Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Janus v1 camera

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Janus v1 camera

Bileniniz var mi bilmiyorum ama internette boyle bir kamera buldum cok enteresan geldi http://www.planethalo.com/index_files/Page601.htm
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Geldiginde Giovanni'de bir benzerini gorebilirsin. Kore'den.

P.S: Eskisi ekranli olan Taiwan mali hikaye cikti, takilip duruyordu.

Yeni aldigim resimdeki gibi hem kucuk, hos, Full HD, Google Map ve ipass ozellikli imis....

Fiyat azicik tuzlu tabiki
    Wishman

Yorum Yap

Bizim uniteda giderken kullandığımız bullwark ile aynı özelliklerde gözüküyor. http://www.biges.com/index.php?/arac...yit-cihazlari/ bu linkte benzer ürünler var isteyen olursa uygun fiyatlı da alabiliriz.

Yorum Yap

evet baktım da aynı software i kullanıyorlar sanırım. bu arada Bullwark ın fiyatı nedir sitede goremedim de.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Alen abi Ne için kulanicaksın bu kamerayı?
          RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

yani uzun yolda zevkli olabilir aslında pist icin ve 2014 de MINI United icin bicilmis kaftan

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Pist için kesinlikle GoPro 2 motorsport. Bunların kalitesi çok düşük var HD flan diyorlar ama yone kalite çok kötü. GoPro kalitesi düşürüp onuda Mini United icinde olur
              RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

Bizim kullandığımız modeli 500 dolar seviyesinde bir ürün ama almak istediğimizde daha ucuza alırız.

Yorum Yap

Aslı Luai tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Pist için kesinlikle GoPro 2 motorsport. Bunların kalitesi çok düşük var HD flan diyorlar ama yone kalite çok kötü. GoPro kalitesi düşürüp onuda Mini United icinde olur
                  bizim kullandığımız ürün evet hd değildi. Ancak HD olan modelleri de mevcut. Fakat burada söyle bir durum var genelde zaten facebook vb. sitelere yüklemek istediğinizde hd olarak yüklemek sıkıntı oluyor. Kaldı ki Gopro ile bu ürünler çok ayrı kulvarların ürünleri. Biri sanatsal çekim için yapılmış diğeri ise tamamen olası bir kaza vs anında durum tespiti için yapılmış

Yorum Yap

Benim kameramin ismi ITB 100 HD + GPS olarak geciyormus. Fiyat 390 $ web'de, ben Kore'den 100 Euro civarinda aldigimi hatirliyorum. Cok guzel yorumlar var hakkinda. Sizde google'dan bakabilirsiniz.
                    Bu gun kablo hattini cektirdim, (=ki ben gorunmesin diye dikiz aynasindan girip, sol on direkten assagiya kabloyu indirip, oradan sase ve elektrik aldiriyorum.)
                    Hala calistirmak kismet olmadi ama YOUTUBE de bir cok videosu var. Ozellikle gece kaydinin cok iyi oldugu ve bir de (=benim tam anlamadigim) motion dedector gibi bir ozelligi ile kameranin gorus acisinda bir harekette direkt kaydettme ozelligi oldugu soleniyor.

Wishman

Yorum Yap

FEYZBUK'a resmini kodum

Wishkabiliyetsizman

Yorum Yap

pist icin super olur net hizlari falan gosteriyorsa ciddi gelisim kaydedilebilir

Yorum Yap

Aslı kramp tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          bizim kullandığımız ürün evet hd değildi. Ancak HD olan modelleri de mevcut. Fakat burada söyle bir durum var genelde zaten facebook vb. sitelere yüklemek istediğinizde hd olarak yüklemek sıkıntı oluyor. Kaldı ki Gopro ile bu ürünler çok ayrı kulvarların ürünleri. Biri sanatsal çekim için yapılmış diğeri ise tamamen olası bir kaza vs anında durum tespiti için yapılmış
                          Ben zaten dedim eger Pist icin kulanicaksan GOPRO. Bu tip kameralar gunluk amator, taksiler, cekim icin. ornek http://www.youtube.com/watch?v=D0Hmha2VTeo&feature=plcp . Yukleme konusunda YouTube ta yuklencek videolar sonra FB en iyisi
                          RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

Luai'ye katiliorm. Pist icin GoPro vs oldugu bizim gibi tuketiciler icin en mantiklisi. Tabiki cooook paraniz varsa F1 araclarina takilan sistemden bulun derim :P gaza ne kadar basiyoruz, frene, G sensor vs.

GPS olayini ben gunluk hayatta kullanmam. yani senede 1 kere kullanacagim birsey icin cokta mantikli gelmiyor. Sistem tabi gayet guzel genel olarak ama bana hitap eden birsey degil. Kaldiki goruntu kalitesine daha cok onem veririm.

Pistte gelisim isterseniz soyle bir tawsiye verebilirim size, on caminiza Navigasyon cihazinizi baglayip hiz gostergesini acin (bunu cep telefonunu kullanarak da yapatabilirsiniz elbette) ve GoPro'yu hem yolu hemde hizi gorecek sekilde monte edin

Alacak arkadaslara da uyarida bulunmak isterim. GoPro vb. urunleri Full HD yada HD kalitede biraktiginizda 1-2 dakika icerisinde GB'larinizi ciddi sekilde yiyor. Hafizaniz yetsede bu video'lari editlemek icin cok iyi bilgisayarlara sahip olmaniz gerek. Ben iMac kullansamda editleyemedigim videolar oldu kasilmaktan. Pistte 5 dakika turlamayacaksaniz bence kullanmayin derim
                            www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Bugun sonunda benim yeni kamerayi denedim. Eve donup sd karti bilgisayara takinca 'OFFFFF' dedim.
                              Kayit bir kere cok guzel, ayrica hizi gosteriyor ve ustune google'dan sanirim o anki konumumu sokak sokak ayrintisi ile haritada gosteriyor.
                              Iyiki almisim diyorum ve uyumaya cekiliyorum.

Wish....

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X