Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

iOS6 geldi!

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

neymiş panomaymış sanki appi yoktuda çok gerekliydi ona uğraşıcağınıza adam gibi yapsaydınız keşke şu işi ya güncelleme bekleyeceğim yada ios 5e dönmeye çalışacağım acilen. bence cidden denemeyin bile güncellemeyi

Yorum Yap

yedpa diyince bu cikti benimki torpilli iphone galiba...belki yasimiza hurmetten yapiyo olabilir...su ana kadar kasilma olmadi belkide senin dedigin gb ac kapa yapmadigim icin olabilir...ayrica maps tam oturmamis zamanla duzelir belkide...

Yalniz bnde bi skinti oldu bilenler yardimci olabilir ios6 ya gecince telf bilgisayara baglayinca itunes 10.7 versiyonu lazim diyo 10.7 indirincede bilgisayarin yazilimi 10.6.8 olmali diyor (macbook) bnm laptop buraz edki su anda bu yazilimlar olmadigindan muzik yukleyemiyorum malesef...
      Mini cooper s cabrio r57 pepper white 09

Yorum Yap

Abi map olayı butun dunya da karısmıs durumda, kopruler, yollar falan alt üst gorunuyormus 3d versiyonun da, millet inception falan diye dalga geciyordu Bu arada sizde calısıyor mu 3d map olayı? Benim 4 oldugu icin mi calısmıyor yoksa Turkiye'de mi calısmıyor?

Yorum Yap

3d map TR de calismiyor.
          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Ben cok begendim sahsen IOS6 yi. Telefonun yavaslik cekmemesi icin back up alip telefonu komple silip kurmanin faydasi var. Ben o sekilde yaptim takilma kasilma birsey yok, telefon normal Iphone4.

Biri aradiginda Remind yada direk mesaj olayi muhtesem olmus, kufredenim cok oluyordu Map i bende begenmedim ama zaten Turkiye de Sygic kullaniyorum navigasyon olarak, fiyatina gore muhtesem zamaninda 9$ a almistim sanirsam. Ben degisen herseyi sevdim Map disinda.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X