Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Mini connected

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Mini connected

Mini connected kullanan memnun kalan var mi? ne kadara yaptiriliyor? Detayli bilgi hicbir yerde bulamiyorum.
    Borusan istinyeye gittim y kablosu almak istedim indirime girecegini martta almamiz gerektigini martta kadar mini connetedin kullanilmadigini soyledi.
    Bugün kosifleri aradım 1500 tl oldugunu soylediler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

borusanla kosiflerin farkli cevap vermesi sasirtici olmus. konu hakkinda bilgim yok, yanlis yonlendirmek istemem. bilen arkadaslar gorunce yazacaklardir
    doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
    2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
    3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
    4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
    5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
    6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
    7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
    8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Merhaba,

MINI Connected yüklemesi yanlış hatırlamıyorsam 280.-€+ KDV gibi bir rakamdı.
      Aracınızda kullanmanız için şase numaranıza uygun olan Y kablo ile kullanabilirsiniz..

Bu arada yeni Clubman'de apple'ın kendi şarj kablosu ile çalıştırabildim. MINI Connected'li bir CM bulduğumda deneyeceğim.
      sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Benim araçta denerız

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Merhaba,

MINI Connected yüklemesi yanlış hatırlamıyorsam 280.-€+ KDV gibi bir rakamdı.
          Aracınızda kullanmanız için şase numaranıza uygun olan Y kablo ile kullanabilirsiniz..

Bu arada yeni Clubman'de apple'ın kendi şarj kablosu ile çalıştırabildim. MINI Connected'li bir CM bulduğumda deneyeceğim.
          Demekki pahallanmış mini connected peki navigasyon da ayrı mı ücret mi?

Yorum Yap

Aslı Derdogru tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Demekki pahallanmış mini connected peki navigasyon da ayrı mı ücret mi?

Bussiness navy olmasi gerekiyor "visual boost"a navy yuklenmiyor maalesef..

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X