Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

3D TV'ler Çöpe Gidiyor

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

3D TV'ler Çöpe Gidiyor

Geçtiğimiz yıllara damgasını vuran 3D televizyonlar bu sene hayatımızdan çıkacak; artık 4K ile tanışma zamanı.
    Almanya'nın başkenti Berlin'de düzenlenen dev teknoloji fuarı IFA 2012, bin 500 katılımcı ve 240 bini aşkın ziyaretçisiyle 2013 yılının en yeni ev aletlerini beğeniye sunuyor.

Uluslararası Elektronik ve Haberleşme Fuarı IFA'nın dikkat çeken ürünleri bu yıl da, televizyondan akıllı ev aletlerine hayatımızı kolaylaştıracak ve bazen kökünden değiştirecek yenilikler oldu.

Geçtiğimiz yıllara damgasını vuran 3D televizyonlar bu sene hayatımızdan çıkıyor. Şimdi mevcut yayınların sahip olduğu en yüksek çözünürlük 4K ile tanışma zamanı. Tüm önemli elektronik markaların yoğunlaştığı yeni 4K sistemi yatayda 4000, dikeyde ise 2000 piksellik bir çözünürlükle bizlere alıştığımız full HD'nin (1080 piksel) tam 4 katı bir görüntü kalitesi vaad ediyor.

Apple ile başlayan savaşını sürdüren Samsung ise yeni Galaxy Note modeliyle adeta yarım elmaya meydan okudu. Oldukça büyük bir akıllı telefon olan Galaxy Note çok kullanımlı 'S pen' elektronik kalemiyle iyi bir bilgisayardan farksız. 14 santimetre boyunda ve 16:9 HD ekrana sahip akıllı telefon, 700 Euro'ya alıcılarını bekliyor.

İnsanoğlunun en büyük sorunlarından birine İngiltere'den cevap geliyor. Uyku kalitesini düzenleyen ve uyuma sorunları hakkında bilgi veren Gear 4 isimli sistem, i-phone ya da i-pad ile beraber çalışıyor. Uyuma anından uyanana kadar geçen süreyi ve kalitesini hesaplayan teknoloji, 200 Euro'luk bir bütçeye sahip.

29 Ağustos'ta başlayan Uluslararası Elektronik ve Haberleşme Fuarı IFA 2012, 5 Eylül'de son bulacak.

daha yeni aldik dursunlar biraz yahu
    sigpic

Yorum Yap

siz yine 3D olanini alin. Turkiye'deki yayin 4000 pixellere cikincaya kadar zaten yeni alacagimiz 3D TV'lerimiz miladini doldurmus olur
      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

4000x2000 pixel'de HD yayin siradan bir SD yayina donusecek guncel TV'lerimiz iyidir yaa..
        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Murat ani kesin 3D TV pesindesin ozelliklede Alen abilerin yeni aldgi 3D TV yi spekulasyon yaratip ucuza kapatican ama yemedik bide usenmeen yazmissin :P hahahsha

Yorum Yap

Aslı ARENIMO tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Murat ani kesin 3D TV pesindesin ozelliklede Alen abilerin yeni aldgi 3D TV yi spekulasyon yaratip ucuza kapatican ama yemedik bide usenmeen yazmissin :P hahahsha
            Ticari kafa
            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

3d TV si olan varsa max. 199,90 TL ye alınır
              sigpic

Yorum Yap

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                3d TV si olan varsa max. 199,90 TL ye alınır
                Talha ben kayseriliyim ama bu teklifin gercekten beni bile aştı :P
                LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Yok yahu ne ticari kafasi, ne yazmasi. Ben alinto yapiyorum.
                  Baktim ki teknik birsey yazamiyom, ustune bu aralar sohbet-muhabbetim cok 'dip' yapti bende internetten teknoloji haberleri kesip yapistiriyom.
                  Hem de benim teknoloji vizyonum genisliyor.

P.S: Amma bunca yildir Izmir'deki evi tam takir kuru bakir tuttuguma gelirse, evet bu hissi kafa, ne zaman kesin donus olur o zaman alinir hersey...

Wisheknolojiylesakralariniacarman

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Yok yahu ne ticari kafasi, ne yazmasi. Ben alinto yapiyorum.
                    Baktim ki teknik birsey yazamiyom, ustune bu aralar sohbet-muhabbetim cok 'dip' yapti bende internetten teknoloji haberleri kesip yapistiriyom.
                    Hem de benim teknoloji vizyonum genisliyor.

P.S: Amma bunca yildir Izmir'deki evi tam takir kuru bakir tuttuguma gelirse, evet bu hissi kafa, ne zaman kesin donus olur o zaman alinir hersey...

Wisheknolojiylesakralariniacarman
                    Ah be Murat abim şaka yaptım neden ciddiye alıyosun

Yorum Yap

Ah be Murat abim şaka yaptım neden ciddiye alıyosun
                      Olsun, bak biran icimde bir 'isik' oldu. Neden olmasin. Ben 199.99 veriyom, Talha'dan daha fazla...

Wishman

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                      X