catladi..
              3Gs aldim onunda basina gelmeyen kalmadi ..

simdi i5'e niyetliyiz bakalim onun basine neler gelecek

Sent from my iPad using Tapatalk HD
              sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

i5 iki tane sipariş verdim sonra geldi siparişlerim fakat iade ettim.Çok sıkıntısı var uğraşamam. Şimdi htc one x plus çıkacak onu bekliyorum 2 haftaya gelir.
                sigpic

Yorum Yap

Aslı malikaltindis tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  defalarca dusurdum,arka kapak taninmaz hale geldi ama sukur on camina bi sey olmadi daha
                  Sanirim sen tereyagini arka kapak tarafina suruyorsun Malik?

Yorum Yap

Aslı Berna tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    telefonu değiştirmeye niyetli olduğum için bozulması için can atıyorum ama sakınılmayan göze çöp batmaz olayı geçerli olduğu için soda,su,kahve,çay,binlerce kez yerlere düşmesine rağmen hiç bir şey olmuyor telefona bu annemin evinde bozulmadan duran 70'li buzdolabına benziyor zaten ama reisciğim iyi ki böyle bir bilgi yayınladın çamaşır makinesini deneyeceğim şimdi:P
                    Once buzdolabinda iki saat beklet, ustune uzun yikamada camasir makinesine at, ustune birde santrifuj calistir yada kurutma makinesine at. Hala bisey olmuyorsa sizin arabanin lastiginden cikan civiyi hatirliyor musun? Bir de cekic ile....

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      ilk Al kapakli iphone aldigimda 2sene sorunsuz kullandim
                      sonra 3Gye gectim cebimde kristali catladi..
                      3Gs aldim onunda basina gelmeyen kalmadi ..

simdi i5'e niyetliyiz bakalim onun basine neler gelecek

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                      Ne ka teknoloji o ka hassasiyet NDG'cim...

Yorum Yap

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        i5 iki tane sipariş verdim sonra geldi siparişlerim fakat iade ettim.Çok sıkıntısı var uğraşamam. Şimdi htc one x plus çıkacak onu bekliyorum 2 haftaya gelir.
                        Dogru yolu HaTiCe ile bulursun Talha....

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Dogru yolu HaTiCe ile bulursun Talha....
                          Hatice ile çok mutlu olacağıma inanıyorum, onunla olanlar memnun genelde
                          sigpic

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Once buzdolabinda iki saat beklet, ustune uzun yikamada camasir makinesine at, ustune birde santrifuj calistir yada kurutma makinesine at. Hala bisey olmuyorsa sizin arabanin lastiginden cikan civiyi hatirliyor musun? Bir de cekic ile....
                            çiviyi hala saklıyorum,son çare olarak ona başvuracağım bu arada bizim değil benim arabam

Yorum Yap

Aslı Berna tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              çiviyi hala saklıyorum,son çare olarak ona başvuracağım bu arada bizim değil benim arabam
                              Hah, Mei ile ayni soylem Giovanni icin, yabanci gelmedi... :-)

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X